Puiuti de Randunici 2008!! (288)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

Bubule, ce gratii belle am vazut la nunta!
Si ce Liana obosita!

Fetele, Alice pe unde o umbla???

AAAAAAAAAAllllliiiiiiiceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

Catalina, mami de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian(30.01.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

bag de sama ca sunteti toate in parc!
eu inca nu am curaj pt ca e prea cald!
si am de facut bagaje, pentru ca maine sunt de garda si vin baietii vineri la pranz sa ma ia de la spital sa plecam la Campia!

Catalina, mami de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian(30.01.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Mersi Tuchi!
Nici eu nu ies la ora asta in parc...e criminal afara! Stef inca doarme...Vlad s-a trezit...eu am pus o placinta la cuptor

Daca Mimo o sa fie infiata de Nico si Tuchi de Mimo , inseamna ca Tuchi o sa stea la Viena, nu la Londra siiii...
http://www.youtube.com/watch?v=s-jvLGf0DVA&feature=PlayList&p=07722A8ADD57714B&playnext=1&playnext_from=PL&index=8




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

eu nu-s in parc
sunt cu Matei agatat de mine.
in ca timp trec aftele, ca nu mai pooot: de 3 zile nu doarme, nu mananca, e marait....Si e atat de moale, ca nu l-as scoate afara de teama sa nu cada...

Valentina cu Matei si 10+ cu Luca/ Mara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Noi nu suntem inca in parc; mai astept sa se mai racoreasca. Pe urma cred ca ma duc in Herastrau.

Am incercat sa o hranesc - nu vrea si pace. Am lasat-o. A mancat exact 2 lingurite de piure de legume cu carne, 3 lingurite de iaurt, si 2 felii de cascaval. Nu ma mai chinui ca o fac degeaba, nici cu menghina nu pot sa-i deschid ciocul.

Ma duc sa mai fac niste treaba prin casa, ca nu mi-o face nimeni. Nu le gasesc pe toate frumos aranjate dupa ce ma trezesc din somnul de la servici.



Raluca mamica de Sanziana



God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleme spune:

Salutare! Mama ce caldura...
Bubu frumoase pozele si ce miresica frumoasa...
Tuchi nici eu n-am iesit afara, e prea cald nene si ma topesc, cred ca abia pe la 7 o s-o facem. Si lasa ca 2 saptamani trec repede.
Mimo vreau si eu sa fiu fata ta. 2 sapt la Londra... Si ce ziceai cu serviciul???? Pai nu prea stii care este atitudinea sefilor de cand cu criza asta...
Stela eu nu m-as agita sa le dau banii aia inapoi. Daca sunt atat de inapti si nu sunt capabili sa socoteasca e pb lor nu a mea.
Mey Diana e ragusita, ii dau Ketof de vreo 3 zile si nimic... nu stiu ce sa mai incerc.
Si o intrebare: in octombrie fac un an vechime la locul de munca. Faza e ca primele 6 luni sunt pe drepturi de autor si abia apoi am dus cartea de munca. Daca raman acasa cum se socoteste faza asta la indemnizatie: 85% sau nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Bubule ce frumoase ati fost toate la nunta!!



Raluca mamica de Sanziana



God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

acum doarme la mine in brate

Valentina cu Matei si 10+ cu Luca/ Mara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

cleme, daca ai contract in astea 6 luni, se iau in considerare. te-ai obisnuit cu ideea?
Cum te simti?

Valentina cu Matei si 10+ cu Luca/ Mara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Stela, mie trebuie sa-mi dea 400 ron de anul trecut, asa ca lasa-i sa ti-i ceara ei...

Valentina cu Matei si 10+ cu Luca/ Mara

Mergi la inceput