Puiuti de Randunici 2008!! (288)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Mimo, esti mortala, esti de coma!! si Gecko la fel! Cum adica pleaca cu spanac, adica el cine e?? Pleaca fata singura? dar e in tabara...e cu un profesor nu?? n-am inteles nimic
Si in IOR as veni zilnic, dar e asa departe de mine si mi-e greu sa ma trambalez cu taxiu' cu 2 copii, carut, jucarii, gentoi Doar daca ma abonez la Ursuleata, si cand vin ei sa ne ia si pe noi
Ursu, promit ca pun la pachet tot ce am bun in frigider daca ne iei si pe noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gecko spune:

Citat:
citat din mesajul lui bubu05

Gecko, cum a iesit papica? Eu as fi facut o mancarica de cartofi cu ciolanul ala

Siii...pana se face aluatu' ia sa incarc eu niste poze de la nunta sa o vedeti pe Duamna Liana

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras



A iesit buna crema ...am pus si crutoane in ea si sotul a fost incantat. Copilul a lins doua linguri si a mancat ceapa verde ce o pusesem alaturi...asta e...fiecare cu pohta lui.

Hai, baga repede pozele alea...ca-mi pica ochii'n gura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:



Helou, fetele!! Am intrat sa va scriu si eu cate ceva, dar dupa ce am citit ultimele 2 capitole asa m-a luat un ras si m-am relaxat ca nu mai stiu ce vroiam sa zic...

Gecko, Mimo, Tuchi, sunteti de milioane!!!

Cuscra, v-ati pregatit de plecare? Pup nora dulce si scumpa!

Nicoleta, Tonic, la multi ani pt maine! Si noi tot maine facem 4 ani de casnicie.

Ioana si David, cel mai scump martisor



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Stai asa, soparlitzo ca se uploadeaza si am si doua filmulete, unul cu primul dans al mirilor si dansul pinguinului, sa vedeti ce tzopaiam si eu pe-acolo

Ioana, ce faceti voi? esti in vacanta, nu? Cretzulinul e bine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

Helau!
Back in business sub aeru' conditionat!

Necajita pentru ca nu cred ca supararea lui Clau e justificata!





Catalina, mami de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian(30.01.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Nu sunt mai suparata pe nimeni, ce-aveti?. Doar 2 diavoli agatati de mine, pe langa mine, o tona de rufe de calcat, mancare de facut si multe altele. Si trebuie sa plec afara ca nu mai tine...
Uite, Tuchi si toata crenguta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Asta-i tabara http://www.tabere.com/detalii.php?id_oferta=21 , deci nu-i prin scoala. Una din fetite a mai fost pana acum de doua ori si a fost totul super ok. Sunt 40 de copii si 3 insotitori (3 prapaditi f tineri, probabil studenti, Spanac l-am numit eu pe unul dintre ei ). Iar cardurile cica nu functioneaza, nu stiu de ce...probabil nu peste tot, nu mereu...sau probabil n-au chef aia sa stea mereu dupa fundul lor sa scoata bani si sa aiba probleme ca i-au pierdut...Eu sper sa fie bine totul dar nu mai e decat o saptamana si am intrat in trepidatii deja acum ca am povestit despre asta Gecko, sarumana pt alcool si asa sa faci, sa suni si tu Deja ma simt mult mai bine .


Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (UN AN)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Nu sunt in vacanta, Bubule....abia de la 1 august intru. Am gasit o oferta la Grifid Arabella, in Nisipuri si am vrea sa plecam dupa 8 august.

Tuchi, stai linistita, nu se supara Clau asa usor... Si eu tot asa am inteles la prima citire, ca mamele sunt proaste...dar e clar ca e o neintelegere... Oricum, cate mame atatea pareri indiferent de subiect. Si eu sunt stricta in ceea ce priveste mezelurile, branza topita, snacks sau alte prostii... dar sa nu exageram acum...

Ne ducem afara, ca nu mai sta David deloc. Pupici! O sa revin!

Ioana si David, cel mai scump martisor



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Aha, Mimo, am inteles...oricum te cred ca esti in trepidatii ca o trimiti singura...dar ea cred ca nu mai poate de bucurie si abia asteapta!! E fata desteapta si o sa fie cuminte sigur, sigur si o sa aiba grija!

Gata si pozele, filmele cica erau prea mari, dar o sa le pun pe onetrue mai incolo...eu trebuia sa-mi iau o rochita neagra...dar mi-a ars-o mama cu fierul si asta e...
http://good-times.webshots.com/photo/2194145080102227597UcAmZo
de-aici in colo!

Ioana, ma bucur ca sunteti bine si mai ales ca o sa plecati la bulgari inaintea noastra, sa veniti cu impresii de pe-acolo!

Ma duc sa spal aragazul, ca am copt vinete ieri si e jale!

Aa, Clau, ce bine ca nu esti suparici!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

Clau, si ma bucur ca e doar treaba si nik altceva!

Vreau si io sa fiu fata Mimonicsilor!
Concert U2, tabara de engleza...mama nici pana la rockoteca nu ma lasa la 15 ani!

Feetlor, eu ma usuc de dorul Ilincai! Mai sunt 2 zile pana ne vedem si nu mai pot....problema e ca ma voi intoarce fara Surub pentru ca naste fata bonei si i-am promis ca o las libera 2 saptamani!

Am emotii cu carul, desi ar trebui sa ma bucur din plin de 2 saptamani de liniste!

Catalina, mami de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian(30.01.2008)

Mergi la inceput