Miresele anului 2006 (106)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

ce fac fetitele?

n-am mai apucat sa intru pe aici deloc ...parca nu mai am timp de nimic.

am citit in viteza tot ce-ati scris, asa ca macar sunt la curent cu noutatile.

Gio niste poze de la Felix? sa-ti vedem baietii
pe nepotelul meu l-am vazut doar in poze, pentru ca el are domiciliul in capitala ...dar dupa ce ne intoarcem din concediu mergem la concert la Madonna si atunci o sa facem si cunostinta

va pup pe toate si sper sa reusesc sa intru mai des


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bjmaryoo spune:

buna fetelor! buna dimineata! si eu sunt miresica de 2006.in 16 sept am avut nunta,masa si felicitarile :)
ma bucur sa va cunosc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

oana, ne bucuram ca ajungi pe la noi cand ai tim0p macar

bjmaryoo, bine ai venit!

noi am fost de dimi la peni la cumparaturi, adica eu cu crina. acum ea face scandal in patut cu jucariile si eu am intrat pe net.
suntem bine doar ca dupa cateva zile in care a fost f bine azi noapte iar nu a vrut sa faca nani...

aveti grija de voi

silvi mama CRINEI

CRINA MINUNEA MEA
am mai crescut!
Povestea CRINEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bjmaryoo

buna fetelor! buna dimineata! si eu sunt miresica de 2006.in 16 sept am avut nunta,masa si felicitarile :)
ma bucur sa va cunosc!

Bun venit alaturi de noi!
Unde ai facut nunta? Cum a fost la nunta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Silvia, mai are si domnisoare nopti si... nopti. Doar nu vrei sa fie totul perfect, ca la carte, sa te plictisesti imediat?

Oana... mai ia si tu cate o pauza.

Coano, lasa-mi un mesaj pe undeva cu ce ai facut la control azi.

Gio, cum te mai descurci cu baietii?

Ana-Maria...

Ralule, care-i raspunsul de la medic?

Lilly, iar ai disparut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Buna dimineata

Bjmaryoo, bine ai venit la noi!

Ralule tu ce mai faci?
pauza iau imediat, ca intru in concediu...dar pana atunci din pacate tot pe fuga

ieri am fost sa cumparam un cadou pentru nepotelul nostru, nu mi-a venit sa cred cate lucruri dragute exista pentru noi nascuti ...imi venea sa iau acasa jumatate din magazin

aly, ocupata? cred ca da, tot cu munca....gio, e cu baietii...
silvia oricum eu cred ca ai o fetita cuminte, chiar daca din cand in cand iti mai face "program vesel" noaptea


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Bjmaryoo bine-ai venit printre noi! Pozici de la nunta?
Fetele, inca n-am raspuns la analiza, is un car cu nervi, frumos le-am rugat luni sa incerce sa-mi dea rezultatul pe miercuri ca joi neaparat trebuie sa ma duc la dr cu ea sa-i dea tratament ca de vineri ii in concediu. Si am sunat ieri, mi-a zis ca pe azi, sun iar dimineata, mi-a zis ca numa pe dupa-masa si dr era pana la ora 1.
Le-am rugat sa-mi trimita rezultatul pe mail si maine o sa ma duc la clinica la alt dr, ce sa fac?

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca, mami de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

mai Ralule, aveam impresia ca numai astia din zona mea sunt asa neseriosi, chiar nesimtiti as zice. Se pare ca nici Clujul nu duce lipsa.

Oana, ma iei in concediu?
Ce sa mai zic? Muncesc, apoi cate ceva pe-acasa. Sunt mai linistita acum, ma simt mai bine.
Nu prea mai am nopti cu insomnii. Pana si in week-end imi este destul de greu sa rezist dupa ora 0.00.

Chiar azi ma gandeam ca acusi e aproape o luna de cand sunt la "noul loc de munca" si ma intrebam: cand a trecut timpul asta? Asa repede s-a dus. Nu mai e ca inainte cand numaram minutele pe ceas si asteptam sa treaca mai repede, sa scap din infern

Azi am discutat mai serios ceva cu o prietena. Deocamdata nu vreau sa scriu aici ce si cum.
Dar e o chestie de planuri de viitor si suntem cu semne de intrebare, socotim, calculam, discutam, sa vedem cum ar fi mai bine pentru noi.
Cand o fi ceva sigur, va zic si aici. Momentan, doar in particular - ca si Coana, dau detalii.
Nu de alta, da' asa de-al dracului sunt unii pe lumea asta, ca-ti tin cont si la ce bagi in gura si la ce... scoti. (scuze, dar iar am adunat ceva revolta si nu m-am mai putut abtine!)
Bine ca niciodata nu-si vad propria persoana, familie, casa etc etc etc.

Noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Ieri am primit rezultatul, negativ of course, am fost la clinica, a vazut-o cineva, mi-a zis ca si daca e ceva conjunctivita e o forma foarte usoara care nu iese din prima la analize, cateodata nici la a doua, mi-a dat ceva picaturi cu anitibiotic, mi-a spus ca dupa astea ar trebui sa fie ok.
Ralule ma bucur tare mult pt tine ca esti mai linistita, e foarte important sa nu stai cu stress maxim la lucru.
Oare io am am ID-ul tau? Ca m-ai facut curioasa despre ce e vb

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca, mami de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Noi suntem cu colici...ieri de la ora 15 a urlat cu mici pauze. azi noapte de la 12-3 am crezut ca mor...urla non stop...eu eram chiauna de somn...plangeam de nervi/oboseala si altele....bb mi-a trebuit...acum sa tac. Domnie era cu Marco marisor si cuminte.

Oana stiu ca nepotul e de la capitala...ma gandeam ca ati fost in vizita. Poze cu baietii mei sunt la semnatura in poze(2).
Bjmaryoo bine ai venit la noi in.
Botic ma bucur ca esti asa relaxanta, foarte bine...
Kitzy bine ca nu e o forma mai grava de conjuctivita. sa treaca repede.
Silvia, Aly, Ana maria.

Sapt. urmatoare mergem la Alba pt. vreo 2 sapt. are Clau ceva proiect de facut..l-a rugat cineva sa-l ajute si ne mutam resedinta. sper sa ma pot odihni si eu mai mult.
va si revin cand mai am o clipa libera.

_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
poze(1) www.dropshots.com/giova1" target="_blank">poze(2)

Mergi la inceput