Prematurii-Esentele tari se tin in sticlute mici13

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Mikaela, si eu am luat-o foarte incet cu diversificarea de teama pt Luana. Dar daca i-ai dat cereale si a papat si e ok, de ce ai intrerupt? Cereale se recomanda tocmai bebelusilor mai slabuti si care nu iau prea bine in greutate. Eu nu inteleg asta cu diversificarea dupa varsta corelata, pt ca daca are deja 6 luni, inseamna ca de 6 luni suge si stomacelul lui s-a maturizat. Daca nu are nici o alta problema, cred ca e timpul sa incepi incet sa-i dai si altceva.
C.Valy, si eu tot cu suculet am inceput.

Da-mi Doamne, forta de a indeplini tot ce sta in puterile mele, rabdarea de a indura ce depaseste puterile mele si discernamantul de a nu le confunda.
www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, cea mai buna mami pentru Claudiu, Luana, Alma
Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc!
Aprinde o lumanare in memoria Almei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Capitol nou

Da-mi Doamne, forta de a indeplini tot ce sta in puterile mele, rabdarea de a indura ce depaseste puterile mele si discernamantul de a nu le confunda.
www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, cea mai buna mami pentru Claudiu, Luana, Alma
Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc!
Aprinde o lumanare in memoria Almei!

Mergi la inceput