King of Pop Michael Jackson

Raspunsuri - Pagina 95

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kay spune:



************************************************************************************

MIHAITA VREA SA NU MAI FIE DIFERIT !


oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S


www.alexandruconovaru.ro , www.helpsonia.com

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

Citat:
citat din mesajul lui kay



************************************************************************************

MIHAITA VREA SA NU MAI FIE DIFERIT !


oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S


www.alexandruconovaru.ro , www.helpsonia.com

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."


kay : ??? nu-ti place piesa ?

Music is art in words.Michael Jackson's words are masterpieces

Before you judge me, try hard to love me (Michael Jackson)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

of, cory... sunt trista... atat de trista... si intreaga zi ma fac ca nu simt ca nu exista tristetea asta a mea, iar seara cand se face liniste e imposibil sa nu ma doboare... sunt doar trista... la fel ca voi.

************************************************************************************

MIHAITA VREA SA NU MAI FIE DIFERIT !


oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S


www.alexandruconovaru.ro , www.helpsonia.com

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

Citat:
citat din mesajul lui kay

of, cory... sunt trista... atat de trista... si intreaga zi ma fac ca nu simt ca nu exista tristetea asta a mea, iar seara cand se face liniste e imposibil sa nu ma doboare... sunt doar trista... la fel ca voi.

************************************************************************************

MIHAITA VREA SA NU MAI FIE DIFERIT !


oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S


www.alexandruconovaru.ro , www.helpsonia.com

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."


kay ; draga mea, cit de bine te inteleg; numai ca eu in momentul asta nu sint tocmai pe aceeasi lungime de unda cu tine ca ma uit la dangerous si asta de obicei, ma binedispune...dar in acelasi timp, ma si intristeaza, cind ma gindesc ca...nu mai este.
m-am speriat numai ca nu-ti place melodia care am propus-o .

Music is art in words.Michael Jackson's words are masterpieces

Before you judge me, try hard to love me (Michael Jackson)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

cand am postat eu nu vazusem ca ai pus tu melodia . e o diferenta de 5 secunde intre postari.

************************************************************************************

MIHAITA VREA SA NU MAI FIE DIFERIT !


oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S


www.alexandruconovaru.ro , www.helpsonia.com

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

cory, eu vreau sa ma plictisesti, nu stiu de ce purta pantalonii mai scurti... hai, fa-ne si noua, celor care nu avem revista, un rezumat.

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

abia acum am reusit sa termin cele 94 de pagini, va citesc de doua zile... inca nu pot sa cred ca Michael nu mai e cu adevarat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Vreti sa plingeti!?! Mai modest ca la Stockholm, dar bine ca a fost...

Montreal:




Paris:



Londra:




sau:



ba chiar si:




CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

am mai gasit un video (ca tot vb de outfit-uri):




Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Ratusca mea mih1 si mih2 www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=ratusca%20din%20viata%20mea&page=10" target="_blank">aici
Pozici
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Povestea americancei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

Citat:
citat din mesajul lui nelia

cory, eu vreau sa ma plictisesti, nu stiu de ce purta pantalonii mai scurti... hai, fa-ne si noua, celor care nu avem revista, un rezumat.

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU




nelia : sper sa nu fie mistoul tau clasic .deci :
-cind se afla Michael pe scena, era destul de greu sa-i urmaresti dansurile rapide.mai ales pt. cei care erau in spate, sau daca se intuneca scena.asa ca, designerii lui s-au gindit la ceva : sa-i scurteze pantalonii si sa poarte sosete albe, care se pot observa.in felul asta, pantalonii lui (cei din Billie Jean) au devenit o marca a lui.la fel ca palaria si manusa.
-costumatiile nobile provin de la faptul ca Michael era pasionat de istorie, iar cele fantastice (gen robot) de la faptul ca-si dorea sa mearga pe luna (nota : asta nu-i in revista, am pus-o de la mine).moonwalk, nu ?

Music is art in words.Michael Jackson's words are masterpieces

Before you judge me, try hard to love me (Michael Jackson)

Mergi la inceput