King of Pop Michael Jackson

Raspunsuri - Pagina 94

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Fania spune:

Foarte, foarte frumos, printre atatea mizerii care se scriu acum despre el de care eu sunt oripilata, din dorinta de a soca si a vinde niste fituici ieftine, printre atatea gunoaie care acum se trezesc sa-l judece si sa-l critice desi nu se ridica niciunul macar la 1% din valoarea lui ca om si ca artist, iata ca exista si cei corecti. Bravo fetelor!!! Bravo pentru Celine, o mare valoare si ea!





[poze]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cory_box

Citat:
citat din mesajul lui anka77

Da si mie imi place f tare revista.Cand a aparut in urma cu vreo 3 sapt nu am apucat-o.De atunci am tot fost cu ochii la choiscurile de ziare si zilele trecute nu imi venea sa cred ca o gasesc.Yupii ce m-am bucurat.
Apropos de outfit-uri mie imi place in Blood on the dace floor si In the closet, e f HOT in ambele.Parera mea

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
Michael,you`ll never Moonwalk alone

http://community.webshots.com/user/anka77


anka77 : outfit-ul din blood on the dance floor ? like i said, anka : again, n-ai gusturi rele deloc .daca te referi la bravo de acum 3 saptamini, aaa, ala nu l-am prins nici eu.vroiam sa zic de editia a-II-a.primul nu intra in discutie.anka, am fugit ca am treaba, nu ma pot hotari care poster imi place mai tare.parca tot cover-ul de la bad, dar, hm, nu-s sigura .

Music is art in words.Michael Jackson's words are masterpieces

Before you judge me, try hard to love me (Michael Jackson)



Imi place ca avem gusturi comune.
da la prima editie ma refeream, nu am prins-o, dar am recuperat cu editia II.
Legat de postere imi place cel din Bad si cel in rol de spadasin.Yours? Chiar sunt curioasa care iti place tie

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
Michael,you`ll never Moonwalk alone

http://community.webshots.com/user/anka77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Asa este Fania.

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
Michael,you`ll never Moonwalk alone

http://community.webshots.com/user/anka77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss75 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Fania

Foarte, foarte frumos, printre atatea mizerii care se scriu acum despre el de care eu sunt oripilata, din dorinta de a soca si a vinde niste fituici ieftine, printre atatea gunoaie care acum se trezesc sa-l judece si sa-l critice desi nu se ridica niciunul macar la 1% din valoarea lui ca om si ca artist, iata ca exista si cei corecti. Bravo fetelor!!! Bravo pentru Celine, o mare valoare si ea!





[poze]


ai dreptate.

Criss si Alex (11.05.2003)

Printisorul meu

EMMA, printesa primaverii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fania spune:

Mai fetelor, uitati-va cat e de dragut si timid aici, incepand cu 2:00!!

Ce frumos ii spune Diana: "If you need me, call me, no matter were you are, no matter how far , just call my name and I`ll be there!!"



[poze]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

Michael in propriile cuvinte (pentru fetele care nu au citit revista bravo) :

-un perfectionist trebuie sa aiba rabdare.el cladeste, ordoneaza si imbunatateste opera sa pina cind atinge perfectiunea !
-cind esti faimos, toti oamenii sint cu ochii pe tine.este, poate, explicabil, insa nu poti suporta cu usurinta acest lucru.
-ador sa-mi incerc limitele, dar mai ales, sa le depasesc ! e un sentiment grozav sa realizez mai mult decit mi-as fi inchipuit vreodata ca pot face...
-cind deschid gura, iese muzica...
-sint ca orice om.daca ma tai, singerez...
-eram un veteran in showbiz inainte de a deveni adolescent.
-daca vii pe lume si esti iubit, iar daca la sfirsitul vietii esti inca iubit, atunci totul e in regula.poti trece peste tot ceea ce s-a intimplat intre aceste doua momente.


Music is art in words.Michael Jackson's words are masterpieces

Before you judge me, try hard to love me (Michael Jackson)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Foarte tare filmuletul cu el si Diana Ross , Fania , Doamne ce s-a rusinat....

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
Michael,you`ll never Moonwalk alone

http://community.webshots.com/user/anka77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cory_box

Michael in propriile cuvinte (pentru fetele care nu au citit revista bravo) :


-daca vii pe lume si esti iubit, iar daca la sfirsitul vietii esti inca iubit, atunci totul e in regula.poti trece peste tot ceea ce s-a intimplat intre aceste doua momente.


Music is art in words.Michael Jackson's words are masterpieces

Before you judge me, try hard to love me (Michael Jackson)



asta am si eu la semnatura...
Ce imi place faza aia: sunt ca orice om, daca ma tai, sangerez

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
Michael,you`ll never Moonwalk alone

http://community.webshots.com/user/anka77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

anka77 : am vazut ca o ai la semnatura, cum sa nu, dar a trebuit sa o mai scriu si eu pt. ca imi place prea mult.

fania : foarte simpatic video.ce timid este, hi, hi..

acum as vrea sa fac si eu o propunere pentru melodia zilei : Dangerous.este piesa care eu o ascult de citeva zeci de ori pe zi.si nu ma satur deloc.si sint atit de absorbita de ea (o dau pe repeat) incit trebuie sa fiu cu ochii in 4 la ce se intimpla in jurul meu cind sint pe strada, ca muzica ma fura incet, incet...as putea sa scriu multe despre dangerous, dar nu credeti ca ar fi mai bine sa las muzica sa vorbeasca de la sine ? so, fetelor, let's dance :







Music is art in words.Michael Jackson's words are masterpieces

Before you judge me, try hard to love me (Michael Jackson)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:



Music is art in words.Michael Jackson's words are masterpieces

Before you judge me, try hard to love me (Michael Jackson)

Mergi la inceput