King of Pop Michael Jackson

Raspunsuri - Pagina 43

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

Salutare, fetelor!

Eu cred ca toata avalansa asta de stiri, care mai de care de luat cu mainile de cap, se va cerne la un moment dat, si va face loc adevarului. Dorinta mea e ca si cei care l-au luat in ras pe Michael cat a fost in viata sa regrete gandurile urate impotriva lui. Poate ca asta o fi rolul nebuniei filmelor si filmuletelor care inunda internetul si nu numai...Sper..

Melodia de azi este super, zicea in interviul cu Oprah ca a fost filmat in Germania in doar 2 ore...

Eu o astept pe Nelia sa propuna melodia zilei de maine

Adriana, mami de Yiannis Alexandros (28.12.2007)

www.flickr.com/photos/30939036@N03" target="_blank">poze cu noi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Iti trebuie o secunda pentru a te indragosti si ani buni pentru a intelege ce e iubirea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

rall : chiar nu am stiut niciodata de unde vine chestia cu banda pe degete; eu m-am gindit cu capul meu ca e legat de inceputuri si deci e ceva de fahion, dar am vazut acum poze relativ recente (2007) si Michael era imbracat foarte elegant (like always) in costum alb si tot cu banda pe degete.chiar vroiam sa va intreb.ai vreun link despre asta ?
desprecopii, anka77 : eu nu numai ca ma gindesc in fiecare zi la Michael, dar cu oricine as dicuta si despre orice, fac ce fac si tot aduc vorba despre Michael : ca si Michael a zis, ca Michael purta asta, ca si lui Michael ii placea nu stiu ce...sint efectiv penibila daca m-ati vedea.citeodata fac niste legaturi de tot risul intre subiecte numai sa aduc vorba ceva de Michael.
nelia : si pe mine m-a pasionat totdeauna viata starurilor, geniilor, pictorilor (si toate detaliile aferente vietii lor), dar cum bine zici, intr-o limita sportiva.insa, cel putin la nivel teoretic ii inteleg si pe cei care devin crazy cind e vorba de idolul lor.boala grea, ce sa-i faci.si btw nelia, si eu eram pe blocstarturi sa propun o melodie, dar pot sa mai astept si citeva zile, nu-i nicio graba (numai sper sa nu ne gindim la aceeasi piesa).
crisiacob : wow ! ce tare ideea cu un loc unde sa dansam pe muzica lui Michael.vrei sa-ti zic ca mi-a dat si mie prin cap ? pacat numai ca nu se poate aplica (in cazul meu, cel putin).dar, cu adevarat asta ar fi foarte fain.

p.s.vad ca nu stie nimeni sa-mi zica cu stelutele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Acum am vazut, am sters cookies in browser si in stanga, sub reclama cu catelul - poze cu animalute haioase, apare poza dragului nostru si click pe ea aduce aici la subiect.
Multumim Mirela, super tare!

Edit: Cory, stelutele sunt acordate de membrii DC, excluzand autorul subiectului (in cazul acesta eu). Din cate stiu eu, lumea acorda stelute daca subiectul e interesant, po****r samd. Nu cred insa ca afecteaza in vreun fel existenta subiectului sau punctele ajutorului sau mai stiu eu ce...

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Eu sincer nu cred ca vor regreta vreodata, cu asta s-au hranit cat a fost in viata si el s-a aparat cum a putut, acum cand nu mai are cum sa riposteze razbunarea lor e crunta.,cate mizerii au inundat netul dintr-o data, uf Doamne

If you wanna make the world a better place
Take a look at yourself,and then make a change( man in the mirror)
http://community.webshots.com/user/anka77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

Citat:
Citat din mesajul lui Motanik

p.s. AM vazut ca cineva a multumit Mirelei pt poza cu Michael. Apare undeva in forum? Caci eu nu am vazut nimic.


Andra, da scroll in jos si in partea stanga o sa-i vezi poza din "In the closet" si scrie Fan Club Dc Michael Jackson...

By the way, multumim, Mirela

Adriana, mami de Yiannis Alexandros (28.12.2007)

www.flickr.com/photos/30939036@N03" target="_blank">poze cu noi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Iti trebuie o secunda pentru a te indragosti si ani buni pentru a intelege ce e iubirea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

Scuze, pana am scris eu mesajul, observasesi si tu, Andra....

Adriana, mami de Yiannis Alexandros (28.12.2007)

www.flickr.com/photos/30939036@N03" target="_blank">poze cu noi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Iti trebuie o secunda pentru a te indragosti si ani buni pentru a intelege ce e iubirea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

cory_box stelutele respective le poti da tu subiectului in functie de cate consideri ca merita. Cand deschizi topicul in stanga sus, in afara chenarului de topic ai scris "Evalueaza" si de acolo poti alege intre 1-5 stelute. si dai vote apoi.

Dupa ce ai facut asta o sa vezi la principal, in dreptul topicului ca a mai crescut cu un vot. Daca dai click pe stelutele din dreptul topicului in pagina principala "zona artelor" o sa vezi userii care au dat vote si cate stelute au dat.

Explicatie de blonda, asa ca nu dati cu rosii!


Edit: pana am scris eu cum se face exact ai primit deja explicatia cu ce inseamna.



Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Adriana

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

pt explicatiile cu degetele bandajate.

Ar fi frumos sa ne straduim pe 29 august sa facem din noapte o zi MJ. O zi 100% dedicata lui, o zi pe sufletul lui. Care ar fi fost aniversarea perfecta in opinia lui? Sunt sigura ca ar fi uimit prin simplitate...

Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Ce tare poza asta din In the closet o am pe desktop,si pe telefoane, imi place la nebunie, arata intr-un mare fel in videclipul asta.

If you wanna make the world a better place
Take a look at yourself,and then make a change( man in the mirror)
http://community.webshots.com/user/anka77

Mergi la inceput