Leoaicele DC *(39)*-in suflet cu Emma

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns livya spune:

buna fetele...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns livya spune:

eu sunt in italia acum si abia astept sa vin acasa,dar nu stiu cand sigur,cred ca pe 8 august,ca is asa de satula de stat aici...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lilia80 spune:

Alo, alo, sunt io picasso dar cu alt nume . Tr sa scriu mai multe mesaje ca sa trec de moderare. Tare greu e sa o iai de la inceput

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lilia80 spune:

Continuu tot eu. Sunt pe branci la serviciu, satula pana in gat. Vreau vacanta, cine o are si nu o vrea sa mi-o dea mie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lilia80 spune:

Catutza, hai ca nu mai ai mult.
De Amelia v-am zis, avem un oarecare grafic, cand si cat tr sa stea cu ea. Sper sa fie ok. In perioadele neacoperite, o voi lua la serviciu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lilia80 spune:

Copilutzu, la tine si depresia pare frumoasa cand vorbesti tu despre ea.
Cate zile esti nanny de catel? Poate nu o sa mai vrea sa plece pe urma..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lilia80 spune:

Zuzulici, am vazut pozele voastre. Superbeee!!! Eu am fost foarte impresionata de culoarea oceanului, a orizontului in Cuba.. nu am vazut niciodata asa ceva. Iar voi sunteti o familie foarte frumoasa. Ce carlionti frumosi ai tu si Isabela. Super!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lilia80 spune:

Emma, eu nu prea pot sa iti dau sfaturi cu CIC2 din pacate. Dar iti tin pumnii sa reusesti asa cum planifici.

Annie, hai ca ai gatit si tu o groaza! bravo!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Pup si eu repede fetele ca sunt evident intre sedinte.
Bun venit dragelor noi pe subiect.
De cand am ramas aici singura nu am facut decat sa trebaluiesc, m-a apucat spalatul a tot ce am gasit prin casa, de la covorul din camera piticului pana la perdele. Si daca tot terminai perdelele am vopsit si caloriferele ca erau pline de pete de rugina. Si se distreaza colegii ca mi-am pus vopsea si-n par. Si evident, ca sa fie tacamul complet, nu am avut acasa nici net nici telefon si tampitzii aia de la belgacom habar n-aveau de ce imi tot crapa linia ... greu rau cu astia p-aici sa-i faci sa miste mai repede in front.
Azi imi vine sotul din tara, abia astept. E greu rau dupa 16 ani de stat lipiti sa te trezesti singura in toata casa. Si cel mai greu mi-a fost noaptea, cand nu-l simteam/auzeam langa mine. Asa ca in ultimele 2 saptamani, desi am fost singura, nu cred ca am dormit mai mult de 4-5 ore pe noapte ... habauca nu alta. Noroc ca am mai iesit cu colegii de proiect la o bere, un festival un spanac ca altfel turbam singura in casa. Si la fel de noroc ca am avut mult de lucru si de recuperat asa ca am lucrat in fiecare seara pana tarziu, dar nici nu-ti dai seama, ca la 10 jumate seara e inca lumina.
Oricum am avut noroc ca a fost foarte cald pentru zona asta de europa, n-a plouat deloc in ultimele 2 saptamani. Si gata vara ca de ieri si-a revenit vremea bruxeleza la bunele ei obiceiuri: ploooo si e vant, cum alta.
Dar imi scot eu parleala acush acush.
Vineri plecam la paris, asa ca saptamana viitoare promit poze cu parisu si cu concertul u2, abia astept.
Gabriela, te rog mult zi-mi si mie in ce valuta e contul de valuta de pe pagina lui Bogdan ? dolari sau euro ?
V-am pupat pe toate

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> In sufletul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lilia80 spune:

Leditia, ce a patit sotul tau? Imi pare rau.. multa sanatate lui

Mergi la inceput