Ghiocei de Martie-Aprilie 2009 (26)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rivali spune:

Citat:
citat din mesajul lui lysbeth

Neata fetele, revin cu intrebarea de ieri vad ca nimeni nu a raspuns si chiar e o urgenta: un medic ginecolog bun care sa faca un chiuretaj si sa nu lase traume fizice unei fete al carei cel mai mare vis e sa devina mama? Eventual la polizu dak se poate?

Mami de Damian Codrut Andrei (08 apr 09)



Din pacate nu te pot ajuta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lysbeth

Neata fetele, revin cu intrebarea de ieri vad ca nimeni nu a raspuns si chiar e o urgenta: un medic ginecolog bun care sa faca un chiuretaj si sa nu lase traume fizice unei fete al carei cel mai mare vis e sa devina mama? Eventual la polizu dak se poate?

Mami de Damian Codrut Andrei (08 apr 09)


Buna Lysbeth, nu stiu nici un medic la polizu, insa ti-o recomand din suflet pe doctorita mea, care nu e doar un ginecolog excelent, dar si un bun psiholog. Eu sunt o tipa extrem de dificila si de panicoasa, insa la acest medic merg cu incredere ca scap...chiar si de depresie.
Este vorba de Elena Voiculescu, Clinica Elite.

http://www.clinicaelite.ro/

BAFTA!


Gigelica(Lucia) - de Victor-Andrei (zis si Pitonul)

30 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PetraTudor spune:

Lysbeth, eu am nascut la Polizu, cu Benedict Ancar. Am fost extrem de multumita de el, ii multumesc si acum pentru ceea ce a facut. Si daca mai fac un bebe, tot la el ma duc pe perioada sarcinii si tot cu el nasc.

DAR daca dai o cautare pe gogo dupa numele lui, nu apare numai de bine, era o fata care se plangea tocmai de un chiuretaj prost facut.

Nu stiu ce sa-ti spun mai mult....dar ii doresc prietenei tale sa decurga totul bine, indiferent de cum va proceda.

MAMICA DE BOGDANEL!!!!!!!!!
(09.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PetraTudor spune:

La Multe Lunite si Multi Anisori sarbatoritilor de astazi, Ana, Victor Andrei, Lena!!!!!


MAMICA DE BOGDANEL!!!!!!!!!
(09.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cativ13 spune:

La multi ani pentru sarbatoritii zilei! Si pentru mamicile lor! Spuneati de diverse activitati pe care le fac copilasii vostri...eu nu ma bag pt k a mea doar pe burta sta si tine capsorul. Atat. Nici vorba de rotiri, rasuciri, ridicari sau altceva. Poate nu stiu eu sa o stimulez, sa o invat sau poate e ea mai lenesa. Ma consolez ca fiecare copil are ritmul lui si mergem mai departe. Astazi vine medica sa facem rotarixul si sa vedem daca a mai luat in greutate. Sper sa nu imi dea lapte praf eu sunt mai comoda si mi-ar fi tare greu sa incalzesc bibi si sa plec cu ele taras peste tot. (Fara supi) Ieri va spuneam k mi-a varsat fata dupa ce i-am dat calciul de la Pharco. Am zis azi sa repet experienta k poate, poate....de unde?! a varsat tot, parca mai rau decat ieri o sa intreb medica ce sa fac. oare o avea efect daca il inghit eu? Ayla, nepoatei mele i-a aparut primul dintisor la fix 4 luni asa ca nu mi se pare deloc prea devreme pt dintisorul printetesi tale. Si am incalecat pe-o sa si v-am spus povestea asamami de Silvia Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Citat:
citat din mesajul lui PetraTudor

La Multe Lunite si Multi Anisori sarbatoritilor de astazi, Ana, Victor Andrei, Lena!!!!!


MAMICA DE BOGDANEL!!!!!!!!!
(09.03.2009)







Gigelica(Lucia) - de Victor-Andrei (zis si Pitonul)

30 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

La multi ani, Ana, bebe de Cris_tianus!
La multi ani, Victor Andrei, bebe de Gigelica!
La multi ani, Lena, bebe de Raaluca!


pentru mamicile lor

pentru Alma

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )
http://picasaweb.google.com/costinstroie/AdelaMarisa#5324202110819507042

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Lysbeth, incepatoare, da... si asa de tare mi s-a luat ca... o sa-mi reconsider pozitia cred... of, dar nevoie de casutza tot avem...

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )
http://picasaweb.google.com/costinstroie/AdelaMarisa#5324202110819507042

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui dyana27

neatza fetelor
am tras o sperietura azinoapte cumplita; a adormit bebe langa mine cand a papat la 4, si m-am trezit mai tarziu si el isi trasese perna in cap, complet peste fata; m-am speriat ca naiba, am luat perna, am luat copilul in brate si nu-mi mai venea sa-i dau drumu' groazni, habar nu am cum a reusit sa faca as ceva, ca eu special lasasem perna la capul lui ca sa stea baiatul bine. era transpirat, cine stie cat a stat si a respirat in perna.... Doamne fereste de ce se putea intampla imi e groaza si sa povestesc. luati-ma la omor va rog sa nu mai fac asa ceva niciodata, sa pun copilul la loc in patutul lui; dar e prima data cand face asa, ma gandesc poate eu din neatentie am tras perna mai aproape de el?????? ooooooooooofffffff, sunt crizata azi, cred ca nu-l mai dau jos din brate pana la majorat

diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
minunea noastra David

sa te linistesti...important e ca nu s-a intamplat nik rau

oo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*


Bazar pentru Bogdan
Blogul lui Bogdan-Andrei
_

goblenuri-relatii pe blogul Donului

_

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

fetelor nu reusesc sa-mi revin am stat si-am plans langa copil cu disperare, pana am reusit sa-l trezesc. noroc ca a ras la mine pana mi-a mai venit sufletul la loc;
si ca sa fie tacamul complet batea cineva in disperare la usa: era o vecina de la 2 etaje mai sus care urla in disperare la mine ca am lasat usa deschisa la lift; am bagat niste draci in eaaaaaaaaaaaaaaa, de m-am racorit complet; eu eram inca in pijamale, ciufulita, plansa toata, si ea ma acuza pe mine... poate somnambula sa fi fost sa ajung in lift dimineatza; p...a ma'sii''de cretina, s-a mai luat o data de surioara mea care venea saraca dupa 3 zile de garzi ca a lasat usa deschisa la lift cu o zi in urma. a f....-o si sor'mea' scurt atunci

diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
minunea noastra David

Mergi la inceput