Minunate Scorpiute *69* Cu un licurici in suflete

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

May fetelor,sunteti niste duduci tare dragute si va zic saru-mana de abslut toate incurajarile si pupicii si imbratisarile voastre....Cine sa inteleaga mai bine o scorpie decat niste scorpii,nu?Uite d-aia va iubesc io....

Nah,se drege busuiocul,incet-incet...azi am fost la cautat oferte pentru vacanta si in gand am idei care vin doi pasi inainte,unul inapoi...adica gasesc ce as vrea,ma incant la maxim,ma turez,visez cu ochii deschisi si cand convertesc euro in lei,mi se face ameteala,ma ia vertijul si simt ca lesin.....asa ca doi pasi inainte,unul inapoi...de zici ca mi s-a schimbat zodia la raci
De la mustacios e incurajare,il cam roade...mama lui de bandit...insa e clar,pleaca mandea cu gorobetii si atat....punct.Ioiii...o sa fie o mega nebunie.Astept sa intre salariul pe cont si vad atunci ce voi face.....

Pana una alta,io va pup si sa ma iertati ca nu va iau cu randul.....is inca cu mintea in toate coturile lumii....chiar acum o ora m-am ciondanit si cu Marius si cu Luana si cu Alex,ca azi e miercuri si de fapt e joi toata ziua asta cat mai este.....deci ma intelegeti...

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Pi casa 1


Pi casa 2

Pi casa 3

Amalgam de ganduri





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miraklucker spune:

Fetelor, va pup cu drag.
va povestec mai multe pe duminica. Maine plec la un curs pana sambata. si acum ma chinui sa transform un document din Word in PDF. sunt in convorbiri cu verisoara-mea, care si-a gresit cred cariera. Tebuia sa se faca informatician nu medic.
Mama si tata sunt la noi. Azi ne_am balacit in balta nostra. Eu chiar in doua ture, una cu copii si una acum la apus de soare cu barbatelul. A fost minunat. 24 g apa.
David doarme azi la gradinita. Maine e ultima zi.

Va pup, si ma scuzati de mesajul telegrafic. Da, na ca sa nu ziceti ca nu zic nimic. Ma duc sa fac bagajele .

Mira mami de DAVID(15.08.2002), DARIA(20.11.2004), si SELINE(07.02.2006)

Poze noi.....cu noi



Drei dinge sind uns aud dem Paradies geblieben: die Sterne der Nacht, die Blumen des Tages und die Augen der Kinder

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

un wk frumos ne "auzim" dupa ce ne intoarecem de la B



oo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*


Bazar pentru Bogdan
Blogul lui Bogdan-Andrei
_

goblenuri-relatii pe blogul Donului

_


Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

dodo, drum bun si sa va intoarceti cu bine.
ana, pup mult fata.capul sus ca suntem scorpii.io n-am inteles prea bine, dar concediul asta nu e ca il vrei tu nu?adica probleme la munca nu?
nina,eu am fost fan MJ.am plans cu soramea prin internet cand vorbeam de el.mi se face pielea de gaina numai cand il ascult sau il vad.imi pare extraordinar de rau de el.era un om de nota 20.mare pacat de el.
noi ne pregatim maine de plecat cu cortul(pilotul ramane la mama ca e in drum) si ne intoarcem duminica.aceeasi gasca ca la 1 mai plus inca 5 cupluri.mare nebunie o sa fie.va pup pe toate fara exceptii.ne auzim de luni incolo.

adriana&razvan-mihai 01.11.2004
varsta lui razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Buna, fete minunate !
Gabi, drum bun si succes, sa revi cu vesti bune !
Ana, pana la urma va fi fain, ai sa vezi ! De multe ori, acolo unde ai asteptari, acestea iti sunt inselate, iar cand nu te astepti sa fie bine, sa te simti bine, chiar atunci iese totul peste asteptari.
Cred ca ai inteles ce am vrut sa spun.
Adriana, si eu cu surioara mea, in loc sa vorbim la tel. despre altele, ne-am pus pe discutat despre Michael J.
Vedeti ca, duminica seara se va da din nou concertul, simultan pe stadionul Iolanda Balas(Bucuresti) si pe MTV(RO).
Ce distractie faina se anunta la voi, pe weekend, Adriana !
Sa va distrati la maxim ! Te asteptam cu poze !
Mira, sa treaca repede zilele de curs !
Ce bucurie pe copii, cu bunicii langa ei !
Asteptam poze multe cu voi !
Mina, ce faceti ? Cum e la Buzau ? caldura mare ?
La noi, zilele astea, cand ploua, cand mai iesea soarele. E o atmosfera incarcata, oricum.
Un weekend cat mai fain, tuturor !




Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Scorpiutze

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

da, nina, am vazut si eu concertul la mtv, desi nu prea pot sa ma uit.nu asa curand.
saru mana pentru complimente.suntem 18 in total.am coborat tot bagajul la masina deja.copilul il parcam la mama in drum.mancarea si beutura se ia maine.mai rau o sa fie cu gheata.sa vedem cum pastram carnea si beutura rece, daca nu o bagam in dunare.
ana, capul sus.scorpiile nu se lasa cu una cu doua.sunt alaturi de tine.

adriana&razvan-mihai 01.11.2004
varsta lui razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Multumesc mult,dragelor,de sustinere si vorbe bune....incep sa ma colorez in portocaliu,deja....trec de la albatstru la portocaliu....si da,Ninocika...am inteles.Asa e cum spui,dar doare al dracului....mama ei de viata!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Pi casa 1


Pi casa 2

Pi casa 3

Amalgam de ganduri





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

scorpiutele sa aveti un we fain

am mai scapat de tuse dodo ...noapte definitiv a mai ramas doar ziua...Doamne ajuta!

ieri am fost la film(Ice Age3) si azi mergem la circ...astia mici sunt in culmea fericirii...
sapt viitoare intra in vacanta...sa vedem pe unde ne plimbarim...din pacate doar noi 3 ca tati lucreaza

monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Prajituri si papa bun 2
Papa de post




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Noi ne-am distrat,in 3...eu si copiii...la strand...ne=am ars putinel,dar ne trece pana termina armata!
Monica,ma bucur ca sunteti mai bine...

Mina,Nina si Adriana,va tzuc cu drag!

Mira,distractie faina!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Pi casa 1


Pi casa 2

Pi casa 3

Amalgam de ganduri





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

noi fuseram la pescuit da eu n-am pus mana pe undita...nu-sh ce-am avut da tare lene mi-a fost...numai in hamac cu carticica in mana am stat...dar ceilalti...s-au agitat pe-acolo
Ano sa va treaca rosheala
pe toate
sa aveti o Duminica placuta

monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Prajituri si papa bun 2
Papa de post




Mergi la inceput