Aradence DC...! (123 )

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

pi mini

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Salutare! Io azi am fost aproape monti... cu exceptia a doua pahare de cola baute cu Clau acu dupa masa. Am mancat pe la 12 o omleta cu ardei si ceapa cu salata de rosii si castra. Si am baut la apa...ca tine, Miha. Io care nu beau apa mai deloc, acum mi-a fost sete toata ziua. Ma duc sa-mi mai fac o salata de rosii si castraveti sa pap cu branza.
Altcineva? Un raport de orice natura?!




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag plecat in cer


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Raportez: toata ziua mi-e foame si bag ce vine la rand.Tocmai am papat tort de inghetata Si culmea inca tot doar 13 kg + am,desi si in Felix/Oradea am mancat ca sparta ...

MONI 33s+ SI www.dropshots.com/DIA1" target="_blank">DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ada, raportez si eu c-am ajuns acasa si am un program super aglomerat saptamana asta. Sfarsit de luna cu statistica, inceput de luna cu ff multi pacienti dupa retete plus raportare la Casa, programare la epilat, pensat, mani, pedi, bagaje (deja am inceput sa sortez ceva, dar nu prea am avut spor )... Sa mai zic?
Vineri seara plecam.

Miha, si Calin a cumparat dvd pentru masina cu 2 monitoare, la ambele scaune. L-a luat de la cineva f ieftin (nu stiu exact cat), a fost nou, dar avea o mica problema care-a rezolvat-o un prieten de-a lui Calin.
Azi ne-am intalnit cu Susu la Carefour, statea singur la o cafea.

Moni, locul de joaca din Carefour e ca la Timi (la mall), nu poti intra cu copiii, ii lasi acolo si au personal care-i supravegheaza.

Flavia, ai facut radiografia la Municipal?

Clau, cum se mai simte cumnatul tau? (tot am vrut sa te intreb)


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

CristinaM, nu stiu daca tu ai spus sau nu expresia aia, m-a deranjat atunci pentru ca nu am inteles de ce mi se intampla mie. Apoi am inteles ca lumea nu stie ce sa spuna ca sa te faca sa te simti maai bine. Intr-adevar toate ce ne sunt date ne sunt date cu un scop, chiar daca noi nu intelegem neaparat care e acela sau daca intelegem intelegem mult mai tarziu.

Ce fain de voi ca plecati in vacanta. Distractie placuta sa aveti.

Alina am fost si desi initial a vrut sa ma programeze pe saptamana viitoare pana la urma mi-a facut azi si am primit si rezultatul. Din pacate e in "chineza" pt mine si nu stiu cand reusesc sa merg sa mi-l traduca doctorita, dar suna asa (poate ma lamuresti tu): ingrosare de tip plipoid a sinusurilor maxilare. Iau augmentin, pun pinosol in nas si otocalm in urechi (aia stanga ii dureroasa, dar si dreapta mi-e infundata).

Alina.a, m-am gandit toata ziua la tine. Ma rog sa ai puterea sa treci peste fiecare zi in parte. Sper ca esti bine.



Sa-l ajutam pe Sebi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

de Bogdan cel nazdravan (05.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Flavia, nu prea ma pricep nici eu la rezultate de la radiografii...eu zic ca ai sinuzita. Tratamentul care-l iei e f ok.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Miha, te sun maine ca azi n-am mai apucat, abia acum mi-a adormit fata mare. Al meu (ala de dat) e cu un singur monitor.
Alia.a, te imbratisez si sunt cu gandul alaturi de tine!

de Mara 18.01.2007 si Dora 24.03.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibociort spune:

La multi ani, Monicutza!Gabrielafericita dewww.webshots.com/user/gbociort" target="_blank"> MARIA (07.08.2007)
ce nu te omoara, te face mai puternic......si mai bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

La multi ani Moni! Sa fii sanatoasa si sa te bucuri de minunile tale!
Alina a, ma gandesc la tine si la cat iti e de greu...


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag plecat in cer


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Aaaaa, am uitat, abia m-am trezit da' am facut o cafea buuuunnnaaaa! Hai ca-s curioasa si as vrea sa stiu ce sa pregatesc pentru fiecare (daca tot n-am servici). La care cum va place cafeaua? Cu lapte, zahar, frisca etc? Eu o beau indulcita (nu conteaza prea mult cu ce: o zaharina, zahar, fructoza de preferat) si cu lapte muuuult!

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag plecat in cer


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput