Aradence DC...! (123 )

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Am bagat o seara de carti la o sticla de vin cu fetele daca tot am dus copiii la bunici. Dar sunt rupta de somn ca de o vreme m-am culcat tot tarziu tare si trezit de dimineata!
Gabi, fain ca mergeti in concediu!
In rest...frumoase mesajele voastre, chiar mi-as dori sa putem sa alinam o farama macar dintr-o atat de mare durere.
Despre moartea lui Michael Jackson ce ziceti? Eu am stat si m-am tot gandit, nu-s mare fan, dar n-am putut sa ma gandesc la vreo piesa de-a lui sa zic ca nu-mi place. Dar asta e, ne nastem si murim.


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licuriciul din sufletul meu


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Noi plecam la Bihor, ne intoarcem diseara.
Va doresc o duminica placuta!


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Eu sunt una din cele care nu stiu ce sa spuna in astfel de momente. Alina.a, imi pare tare rau si ma rog pentru voi sa treceti peste aceste clipe greu incercate.
Flavia, te rog sa ma ierti, mai mult ca sigur si eu ti-am spus expresia aia...
Va pup si va imbratisez!

de Mara 18.01.2007 si Dora 24.03.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Ce duminica capricioasa Mi-e dor sa merg la plaja

Alina.a,




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Haideti la ! Miam ce buna-i! Io m-am trezit abia la 8.30.
Miha, ce-ai mancat la nunta? De dansat ati dansat? Sau ati jucat?
Alina m, fii linistita ca pana miercuri o sa rezolvam cu scaunul ala.


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licuriciul din sufletul meu


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Alina.a imi pare atat de rau pentru ce vi se intampla...Dumnezeu sa va dea(dar in special tie) putere sa mergeti mai departe...pentru Elisa!

Alinush am tot incercat sa te sun ieri sa-ti zic ca iti putem imprumuta scaunul de masina(ca am uitat sa te sun inapoi cd m-ai sunat tu...). Te sun azi dupa ce ma trezesc!

Restul fetelor sper ca sunteti bine.... Va !

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licuriciul din sufletul meu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_26 spune:

Alina a imi pare foarte rau!DD sa va dea putere sa treceti peste asta si sa va aline suferinta!
Nici eu nu prea stiu ce sa zic in astfel de momente, dar sunt alaturi de voi.
si de tine Flavia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Salut fetele,

la nunta am mancat tot. A fost super, super de tot. N-am mai fost la asa o nunta selecta de tare mult. Am dansat si jucat pana pe la 4 dimineata. Meniul a fost aproape tot Monti. In afara de tort n-am pacatuit cu nimic, numai cantitativ.

Ieri am fost cu Vic la biserica, apoi am trandavit pe acasa. seara am recuperat restul de prunci si ne-am dus la Cami la gratare.
De dimineata am dus copii la mama la Masca.Pana diseara voi fi tot la lucru.

Pup fetele necajite si inlacrimate.

Flavia

Maria Rubi , bine ca mai apari si tu. Nu tu aveai ceva chestie de vazut desene pe masina?

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

No fain Miha! Ma bucur ca v-ati simtit bine!

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licuriciul din sufletul meu


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Da Miha, eu am dvd pt masina. Pe cine intere?

de Mara 18.01.2007 si Dora 24.03.2009

Mergi la inceput