FIV in Ungaria 59

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns delimari spune:

Multumesc pentru raspuns si multa bafta! Eu i-am trimis pe messenger adica pe gyongyig si astept sa-mi raspunda! Eu cand am facut inseminarea am avut 4 foliculi maturi si perfecti dupa 3 zile de tratament. Nu vreau sa te sperii dar fi foarte calma si linistita, gandestete numai la ce este frumos si pozitiv. Stresul si nelinistea conteaza foarte mult!!!! BAFTA!!! si mult noroc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CANDY1902 spune:


IAIA ma bucur pentru tine sa aveti mult noroc si bb sa stea cuminte 9 luni la mami in burtica
si eu am emoti pentru CLAUDIA mult mult succes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALRAK spune:

IAIA13, FELICITARI!!!! , la o valoare asa mare de beta, sigur sunt mai multi bebici.
DD sa te ajute sa ai o sarcina usoara si BB-i sanatosi.
Doamne cat de mult ma bucur pentru tine
Asteptam vesti bune in continuare.

tuturor

Doamne Ajuta-ne!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dado spune:

iaia felicitari !!!! ma bucur din suflet pentru tine ! sa te ajute Dumnezeu sa ai 9 luni de sarcina fara incidente si apoi o viata de bucurii alaturi de copiii tai !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

iaia felicitariiiii!!!!
klau acu trec
gyongyi io ti-am scris pe mes
cris feicitariii pentru marele eveniment..acum mi-a spus grasu
va pup pe toatee.

www.babygalerie.at/index.php?bl=1&baby=21822" target="_blank"> oltencutza mea iubita

"Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!


Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!!

Sebi are nevoie de voi!!!


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">"Port in suflet povestea licuriciului Emma"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia_74 spune:

Azi nu am inceput ziua in cel mai fericit mod... M-am trezit cu o dureri de cap, de burta si de spate, la fel de intense ca si cele pe care le am inainte de CM. Cateva ore mai tarziu, am observat la dush o scurgere care avea o culoare ciudata, nici maro, nici gri, ceva nedefinit. Daca nu faceam dus si nu ma gandeam sa "verific" daca totul e in regula, nu o identificam, fiindca nu a ajuns pe tampon, nefiind fluida, ci mai degraba pastoasa. M-am alarmat si am sunat la Szeged, dar din cauza emotiilor, am spus "sangerare" in loc de "scurgere". Mi s-a spus ca de acum sa stau in pat si numai in pat si daca simptomele persista si scurgerea se mentine sau devine mai abundenta, sa iau utrogestanul oral. Dupa episodul asta, m-am intristat teribil si negasind o varianta mai buna de a ma elibera de stres, am plans zdravan. Cand m-am mai linistit, am facut, totusi, un test de sarcina si a iesit... POZITIV!!! E a sasea zi de la ET, liniutza este roz pal, dar se vede de la distanta, nu trebuie sa te fortezi s-o vezi; e destul de accentuata. Voi ce credeti despre asta? Sanii nu ma mai dor ca in perioada tratamentului, dar au ramas tensionati si ii simt mai grei. Durerile de burta, spate si cap au incetat, iar ce simt acum nu mai seamana cu starile dinaintea menstruatiei. Eu ce sa cred despre episodul asta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALRAK spune:

Claudia 74, eu zic ca este BB. Stai cuminte in pat si lasa plansul, fii relaxata si linistita.
tuturor.

Doamne Ajuta-ne!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ala77 spune:

Claudia, eu zic ca esti graviduta si nu pot decat sa te felicit! Scurgerea e sigur de la implantare. Relaxeaza-te si bucura-te!
Te pup si te astept cu beta maaaaaare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atelocin74 spune:

delimari ! eu cred ca noi am vb deja pe mess , nu ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crystyna75 spune:

buna fetelor. imi puteti spune cat costa un fiv+icsi la szeghed? multumesc

Mergi la inceput