*Cozonacei de noiembrie-decembrie 2008 (59)*

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lauramiron spune:

Amalia, chiar imi era dor de voi Ma bucur ca sunteti bine si ca va pregatiti de o iesire la mare Vreme buna si distractie frumoasa!!

Alra, mersi mult pentru raspuns Chiar ma simt mult mai bine, deci sunt normala la cap
Stai sa ma vezi ce liste cu programul ei, cu somnul si cu mancarea voi lasa celor de acasa Stres curat, nu alta!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malinas spune:

Salut,

ne-am intors si noi de la Timisoara. David a fost super cuminte pe tren. A dormit tot drumul si la dus, si la intors. Si acolo a fost cuminte foc, desi a avut de-a face cu f multi straini vreo 15 necunoscuti, a ras si a stat la toata lumea in brate, fara exceptie. Pe toata perioada sederii acolo a plans maxim 10 minute.

Cu refluxul stam binisor, adica am inceput tratamentul cu debridat si mai scoate f putina mancarica. Cat am fost la timisoara nu i-am dat fier, fiindca l-am uitat acasa si nu a scos mancare de loc. De cand ne-am intors am reintrodus fierul si a inceput sa scoata din nou mancarica, foarte putina insa. Mai astept cateva zile si daca situatia nu se schimba, renunt din nou la fier si am sa vorbesc cu doctorita sa ii dea altceva, fiindca cred ca are si o usoara anemie, deoarece transpira f mult atunci cand se joaca, cand papa lapte din biberon, etc.

Cam atat despre noi, ma duc sa citesc din urma, daca nu se buseste iar calculatorul.

Un gand bun pt Ginye si Stefanut .

_
"You gotta sing like you don't need the money /You gotta love like you'll never get hurt
You gotta dance like there's nobody watching/ It's gotta come from the heart/If you want it to work" Adam Brand

Alina, mama de bebe David (10 noiembrie 2008)
poze

Povestea povestilor

La 6 luni si 10 zile masuram 68 de cm si cantaream 8100 gr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alra spune:

uite poznele de la concediu!



ALRA mami de Laura(06/02/2006) si Nicole(08/12/2008)
Vacanta cu Laura in Romania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Citat:
citat din mesajul lui alra

uite poznele de la concediu!



ALRA mami de Laura(06/02/2006) si Nicole(08/12/2008)
Vacanta cu Laura in Romania


Unde? Ca je nu vede

edit: acum je vede

==========
Corina
Mamica de Arianna Maria

POZE CU PRINTESA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

foarte frumoase pozele! Nicolu' hlizit e bestial. Are niste falcute
Si noi vrem in concediu, dar nu stim unde



==========
Corina
Mamica de Arianna Maria

POZE CU PRINTESA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miky-ea spune:

Buna seara,dragi mamici!
Olivia,filmuletele cu David sunt superbe,el e delicios,fii sigura ca Alexiei ii este tare drag David.
Monicus,la multi ani sotului,sa fiti sanatosi si fericiti!Felicitari pt dintisorii Anei!Sa treaca cat mai repede starile aiurea…Multumesc pt pm.Pozele cu Ana sunt foarte frumoase.
Amalia drum bun la mare si vreme insorita!
Steliana,am admirat 2 spiridusi tare dragalasi!Sper sa treaca repede starea asta aiurea,sa aveti un concediu placut si sa va incarcati bateriile!
Criss,Paula este copia ta ,sunteti doua frumoase!Imi plac f mult pozele de la piscina.Multumim de intrebare,suntem bine,va citesc dar nu prea am timp sa intru.Pupam doua printese frumoase.
Hera, sanatate multa Lorenei!
Oauuu,Eli,ce mare si expresiv e Dimitrie!
Am vazut poze frumoase cu Rapha expresiv de Isabela, Alessandro simpatic de cherieactiv ,Arianna cea cocheta si zambitoare de Bravegirl ,Sonia printesa de Diamisha,fotbalistul Simonei, Mirunica scumpa (adormita la masa) de mamiseli,pui dulci dulci de Alra.
Z_IULIA,felicitari pt cei 2 dintisori!Votat…
Mav,felicitari pt kg lipsa la apel…succes la sofat!Ai baiat mare deja…Putere multa!
Alra, sa va fie de bine concediul,frumoasa locatia!



Mamica fericita a printesei Bianca Alexia
http://good-times.webshots.com/album/569856510OLRmQy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherieactiv spune:

am vazut pozele alra...pfuai ce fain v-ati relaxat, distrat...nu stiu de cea veam impresia ca nicole e micutica asea...de unde soro?!ca e ditamai fatoiul cu falci cat ale mele....e scumpa da rau de tot....care sunteti acolo cu ochii albastri??sunt bestiali..laura e o scumpa si ea...imi place mult freza ei de ..nazdravana..dulci fete da da...

amaliaaaaa, mi door de tiine...concediu placut, ia vezi poate i face bine lui luca aerul de mare si...mai doarme si el...poate il ameteste un picut..hehe..ai nevoie de relax si dormit noaptea..ne spui cand revii..

......................

hotii m-au vizitat de 2 ori acu 2 ani...au deshis usa de la apartament cu un card, bancomat,pe cand locuiam singura si nu aveam usa super blindata ,alarma...a fost naspa de tot, nu frica...mai mult senzatia de...gol...no more privacy...m-am simitit "murdara"...acu nu mi-e frica ...daca e sa vina ,sa vina cand nu sunt acasa..pt ca nu stiu ce as face daca i-as descoperi in casa...ictus..



Cherie mami lu Alexandru,fericirea mea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherieactiv spune:

infarct am vrut sa zic..

Cherie mami lu Alexandru,fericirea mea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Citat:
citat din mesajul lui alra

uite poznele de la concediu!



ALRA mami de Laura(06/02/2006) si Nicole(08/12/2008)
Vacanta cu Laura in Romania


Intrai special sa vad daca te-ai indurat de noi.
Am vazut o familie fericita care s-a distrat de minune.
Si m-am razgandit, Nicole nu mai seamana cu tine, seamana cu Elisa , sau viceversa. Daca voi ati avut timp de poze si mai radeati asa copios e clar ca a fost cuminte. A facut niste falcute aveti ce rontai.

Mie mi-a ajuns o vizita a hotului, n-o sa-l uit vreodata pe "the one" , si altul sper sa nu mai vad vreodata
Si la Bucuresti dormim cu geamuri la balcon deschise, la living e usa deschisa, sper ca nu citesc hotii pe aici

Mami de www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Ana nazdravana(18.12.2004) si Elisa Andreea (09.12.2008) Doua gogosele sagetele
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherieactiv spune:

saptamana asta nu stiu prin ce minune, dar piticul e taare cuminte, doarme bine la amiaza si cate 4 ore...eu sunt mult mai linistita ca pot sa imi fac treaba in liniste...cand o sa fac pauza de intrat pe forum..inseamna ca ..s-a terminat cu minunea...de cateva zile papa cam multisor....300-350 de mancarica...o rade in 3 minute ...de maine i dau mai putin...asa simt...

nighyyyyy

Cherie mami lu Alexandru,fericirea mea!

Mergi la inceput