Mamici de fulgusori de nov-dec 2009 (46)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns BoboMom spune:

Ionela, foarte tare!

Laura 19+ baby Nicholas James
www.toysrus.com/ControllerServlet?target=viewDetails&operation=authenticate_user®istryNumber=81762900&from=registrySearch" target="_blank">Our Registry (lucruri pt bebe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Simina.... incearca sa consumi iaurt cat mai mult, si am auzit ca si aplicarea locala de iaurt... ar calma senzatia de mancarime... la mine cu bautul de iaurt mult a mers mereu... nu poate inlocui tratamentul... dar era mult mai bine... cu aplicarea locala de iaurt stiu de la altii... dar sigur nu are cum face rau.... nu? deci daca te supara rau... poate merita sa incerci


16+
bebe creste
Un copil poate oricând sa-l învete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodataa si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste.-Paulo Coelho în "Al Cincilea Munte"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Da Laura... si eu inca mai rad.... mi-am sunat si sotul care radea mai tare decat mine... ca el era convins ca nu existau motive de ingrijorare... dar de la distanta, prin telefon, s-a temut sa-mi spuna ca imi fac griji fara rost, sa nu-l acuz ca nu-i pasa


16+
bebe creste
Un copil poate oricând sa-l învete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodataa si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste.-Paulo Coelho în "Al Cincilea Munte"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricik spune:

Buna fetele.
LA MULTI ANI LAURA GARNER ! Cum sarbatoresti ?
Raluci felicitari pt bebe saltaret. Ma bucur ca sunteti ok
Alina te stresez pe tine apropo de landou Ce am vazut eu este un set alcatuit din carut, scoica si landou. Dar landoul nu-l pot folosi decat separat. Zici ca se merita ? Al tau il puteai pune pe scheletul carutului ?
Dana n. si la mine s-a vazut la eco un chist. Si chiar nu am avut niciodata asa ceva . De desteapta ce sunt am uitat sa-l intreb pe dr cand am fost ultima data la eco daca-l mai vede pe acolo. Sper sa nu mai uit. Si eu eram asa fericita ca-l vad pe bb ca am uitat de chist.
Vroiam sa va zic ca aseara l-am simtit pe bebe. Cand stau culcata pe spate vad galma Sotul a pus urechea sa-l auda si a primit una in fata

16

http://bd.lilypie.com/iQIrp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns byabeatrice spune:

Salutare!!!
La multi ani Laura Garner!
Ma bucur ca aveti numai vesti bune... eu va citesc in fiecare zi... si nu am noutati...
Va pupik pe toate!
Krelia pe unde umbli? Sper ca esti ok...

bya 15+
BEBE STRUMF

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Vreau si eu sa-l simt pe bebe. eu tot am impresia ca simt ceva.... dar nu sunt sigura.... si oricum... nu e cum spuneti voi.. ceva vizibil... Stiu ca avand placenta fixata pe peretele posterior il voi simti mai greu.... dar.... cat de greu acum?!?!


16+
bebe creste
Un copil poate oricând sa-l învete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodataa si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste.-Paulo Coelho în "Al Cincilea Munte"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BoboMom spune:

Floricik, intr-o ora ies la masa de pranz cu sefa mea si cativa colegi - fac ei cinste, ca asa se face aici de ziua cuiva , iar diseara sarbatorim in doi jumate acasa (zic jumate ca e inca in burtica, ca el e un intreg oricum). Weekendul viitor o sa plecam intr-un orasel port, la lac, cam la o ora distanta si stam de vineri pana duminica. Vineri am liber pt 4 iulie. Am zis sa mergem undeva aproape, sa nu ne obosim (mai ales eu).

Am uitat sa va zic ca am vorbit cu Krelia si e bine, va pupa. E foarte ocupata la serviciu si cu invatatul, dar sambata merge la dr si a zis ca ne scrie dup-aia.

Laura 19+ baby Nicholas James
www.toysrus.com/ControllerServlet?target=viewDetails&operation=authenticate_user®istryNumber=81762900&from=registrySearch" target="_blank">Our Registry (lucruri pt bebe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Bya cum va mai simtiti?


16+
bebe creste
Un copil poate oricând sa-l învete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodataa si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste.-Paulo Coelho în "Al Cincilea Munte"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns byabeatrice spune:

Esti o dulce ionelamaria ca intrebi de noi...suntem bine... de 2 sapt am scapat de greturi..si astept si eu cu nerabdare sa simt miscarile strumfului...in rest nimik nimik nou..si cum la medic ajung abia pe 7... nu prea am ce scrie..decat sa va salut ca sa stiti ca suntem ok...

bya 15+
BEBE STRUMF

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

sa vii cu vesti bune de la eco


16+
bebe creste
Un copil poate oricând sa-l învete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodataa si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste.-Paulo Coelho în "Al Cincilea Munte"

Mergi la inceput