Copilasi de Iulie-August 2004 * (24) * LMA

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineata din tara frigului si a ploilor
SERBAN
Roxa-boxa, sa-ti traiasca feciorul
Si poate te loveste rusinea si mai scrii doo vorbe si pe aici
Spor la munci tututot, intr-o zi atat de groaznica precum lunea

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) & Sela
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BLUE ANGEL spune:

neata fete dragi
in primul rand vreau sa va multumesc pentru urarile de ziua lui Codrin !!! va multumesc ca nu ne-ati uitat ...
eu nu stiu ce fac , cum fac ..ca nu mai apuc nici sa deschid calc cateodata ...
daca e frumos afara , stam prin curte ...mergem la un club la piscina ...sau daca nu la piscina din cartier ...
asa ca va rog sa-mi motivati absentele

ziua lui Coco am petrecut-o acasa ...am avut eu o ambitie sa pregatesc tot , inclusiv tortul (primul tort din viata mea ) ..asa ca am picat lata dupa aceea ..o saptamana am tras de mine sa-mi revin ...
promit sa incarc poze ...

ma duc sa mai citesc din urma ...
si nu in ultimul rand LA MULTI ANI !!! sarbatoritilor de pana acum

pupici mii si o zi frumoasa va doresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Neata,

Eu incep sa vad luminita de la capatul tunelului, azi Maria la trezire avea numai putin peste 37 temperatura. Ca pana acum se culca cu peste 39 si se trezea cu peste 38...
Evident ca e cu vomitaturi zilnice cand ti-e lumea mai draga si niste scheme la masa de-mi vine sa ii var castroanele in cap, dar oricum ea facea scheme si inainte asa ca nimic nou sub soare.:)
Cel putin cand incep amandoua sa miorlaie ca pisicile la vederea mancarii mi se rodoca parul pe ceafa...

Poze n-am, le-am facut cu coronite pe cap...dementiale sunt cu parul scurt si coronite ...dar uitai sa le downloadez.

Noi ne-am schimbat programul de vacanta, plecam in luna august si la bunici si la mare, ca sa avem continuitate...
Pe motiv ca "apa e rece" am zis ca plecam la sfarsitul lui august la mare...cand apa e calda dar sper sa fie si afara cald ca sa putem sa intram in ea...
Eu am treaba pen' ca dupa 10 iulie plec la Cracovia, John are de depus in iulie un proiect european, asa ca am ajuns la concluzia ca "apa e rece"...:)))

O saptamana senzationala sa avem!

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)
poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BLUE ANGEL spune:

asaaa
poze cu "motzatul " meu ..si toata opera de arta realizata de mine cu aceasta ocazie ...
a luat depe tava ..in ordine ...ata de cusut , polonicul dar cel mai incantat a fost de undita de pescuit
http://picasaweb.google.ro/dinu4dinu/MotzCoco#

poze de la serbarile lui Luca , cea de la actorie si cea de la gradi
http://picasaweb.google.ro/dinu4dinu/SerbareVara2009#

si cateva pozici adunate in ultima vreme ...il vedeti pe Lucasu si finutul meu ..cavaleri de onoare la o nunta
http://picasaweb.google.ro/dinu4dinu/Iunie09#

si cum aratam noi canmd mergem la cumparaturi

sper sa va faca placere pozele

Gabi , LA MULTI ANI !!!! multa sanatate si noroc !!!!

ma duc sa mai citesc ...ca tot doarme coc



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_s spune:

Neata neata
Merci de felicitari si aprecieri!
Daria, eu sunt cea de pe deal. Multumesc de compliment, mai am 5 kg de dat jos :-)
Rox, este si Daria acolo.
Promit sa ma ocup sa pun poze si de la petrecerea de sambata. Poate imi iese diseara.

Va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

vazut pozele cu Cocodrino si Luca, frumosi foc, Simo, iar pptrecerea de nota 10*
Cristal, pupam Maria sa treaca de tot febra. Fain program de vara aveti , important e ca ajungeti la mare
Andreea_s, ma repet:

Eu am doar doo pozici sa vedeti cam ce a facut fi`mea aseara


-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) & Sela
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza...Daria trimit io niste soare de la ieshi...io azi am program luuung la servici asa ca mandra sta cu tati(s-a trezit miorlaind ca nu vrea sa stea cu tati..iar daca totusi sta ea nu mananca...dupa 5 minute nici nu ma mai baga in seama)
LA MULTI ANI SERBANICA!!
Daria catelusii sunt beton,daca mai pui poze cu ei sigur imi cumpar si io unul,sunt bestiali
Simo adik voi aveti doua piscine in zona,ntz,ntz,ntz...mor de ciuda...pozele sunt tare frumoase,cavalerii tai la fel..tortul arata super
Cristalina neaparat sa pui pozele cu galushtele cu coronitze...asta cu apa rece este superam s-o folosesc si io la nevoie..
Roxi io am auzit ca toata saptamana viitoare este ploioasa..
hai sa avem o zi buna si o saptamana frumoasa
avem si noi niste pozici noi,dintr-un parc de distractii
http://s237.photobucket.com/albums/ff27/gorodica/iunie%202009/?start=all

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BLUE ANGEL spune:

hai ca nu am reusit sa citesc mare lucru ..dar am vazut cateva pozici cu Giulia si catelusii ei si Gorodica impreuna cu familia ei frumoasa ...mai am de recuperat ...
Ioana ..nu muri de ciuda ..pleeease ..ca platim la greu ptr toate astea ..intr-adevar , avem aici tot ce ne putem dori ...vezi aici cum arata cartierul http://picasaweb.google.ro/dinu4dinu/CasutaSiCartierulNostru#
toate conditiile ca un copil sa creasca fericit ..si ce crezi ??? ei se plictisesc ..cand il aud pe Luca ca se plictiseste imi vine dorul de duca ...cu cercul pe campii!!!

pupam







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Uai daca pana acum muream de foame, acum mor de pofta, vreau si io carnaciori la gratar
Ioana, super frumoasa Maria si si tu
Blue, as vrea si io sa ma plictisesc pe acolo

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) & Sela
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BLUE ANGEL spune:

neata , neata ...
credeam ca numai eu absentez pe aici ...dar vad ca-i liniste ...se vede ca este perioada concediilor (ce-o mai fi si ala ?!?!?!?)

DAria , pai hai la noi in concediu ..oferim cazare , masa si enterteiment

o zi buna va dorim

Mergi la inceput