Gravidutze si mamici de Cluj - 125

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sara2007 spune:

ADRIANA scuze....n-am citit complet mesajul tau,acuma da....taica-meo azi se gandea s-o scoata pe sara dar a zis ca-i rea portarita aia.bine ca mi-ai spus,poate maine facem si noi o mica plimbare.mai ales ca n-are febra toata ziua,numia dim si seara.injectiile le face la 12 si 24.si in rest ii dau eu nurofen.ar fi un chin sa stea atata in spital imobilizata la pat........pt ce?azi imi aduce taica-meo laptopul si incerc cu netul....numa cum spui poate suntem in alta cladire si nu avem.dar macar ne uitam la ceva cd-uri.asa faceti si voi?sunteti cu laptop?sau au ei calc acolo si ai acces?imi aduc aminte ca data trecuta cand am fost internata eram la etj1 parca si acolo avea calc pe coridor...si ravneam la netul ala cand o vedeam pe dc pierzand vremea pe mesanger.

eu pe la ora 6 ajung azi la spital ,poate ne vedem pe-afara.

ioana...mami de sara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sara2007 spune:

scuze ,vad ca am trimis de 2 ori cam acelasi mesaj,primadata mi-a spus eroare si vad ca tot l-a trimis.mai intru cam peste o ora.....ADRIANA sper sa citesti mesajul meu....va salut

ioana...mami de sara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Sunt aici, Ioana, suntem vecineAm fost si am vazut-o pe Sara, manca pufuleti Te ajut eu cu internetul sa-l setezi daca vrei. Treci pe la noi cand ajungi, noi suntem in 9, voi sunteti in 8. Nici de la Alexia nu are ce lua ca nu e un virus, sunt niste secretii in plamani. Te pup, ne vedem cand ajungi.



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)
ABSOLVENTE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sara2007 spune:

ADRIANA ce chestie tare......ma mir cum de nu ne-am vazut.doar am iesit pe coridor,am tot mers la baie,aseara pe la 9 eu incalzeam in oficiu laptele si SARA tot trantea usile de a strigat la ea o asistenta...ma bucur f tare ca suntem aproape,putem povesti si iesi afara impreuna.era mai fain daca nimeream in acelasi salon,dar probabil n-au mai fost locuri.lasa ca pove mai multe cand vin....s-ar putea sa ajung numa pe la 6jum-7 fara...tatal sarei inca sforaie si vreau sa mergem si pana la real...deci mai dureaza ceva,si mi-e dor de piticuta mea.

ioana...mami de sara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Aici suntemNoi pe coridor nu prea iesim ca e curent iar afara n-am iesit zilele trecute fiindca a fost tare frig.

Da, era bine de cadeam in acelasi salon doar ca fiecare salon apartine altui doctor, deci avem dr diferiti. Iar la noi e plin, suntem 6. La tine e mai bine, sunteti doar 4. Si avem si o tanti mai de alta culoare, mai agresiva din fire si un baiat care atata tuseste saracul de de-abia dormim noaptea. Asta e, asa e in spital.



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)
ABSOLVENTE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nrl spune:

Sanatate multa Sarei si Alexiei
Fetelor, va rog mult daca stiti sa imi recumandati un orl-ist bun, nu mai stiu unde sa merg cu Andrei, de 3 zile am terminat antibioticul dupa un diagnostic de otita si am impresia ca e sensibil iar cand il apas in zona urechii Oare nu se poate trata homeopat? Deja facut a patra otita in juma de an, ceva clar nu e bine :(

Nicoleta mami de Andrei (08.12.2007)l
http://community.webshots.com/user/nicoletarl
http://formular.stirileprotv.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

Nico-eu stiu de Pop Teofil,am inteles ca e bun, e la Interservisan.Ai incercat la el?offf, sanatate multa,imi pare tare rau.

Ioana,mami de Sara si Adriana-figurine sunteti voi, hihi.multi la bolnavioare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

ADRIANA si IOANA bine macar ca sunteti una langa alta ,tare mi ciuda cand ma gandesc la conditiile din spitalele noastre :((
sanatateeeee si sper sa va lase maine acasa

SCUMPA MEA FETITA TIADRIS- 3 oct 2007


http://community.webshots.com/user/ALEX290178

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

DIANA eu ii dau lapte de vaca ,il cumpara soacra mea de la cineva
dar din comert iau lapte de la Napolact
NICO puiule
MELI am tot vrut sa te intreb cat ai platit pt tzitzi
am o prietena ce vrea sa si puna si o costa 3000 euro
parca tu ai platit mai putin nu ?

SCUMPA MEA FETITA TIADRIS- 3 oct 2007


http://community.webshots.com/user/ALEX290178

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

neata fetelor!

Nico,Adriana,Ioana-sanatate puiutilor!cum sunteti?

Alex-da, 2500 cu analize si tot.dar a fost de mai mult de un an, poate s-a scumpit.

ma duc la job, pupici voua si puiutilor!

Meli+Timea-Larisa

Mergi la inceput