CAPITOL ANIVERSAR! LMA!! Iulie-August 2005!!! (24)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:


LA MULTI ANI dragilor nostri prieteni STEFAN GABRIEL, TUDOR MIHAI
si RARES STEFAN!!! Multa sanatate, sa cresteti mari, norcosi, frumosi si inconjurati de dragostea parintilor vostri iubiti

Isabela si Cristina, sa va traiasca multi, multi ani comorile, sa va aduca numai bucurii si morive de mandrie!





Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Fotografiile noastre
Filmulete cu shtrumphi
Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Cryna, multumi de cafea si bancuri!

Eu sunt in concediu cateva zile, apoi, de la 1 iulie imi incep munca la un nou job. Shtrumphii au intrat si ei in vacantza, le avenit bona (surioara mea care a terminat primul an de facultate). Azi fugim la munte, vom sta la noapte in casutze sau la cort. Sunt curioasa cum o sa reactioneze cei mici, ca e prima data cand plecam asa.

Un we frumos!



Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Fotografiile noastre
Filmulete cu shtrumphi
Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


'Neata inimioarelor!





"LA MULTI ANI!" 4 anisori

MARC DAVID (AC)










#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Laura, sa-ti priiasca concediul si sa fie frumos si relaxant ; sper ca v-ati distrat de minune la munte si ca, inca mai sunteti acolo . Si, urez "bonei" munca superplacuta alaturi de shtrumphisori .
Va las la toate cate-o -luta... poate, totusi, dati vreun semn de viata si pe aici... ...







Noi suntem bine... in Iasi e vreme destul de frumoasa amu... chiar daca-i si ceva canicula ... e, totusi, frumos. Robert s-a facut ca un pui de cioara ... ca, merge cu bunica-su la strand si s-a bronzat si mai tare decat era deja ... si, cred ca se mai innegreste inca ... ...
V-am -at pe toate. Sa aveti o saptamana buna si frumoasa.





#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

dulce!Inca mai am putin de lucru,am intrat sa va salut si sper ca maine cel tarziu sa pot veni sa va povestesc ce am facut in ultimul timp.
La multi ani sarbatoritilor nostri de pana acum!!!Sa fie sanatosi,sa aiba noroc in viata si sa isi bucure parintii!!!

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delia grozav spune:

La multi ani!
celor care au implinit deja 4 ani.


Desi nu sunt dintre cele mai active, sugerez deschiderea unui subiect la " In floarea varstei (4-12 ani)"

Noi suntem bine, Adi a terminat clasa a II cu rezultate bune, nu chiar numai foarte bine, dar suntem multumiti pentru ca a invatat mult. Din pacate de vreo trei luni tot ne-am chinuit sa aflam cauza unor dureri de burtica si dupa multe investigatii am depistat o intoleranta la lactoza. Acum e bine, si desi mi-era teama regimul nu e chiar asa de greu.

Medeea e mare si frumoasa si binenteles desteapta. Inca nu am dus-o la gradi pentru ca am vrut sa o dau in primavara dupa examenul meu de specialitate dar apoi am decis sa o mai tin acasa pana in toamna pentru ca eu sunt acum acasa.

Pentru mine e o periada destul de dificila pentru ca nu mi-am gasit inca serviciu dupa terminarea rezidentiatului, fac doar garzi.
E si problema banilor dar mai ales incertitudinea ca va aparea ceva in curand ma descurajeaza. Am ca varianta sa merg in invatamant, insa e dureros cand ai facut o meserie cu reala placere sa nu poti sa o continui.

Incerc sa nu las sa simta copiii problemele mele, insa e destul de greu.

Insa cel mai important e sa fim sanatosi ca pana la urma ce vrea Dumnezeu tot se implineste.

Va pup pe toate si sper sa aveti aniversari frumoase.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Buna dimineata!Profit ca am ajuns mai devreme la munca si va ofer dis de dimineata.Asta ca sa am spor la povestit.
Mey dragelor cand am "disparut asa in ceata" e drept ca am avut vreo 2 zile mai proaste cand nu aveam chef de nimic.Intre timp ne-a picat netul la munca si de aici a inceput nebunia.Incurcaturi cu comenzile on line si muult de munca manual.
Oricum multumesc Cristianei si Crynei care m-au acostat.
Sa trecem peste si acum sa va povestesc despre noi.
Suntem relativ bine,am terminat gradi,dar fara serbare,doamnele au considerat ca sunt prea "obositi" sa mai faca ceva cu ei.Asta nu prea mi-a placut,dar nu am avut ce face.Si cand spun ca suntem relativ bine ma refer la Codruta care intre timp mi-a tot facut bubite pe ea de era sa o iau razna.Nu multe,dar suficiente sa o tot manance si sa ne dea de gandit.Asa ca am ajuns la alergologie,de unde am primit o serie de analize care m-au uscat.Am dat 3 milionae si acum suntem in asteptarea rezultatelor peste fix o saptamana dupa care mergem la control.Intre timp luam Aerius si Zyrtec si ne dam cu doua creme pe bubitele care mai apar,creme ce le face sa dispara mult mai repede.
Stefi este bine,cu ea nu am probleme.In rest asteptam cu nerebdare concediul,in mai putin de 2 saptamani suntem la mare.Offf...parca nu mai am rabdare.
Mai ramane sa fie si timpul frumos.Fetele la fiecare masa ma pun s ale povestesc cum vom merge si ce vom face.E o distrctie pe ele..
Delia Ma bucur ca sunteti bine si ca cele "doua flori" ale tale te implinesc!Dam si la copii si la mamica.Bravo ca ati descoperit la Adi problema,asa cum spuneam mai sus si eu am fost terorizata de bubitele acelea,suntem pe calea de rezolvare si noi.Cat despre problemele cu munca nu pot decat sa sper ca vei reusi sa gasesti ceva care sa te multumeasca pe deplin!
Laura sunt teribili Rares si Bianca!Iti mai spun si personal sa va traiasca si sa va bucurati unul de altul!Mi-au placut la nebunie pozele!
Vali il pupam pe Davidutul,sa aiba vacanta frumoasa si sa aiba grija de mami a lui.
Ema felicitari si voua pentru gardi!Cand veniti in tara?In apropierea plecarii la mare iti voi scrie Pm.Tu cum te mai simti?
Fetele gata cu distractia,fug la treaba,zi buna!!!

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Delia, de ce in inavatamant si nu un cabinet particular?
Va pup, revin mai incolo? Acu doar am aruncat un ochi



TELEDON PENTRU MIHAITA
0 900 900 320-10 euro
0 900 900 325-5 euro

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Ramane in suflet Povestea unui Licurici!

mandrele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Nu mor caii cand vor cainii, nici cainii cand vor stapanii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Neata inimioare!!!E gata ,haideti!
Fetele nici macar la acest ultim capitol nu suntem ceva mai active...Mai avem doua luni de stat aici la "clubul scutecelor" dupa care ne vom muta intr-o noua etapa a vietii de forum.haideti sa ne amintim de iceputuri,haideti sa incercam sa depasim frecventa de pana acum.
Noi suntem bine,azi iau rezultatul la urocultura Codrutei,iar martea viitoare le luam pe celelalte.
Va ,o zi buna!

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monica-Elena spune:

Salutam toate maamicile si pupam dulce d etot toti piticii.
Noi suntem bine, Mihnea e la mare cu bunicii pana vom pleca noi cu el in concediu in septembrie. Maine il sarbatorim la mare. Am mers si la gradi la Sinaia(prigram de 4 ore) si a fost super incantat. E o dulceata de copil si o minune de care ma bucur in fiecare zi si ii multumesc lui Dumnezeu ca e sanatos si mi-a dat asa o minune de copil.
Cuscra pupam fetele mai dati si voi un semn de viata.

La multi ani tuturor sarbatoritilor de la acest capitol. Sa fiti sanatosi si norocosi piticii mei dragi si sa aduceti numai bucurii parintilor!

Mergi la inceput