Strumfi de iul-aug 2007 (144)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns karligutza spune:

hello

cata miere si lapte e pe-aici.... sau dulceata, ma rog... aveti grija sa nu deveniti prea lipicioase!

noi ne-am intors acasa la Bucuresti dar cand vad cat e de cald zau daca nu-mi vine sa plec iar; am avut net si acolo chiar daca e "la tara" (stau bine, in centru ) insa n-am avut pofta decat de stat pe-afara... poze am facut cateva... incerc sa selectez si va trimit...

nu inchei pana cand nu-mi cer scuze pentru intarzierea cu care urez si eu LA MULTI ANI! lui Ines, fetita de Valen si surioara de Sarah! Sa va aduca numai bucurii si sa fie sanatoasa!

cam atat ca sa am timp sa va pun si poze... adeluta abia a adormit de 15 minute! cica asta e somnul de pranz!

karligutza
sunt mamica Adelutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Citat:
citat din mesajul lui karligutza

hello

cata miere si lapte e pe-aici.... sau dulceata, ma rog... aveti grija sa nu deveniti prea lipicioase!



karligutza
sunt mamica Adelutei





Adica ce vrei sa insinuezi??

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007
poze Laurash

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

Astazi a aparut la Umanitare subiectul Alaturi de Sebi

Cine ne poate da o mana de ajutor, va multumim


, mamica lui Bibi cel luptator

Alaturi de Sebi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Emma, un inger ce nu il vom uita niciodata....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karligutza spune:

poze de la Moldova...

karligutza
sunt mamica Adelutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karligutza spune:

violeta, insinueaza tu in locul meu daca vrei dar tie nu ti se pare ca e mult lapte si multa miere pe aici? mie mi se pare.. si mult periaj! o sa ni se albeasca dintii prea tare! si multe figuri meta-para-fizice/normale!

o feeerie! o prietenie continua! numa' veselie! ni-ni-ni si miau-miau-miau!



karligutza
sunt mamica Adelutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarlaV spune:

Vio, , sunt multe secrete pe aici prin jur, incerc si eu sa invat din zbor .
Azi am aflat ca exista Sf. Laur , iarta-ma pentru ignoranta.

Carla, s.39 Larisa si mama www.sabina.geneza.ro" target="_blank">Sabinei din 07/07/07

Saby in burtica *******mare2009 *******mare(2)2009 *******Burtica bebe2
"Yesterday is history. Tomorrow is a mistery. Today is a gift. That's why it's called Present"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oaana spune:

Mai,eu chiar sunt dulce,am pus gemul in borcane,dar numai acum,in rest nu prea sunt...dulcew
M-am Hook,vazut fata frumoasasi Aaron spune:"baben si oshu'stii tu la ce.
Oana,ti-am trimis PM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karligutza spune:

multumesc oaana! tu chiar esti o dulce mereu, esti inofensiva
asa e cand forumul are un regulament clar, atunci cand prefacatoria nu poate fi combatuta direct, ca aici se combat doar ideile, si nu persoanele, apar secretele, grupuletele, "mierea cu lapte" si toata lumea isi vorbeste doar frumos... fiecare cu cine stie! etc.

karligutza
sunt mamica Adelutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

In cazul asta eu promit solemn ca o sa admir in tacere pozele si nu mai zic la nimeni nimic. Asa e ok? Ca sa nu-mi iasa vorbe.
Karli, am vazut pozele de la moldova. Pot sa zic ce mare si frumoasa s-a facut adelicioasa?

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007
poze Laurash

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karligutza spune:

zi zi, merci.... la fiecare compliment eu gasesc ca e suficient sa multumesc, iar cand vad eu pozele altcuiva si-mi place ceva in mod deosebit nu ratez sa ma exprim! totul e sa am si timp...



azi huzuresc pe net vad, adeluta doarme in continuu de la 5 jumate, 3 ore deja! creste fata mamei, creste! iar sotul e la munca inca o ora.... mancare n-am facut nimic! imi fac de cap! probabil ca o sa mergem sa vedem ce-au gatit restaurantele ....







karligutza
sunt mamica Adelutei

Mergi la inceput