Pestisori... pestisori... (37)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


'Neata! 'Neata!

Am sosit la cafeluta lui Dany . Din pacate, nu am ce vota ... mie imi apare chestia asta: "Utilizatorul nu a fost gasit in baza noastra de date !", cand intru pe link. Oricum, muuulta bafta la adunat puncte .

Mihaela, da' ce zana frumoooasa vazui io acolo ... Sa aveti parte de o serbare frumoasa-frumoasa si, tie, mult spor la incheiat medii si alte alea la scoala . Asteptam si pozele ...


la toate & o zi buna!





#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Mersi Cryna !

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Cu placere Dany . Mult succes !





#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Buna! Peste la cuptor ma cheama, mai lipseste garnitura... Am fost pana in piata, is topita de caldura.
Dany, si mie imi apare aceeasi chestie ca nu esti in baza de date; mai incearca odata sa dai link.
Miha, e superba rochita Dianei! Dar si Diana e superba
Crina, m-ai dat pe spate, noroc ca n-am lesinat de atata ras!! Mi-a placut mult faza cu profa de engleza, dar si ntamplarea fericita, iar aia cu telecomanda e, ha-ha, de nota 20


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Salut, salut!
Cryna, am ras de m-amaseara
Danezo, ce sa votam maica, fa ceva cu link-ul ala...
Mihaela, am pus mana de vreo doua ori pe telefon, prima oara am uitat pe cine am vrut sa sun, a doua oara am renuntat cand am vazut ca e trecut de ora 11 (pm) dar juuuur cu mana pe buric ca vin sa-mi termini rochia ce am inceput-o eu vara trecuta[:-)))
Ely, nu stiu, poate acum ma repet, prima oara am luat sala cu 25 de puncte, am picat la oras, cascatu de instructor nu m-a invatat de loc intoarcerea din trei miscari, buuun, eram apta pentru oras, totul ok, vedeam greselile celorlati cu care eram in masina, respir usurata pana cand blonda ce era la volan in loc sa faca la dreapta cum i se ceruse, baga masina pe o strada infundata...logic, era randul meu... si daca pana atunci nu am avut nici o farama de emotie sa vezi cum m-au napadit toate cele cand am vazut ca va trebui sa intorc masina din trei miscari, din momentul ala am facut greseala dupa greseala.... am urcat la volan si am cerut ajutorul agentului, spunand clar si raspicat ca nu stiu sa fac manevra de intoarcere, apoi am "refuzat" sa opresc pentru ca mi s-a parut mie ca sunt prea aproape de intersectie, de fapt omu` vroia sa vada plecarea din rampaapoi am mers in marsarier pe banda cealalalta si cand m-a picat imi era atat de ciuda pe mine ca m-am pierdut ca proasta, opresc masina, uit sa o bag in viteza si cobor, eu sa strig dupa instructor, el facand semne disperate ca pleaca masina
La urmatorul examen, dupa doua luni de zile, nu am vrut sa merg, ninsese toata noaptea, era zapada de vreo trei palme, atata m-a sictirit omu` meu sa merg pana am "cedat" insistentelor, era un viscol si un frig, incat am avut grija sa fac doar 21 de puncte, eram convinsa ca nu pot/ nu stiu sa conduc pe zapada, am aflat mai tarziu ca era cea mai buna ocazie pt un examen. A treia oara, am picat pe bune sala desi stiam sa conduc, a patra oara am mers constienta ca trebuie sa iau permisul altfel trebuia sa refac dosarul asadar doamna, mai e vreme



TELEDON PENTRU MIHAITA
0 900 900 320-10 euro
0 900 900 325-5 euro

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Ramane in suflet Povestea unui Licurici!

mandrele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Nu mor caii cand vor cainii, nici cainii cand vor stapanii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

La serbare a fost ok, copilasii frumosi ca intotdeauna, in ceea ce priveste garoafa lui mama, ne-am rezumat la o rochita rosie "cleopatra" si o coronita cu garoafe rosii. Am facut poze, am filmat ca de obicei am oprit aparatul exact inainte sa-si spuna Oana rolul



TELEDON PENTRU MIHAITA
0 900 900 320-10 euro
0 900 900 325-5 euro

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Ramane in suflet Povestea unui Licurici!

mandrele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Nu mor caii cand vor cainii, nici cainii cand vor stapanii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Plouuuaaaaaaa la noi!!! Poate se mai racoreste oleaca afara ... macar oleaca ... ha, ha, ha... avem !!! Cu ceva tunete... fulgerele inca n-or aparut ... da', au timp ... bine ca, miroase a ploaieeeee . Macar atat.





#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Mey, la Dany... lipseste o "/" in coada link-ului ca sa mearga ... poate vi-l pune ea din nou pe cel corect (link-ul adica )... ca sa nu ma bag io la corectat, ca ma mananca dejtele rau de tot ...
Eeeee... las' ca, mai gasesc io bancuri "funny" de pus ... nu-i asa Xandrinne ... duamna "peste la cuptor" ... gasim noi si garnitura ...
Offf, Marami... mama ei de camera . Bine ca, macar fu frumos . Ti-au ramas amintirile in minte , nu-i asa?!? Bune si alea, la o adica . Ma bucur ca va distreaza bancurile "mele" ... mai destindem oleaca atmosfera...


la toate... plec in cautare de bancuri ...





#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Citat:
citat din mesajul lui daniela_daneza

http://www.infoturism.ro/acorda-puncte/81112


ma votati si pe mine , va rog


Cafea sau suc sa av rocotiti putin

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"


gata, conitza, votaat!



TELEDON PENTRU MIHAITA
0 900 900 320-10 euro
0 900 900 325-5 euro

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Ramane in suflet Povestea unui Licurici!

mandrele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Nu mor caii cand vor cainii, nici cainii cand vor stapanii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


'Neata! 'Neata!
Soseste -luta, un , un rece, o si mai rece... ce doriti, ca-i iar soare afara... pus pe zapuseala ...










la toate... pe mai tarziu... o zi buna si frumoasa...







#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput