Leoaicele DC*(37)*-in suflet cu Emma

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Semnez condica, moarta de oboseli, am facut ieri serbarea, azi ziua la gradi, revin diseara cu pozele
Dodo, cum esti iubita ?

Fetele, va si pe voi pe toate, daca dispare sefu`, revin

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Daria , te astept cu poze si impresii

Adriana , eu una as inchiria apartamentul si ne-am muta la curte, dar voi stiti ce e mai bine pentru voi si care sunt conditiile
sa dea Domnul sa luati cea mai bina decizie!



Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil


Bucatareala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamagiuliei
Dodo, cum esti iubita ?

Refuz sa ma gandesc cum sunt ca nu m-as mai opri din...doar imi bat capul cum sa fac fata situatiei din punct de vedere financiar.
In rest ma bucur de copilasii mei care-mi zambesc in fiecare dimineata,incepe sa se prinda si Isabella ca asta-mi doresc cel mai mult sa-i vad razand sa fie sanatosi si fericiti(ca toti parinti de altfel).
Fiecare dintre ei cauta un motiv sa-l tin cat mai mult in brate...inclusiv Dan da semneca i-ar placea si lui....






Bazar pentru Bogdan
Blogul lui Bogdan-Andrei
Varsta lui Donu' Bodo
Varsta Isabella-Elena
goblenuri-relatii pe blogul Donului
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Dodo, va fi bine, ai sa vezi

Am ajuns cu pozili si poezia, cine vrea sa o vada pe don`soara Giulia, poate aici:


si in fotografii , acum sunt foarte multe, le voi selecta maine.

trupa

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

am pus su eu doua poze noi

Daria , dulce foc Giulik a ta ...si vorbateatza



Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil


Bucatareala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna celor mai si mai...

O zi frumoasa va doresc si numai bine.

Astrele spun:

Vei avea o zi buna in plan afectiv, astfel, vei putea trece mai usor peste nemultumirile aparute in planul material.

Persoana iubita te va sustine in tot ceea ce-ti vei propune sa realizezi. Astrele te avantajeaza in munca artistica sau in cea legata de copii.

Partenerul de viata este alaturi de tine si iti va propune mai multe variante pentru petrecerea timpului liber.






Bazar pentru Bogdan
Blogul lui Bogdan-Andrei
Varsta lui Donu' Bodo
Varsta Isabella-Elena
goblenuri-relatii pe blogul Donului
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

neata


Dulce foc Giulia

Bia sta comfortabil in acea pozitie! Dulce si ea, de chiar de ce nu o dai la un sport ceva, gimnastica, de ex?


Dodo multam de horoscop, sa dea DD sa fie adevarat , sa mai iesim si noi din casa!


Cine imi face si mie rost de un contract de munca in Canada?

Al meu sot cam vrea sa renunte la JOb aici , indifierent de aplicati pt australia ..uffffff


Adi zic sa nu va grabiti in decizii, stati unde stati, va limitati la construi la casa, cat se poate, si cand vor veni zile mai bune , o sa o terminati, va mutati la curte si gata.... Sper sa luati decizia cea mai buna, in asa fel incat sa va fie bine la sfarsit!

Si al meu vrea sa venim in tara, unde nu avem unde sa stam, finantele sunt subtiri......

Pup trupa!

------------------------
Someone's pleasure is another's pain!
Alergic at stupidity.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

neatza

Gabi , multzam pt horoscop

Katty , hai cu pozele

Adriana , ce decizie ati luat?

Raluca , unde te ascunzi?

Annie , eu una nu as mai veni in tara



Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil


Bucatareala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Buna dimineata !

Daria...felicitari pentru un copil atat de frumos si istet!
Vreau sa stiu daca chestia aia roz de pe ea de la aniversare anticipata este rochita sau sarafan cu tricou si mai vreau sa-mi spui de unde ai cumparat coronita de printesa,n-am mai vazut modelul asta..


Cata, s-o dai pe Bia la balet sau la gimnastica..

Annie,nu putem suporta si cheltuielile casei,chiar daca nu construim.
Incepe vara,perioada oricum moarta in vanzarile de IT..jucariile n-au miscat anul acesta,unul doi clienti in Bucuresti si aia subtirei..

Nu stiu,inca n-am hotarat nimic, aseara n-am mai discutat.A ramas sa fac eu o lista cu ce vreau sa mai facem la casa inainte de a ne muta,sa vad daca si ce mobila luam de pe aici..sa vedem cat inseamna si daca ne tine punga.

Daca ne hotaram sa inchiriem apart.,trebuie sa-l scoatem pe piata pana in august-septembrie,(cand isi cauta studentii cazari ,locuim la zece minute de facultatea de medicina(de mers pe jos) si la 15 de complexul studentesc unde sant alte cateva facultati,la 10 minute de centrul turistic si obiective mai importante din oras..sper sa fie clienti la chirie) asta inseamna ca in iunie ,iulie trebuie sa terminam la casa,sa ne putem muta sa avem timp sa facem si aici curatenie,sa dam cu var sa igienizam..
UF!

Eu ma chinui de doua zile sa conving pe cineva din Slatina sa vanda papusi Cleopatra in ziua concertului Cleopatrei acolo.
Am ratat in Iasi,caci am aflat cu o zi inainte si n-am reusit sa luam aprobare de la primarie ..aici are tot ce-i trebuie,pile la primar,aprobare de la organizatori,ii trimit marfa gratuit sa-mi plateasca numai ce vinde si tot nu vrea sa se bage..Oare ce sa-i mai spun s-o conving?
Ca-mi vine mie sa sar in masina sa ma duc pana in Slatina cu vre-o suta de papusi sa le vand in piata..:(

Ma duc sa mai dau un telefon..







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Multumim pentru complimente
Catutza, ce a crescut mandra ta nu ma pot opri din admiratie, e frumoasa foc
Adriana, hehe, rochita e sarafan si am avut un tricou fix asa. Cornita e veche, dintr-o revista Barbie sau Princess
Dodo,
Restu` ???

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput