Mamici de fulgusori de Nov.Dec.2009 (31)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

SIMONETTE SI ALEXA bafta la echo azi!! va tinem pumnii sa veniti cu carucioare!!
RAMONA ,alias rgagapie-sanatoasa atitudine!Tine-o tot asa!!
ROMANITZA felicitari pt.posibila 'putzulica"!! si apropo de poze cred ca ai avut o nunta superba..iar buchetul super interesant..
ELENIC felicitari pt cele 10 sapt.si ..la mai mare!! EDELYA felicitari si tie!!
Ramonika eu merg la echo pe 1 iunie ..sper sa aflu ce e ..si mai ales sa fie bine..

miany
16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ramonika

hi hi monis - nu-ti place Mihai sau Gabriel? da de Nicolae ce mai zici?
ca eu is cu DPN-ul in jurul Sf. Nicolae


Ramonika si pisicile www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550848/" target="_blank">Vladutz www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550510/" target="_blank">Maritza www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550608/" target="_blank">Fulgushor www.flickr.com/photos/11125714@N02/2227425419/" target="_blank">Miki


Pffff Ramonika, nu mai gasesc acuma site-u', dar m-am uitat pe un soi de baby name finder unde am bagat numele noastre si a rezultat pentru copil numele de.... Nicholas

monis 16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Daca e baietel, sotul vrea s-i zicem Nicola.... Eu la nume de baieti nu mai am dreptul sa ma pronunt ca deja am dictat de 2 ori...
Dar acum raman si fara nume de fetita ca nu ma lasa mama sa-i pun Sfetania... Mie imi mai place Anastasia

Am plecat la dr..........ce emotii am!!!!

mami de Luca(02-02-2006) si de Yannis-Cristian (13-02-2008)si acum cu bb 3 in
10+
www.flickr.com/photos/12117325@N08/" target="_blank">Poze cu baietii mei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

iuhuu, ce vorbarete sunt fetele mele...

Ramo, eu sper sa-l aflu saptamana viitoare, pe 6 iunie, cand ma duc la triplu test si la eco noua....
saru'mana de "complement"

Mira, gata, s-a facut...facem intalneala speciala de capitala pentru fetele care vor sa pape libanezuri si tu esti sefu' de trib

laura, si eu sunt ca tine, novice...intr-ale acestui gen de mancare...asa ca sper sa ne adune Mira si sa purcedem in niste "iescursii gastronomice"

eu nu stiu adca v-am mai spus dorintele mele de nume....oricum, repet...ca nu strica
fetita - Amalia Maria (primul copil )
baietel - Rares Mihai (al doilea copil, normal )
...combinatii ce le am in minte de prin liceu ....se apre ca Maria si Rares vor fi numele copiilor odiseei noastre, nu?

parca mi-e ceva mai bine...mi-o mai fi crescut tensiunea..dar in curand o sa inceapa ameteala de la pasti....
pentru toate!


krelia 15+
tzutzupida noastra creste si pozeaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Romanitza_31 spune:

Anastasia e tare fain!!!! mie imi mai plac Antonia, Ariadna ...la baietei nu prea am eu idei, dar am timp zic...

Citat:
citat din mesajul lui simonette

Daca e baietel, sotul vrea s-i zicem Nicola.... Eu la nume de baieti nu mai am dreptul sa ma pronunt ca deja am dictat de 2 ori...
Dar acum raman si fara nume de fetita ca nu ma lasa mama sa-i pun Sfetania... Mie imi mai place Anastasia

Am plecat la dr..........ce emotii am!!!!

mami de Luca(02-02-2006) si de Yannis-Cristian (13-02-2008)si acum cu bb 3 in
10+
www.flickr.com/photos/12117325@N08/" target="_blank">Poze cu baietii mei!




12+
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

Simonette..te asteptam cu caruciorul roz!!

miany
16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

monis - iti las tie numele de Nicolae, daca-l vrei...
Simonette - si mie-mi place de mor Anastasia, desi cred ca pana la urma ar fi strigata pe scurt Ana. si Ana e cam banal. Nicola nu mi se pare nume de baiat, Nicolae sau Nicholas da, insa Nicola mai degraba suna a nume de fata.

primele 3 din preferatele mele (desi inca nu ne-am decis) sunt:
- baiat: Sebastian, Octavian, Sergiu
- fata: Andrada, Teodora, Emanuela
oricum as vrea un singur prenume pt. cupil.


Ramonika si pisicile www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550848/" target="_blank">Vladutz www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550510/" target="_blank">Maritza www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550608/" target="_blank">Fulgushor www.flickr.com/photos/11125714@N02/2227425419/" target="_blank">Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b_carmen spune:

Multumesc fetele de sustinere, parca m-au mai lasat nervii aia care ma apuca asa din senin!
Am mai vazut aici, in odiseea noastra o fericita "posesoare" de pisici, si eu am una frumoasa foc, si care mai de care cunostinte, etc. sar sa ma intrebe ce o sa fac cu ea? Eu nu am de gand sa o dau, dar...voi ce a-ti face ( mi-am facut testul de toxo, e in regula, pisicuta mea nu iese afara, mananca doar mancare de la Pet -shop, nu ii dau carne cruda sau alte nenorocirii)?


P.S Vreau si eu mancare libaneza

+15

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Ramonika - esti o dragutza, merci dar nu merci
Asta ma incurca si pe mine, ca vreau un singur nume, dar as vrea si de sfant, nu cred ca ma cum sa le impac...
Mai e timp insa.

monis 16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Romanitza_31 spune:

si eu am o birmaneza de 5 ani! e vaccinata, nu iese afara, mananca numai de la royal si o mai si tund pe deasupra (e haioasa rau tunsa, dar si cand ii cadea parul era jale). toxo mi-a iesit bine, iar dr mi-a spus sa o mai repet in sapt 28!

Citat:
citat din mesajul lui b_carmen

Multumesc fetele de sustinere, parca m-au mai lasat nervii aia care ma apuca asa din senin!
Am mai vazut aici, in odiseea noastra o fericita "posesoare" de pisici, si eu am una frumoasa foc, si care mai de care cunostinte, etc. sar sa ma intrebe ce o sa fac cu ea? Eu nu am de gand sa o dau, dar...voi ce a-ti face ( mi-am facut testul de toxo, e in regula, pisicuta mea nu iese afara, mananca doar mancare de la Pet -shop, nu ii dau carne cruda sau alte nenorocirii)?


P.S Vreau si eu mancare libaneza

+15


12+
POZE

Mergi la inceput