Miresele anului 2006 (105)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Lily....da, sutn convinsa ca asa se va intampla....dar...nah, stii cum e cand ai vrea ceva si iese altceva.....urmatoarea eco e chiar la 20s si 1 zi...pana atunci, pot sa mai sper

pana la urma, nu trebuie cautati vinovati.....si in nici un caz sufletelul din burtica....care cred ca azi mi-a dat niste falfaieli....da' nu's asa sigura...o sa mai astept

adevaru' e ca mai bine sa nu-ti doresti nimic....decat ce-ti da DD....sanatos sa fie.....ca pana murim, tot cu grija pentru ei vom sta....

Gio, de treaba asta mi-e si mie cel mai frica....trebuie sa o facem noi singuri acasa...sau trebuie sa mergi la un medic sa faca kestia asta?


krelia 17+
tzutzupida noastra creste si pozeaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui silvi8
botic, multumesc de info. dupa ce am terminat n/am mai vb cu popa niciodata.

nici eu...

Citat:
vezi ca incet incet spui tot asa deci te bagi pana la urma la o fetita?! sa dea DD asa sa fie!

nu acum. Ci candva....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lilly79

Mai trag si eu cu ochiul la ce scrieti, dar nu scriu din motive de lipsa de timp, sau pt ca sa nu intru si eu ca musca in lapte Cred ca ultima data am scris la capitolul 100

Lilly, lasa, chiar daca pici ca musca in lapte, cum zici tu, avem noi grija sa te scoatem de-acolo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Giova
merg sa-mi trezesc pustiul si sa iesim la o terasa, mor de cald...tot mai greu va fii de acum in colo.



Gio, pe la voi n-a fost furtuna duminica?
Am vazut ceva pe la tv ca a fost prapad in Timis si Arad parca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui krelia
pana la urma, nu trebuie cautati vinovati.....si in nici un caz sufletelul din burtica....care cred ca azi mi-a dat niste falfaieli....da' nu's asa sigura...o sa mai astept

cred ca a vrut sa te determine sa-ti bagi mintile in cap si sa nu mai vrei fetita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Oana parca acum e plecata, nu?

Dar Alina mai traieste? Mai stiti ceva de ea?

Ana Maria, voi ce mai faceti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Neata' la toata lumea

off nici nu stiu cu ce sa incep:
Kreliuz, sa va traiasca feciorul...lasa ca asa e mai fain, sa fie baiatul mai mare dupa care bb2 va fi fetita...o sa vezi
Gio, mai ai putin, deja am emotii pentru tine
Kitzy felicitari pentru primii pasi...

Noi am fost la Bucuresti la o nunta superba...in aer liber pe o terasa in Parcul Tei, cu specific cubanez....la intrare am primit ghirlande de orhidee, pe masa erau aranjamente facute din lamai verzi cu ananas, nuca de cocos si orhidee...muzica sud-americana...marturii au fost sticlute cu rom Havana Club...iar mirii au plecat azi in luna de miere in Cuba

noi mai avem o zi la munca, maine...dupa care concediu ...abia astept, joi plecam la Venetia.

le urez concediu placut celor care pleaca in perioada asta!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Krelia Marco nu avea fimoza, doar ca nu l-am decalotat noi, caci sunt atatea pareri pro si contra...nu stii de cine sa asculti. asa ca l-am dus la un chirurg de a decalotat si a curatat el. Piciul avea peste 1 an, doamne ce-a mai tras dupa...il durea la pipi. Mai bine se face chestia asta cand e mic, sau se lasa ca se va desface cand o fi mai maricel, cum e acum. I-a mai dsfacut si Clau, dar nu a fost asa tragedie, acum la 3 ani....grea problema...cu bb2 sa mor de stiu ce fac...daca o decalotam complet cat e bb sau lasam lucrurile de la sine
Botic am auzit si noi de la oameni, de la tv...in oras nu a fost, cel putin la noi. a plouat noaptea, dar fara tunete/fulgere si alte minunatii.
Oana ce fain povestesti acolo....cred ca a fost o nunta superba.
Concediu placut va dorim si sa veniti cu multe poze si povesti interesante.

merg si eu la bucatarie...doamne ce cald este.


_
Gio33+ si Marco(06.01.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

salutare!

crina a adormit, tati e la capitala asa ca am intrat sa vad ce faceti.

eu am probleme cu burta, azi am plecat la plimbare si am venit acasa exprescred ca s/a transmis si la crina ca tare agitata a fost azi. in rest suntem ok.

oana, distractie placuta in concediu!si nu uita sa faci multe poze.

o noapte bunuta tuturor , merg sa mananc ceva si apoi la nani

silvi mama CRINEI

CRINA MINUNEA MEA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Silvia, ai grija de tine!

Gio, si noi murim de cald pe-aici... Si e abia inceputul

Oana, da' la cine ati fost la o nunta asa cool? Vacanta placuta! Eu credeam ca deja sunteti pe la Venetia...

Mergi la inceput