Miresele anului 2006 (105)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Neatza!
haideti la o!
Azi vine soacra la noi asa chef n-am de ea, dar e prima data cand ne viziteaza. sper numai sa nu o uite DD pe aici, ca fac urat.
Botic acum si tu...cu criza asta...stai sa ne revenim putin si atunci ne revansam.
Silvia da mai...masajul pe burtica picioarele adse catre burtica, ceaiul de musetel...uite cum imi reimprospatez memoria. o luna? hai sa zicem 6 sapt., chit ca o veni mai repede. asa se zice, ca al 2-lea vine mai repede decat primul. sa vedem acum...Marco a venit la 39 sapt+1 zi.

si fug la treaba, musai sa termin ceva pana vine soacra.

_
Gio33+ si Marco(06.01.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Gio sper sa nu-ti stea soacra prea mult pe cap daca n-o agreezi
Vai, mai ai un pic de tot si nasti, am emotii pt tine...
Eu pe Diana am nascut-o la 40 de saptamani fix in Joia Mare, bb 2 poate o sa fie mai putin lenes

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca, mami de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Gio, pai acum, cand e criza, am si eu nevoie.
Sper sa scapi repede de neamuri. Da' ce-i veni tocmai acum?

Ralule, Diana ce nazbatii mai face?

pt toata lumea si week-end fain!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Dragelor....va rog sa-l primit cum se cuvine pe bebe Rares Mihai

Gio.....nu mai vb cu tine...ca ai fost cobe!

recunosc...inca mai sper la ...si daca nu va fi nici in ceasu' al 12lea...ma voi obisnui, pana la urma, nu?...important e sa fie sanatos!...ah, si cuminte! ca, daca seamana cu taica-su'...am belit-o


krelia 17+
tzutzupida noastra creste si pozeaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Krelia felicitari pt fecior!!!! Lasa ca bb 2 o sa fie fetita
Din pacate n-am putut vedea nimic pe nume.....


Azi Diana a facut 3 pasi singurica , a inceput sa stea cate un pic nesustinuta, incet vad ca-si da drumul

Pe dupa-masa ma duc la o petrecere de pitici la mall, maine tre s-ajung la Real sa luam scutece de baie, dupa-aia pe la ai mei c-a facut mama biscuiti cu cocos si mergem sa ne umplem straita , dupa-aia venim acasa, o culc pe Diana, dupa-aia mergem la socri la masa, de acolo la film si dupa-aia acasa si luni dimineata plecam catre Felix.

Sa fiti cuminti pana ma intorc, ne mai auzim dupa concediu.
Va pup pe toate!

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca, mami de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui krelia

[purple][font=Comic Sans MS]Dragelor....va rog sa-l primit cum se cuvine pe bebe

Coana, eu nu pot vedea poza
Oricum, lasa, nu conteaza ce e, sanatos sa fie, nu? Doar nu era sa o lasi pe Gio singurica

Deci a fost Gio la inceput cu baiat - Marco.
Au urmat fete.
Acum baieti - Gio si Coana.
Deci... urmeaza fete. Oare sa ma bag? Oare sa mai astept?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui kitzy
Azi Diana a facut 3 pasi singurica , a inceput sa stea cate un pic nesustinuta, incet vad ca-si da drumul

Bravo, bravo! Incet si sigur.

Citat:
Pe dupa-masa ma duc la o petrecere de pitici la mall, maine tre s-ajung la Real sa luam scutece de baie, dupa-aia pe la ai mei c-a facut mama biscuiti cu cocos si mergem sa ne umplem straita , dupa-aia venim acasa, o culc pe Diana, dupa-aia mergem la socri la masa, de acolo la film si dupa-aia acasa si luni dimineata plecam catre Felix.

M-ai zapacit, Ralule, cu programul asta
Oricum, distractie faina azi si maine, si in vacanta! Si vreme buna sa aveti, drum bun, fara nimic neprevazut. Sa va intoarceti cu bine.
O saptamana, da?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

mai incercati....
aici

si daca tot nu merge, intrati si voi pe "pozeaza" ca va dati seama care sunt.....


krelia 17+
tzutzupida noastra creste si pozeaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

acum se vede, coano

Mergi la inceput