Puiuti de Randunici 2008!! (263)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Olgutz,primesc bata ca ai dreptate.Nush la ce m-am gandit cand am scris,fiindca, gandind acum,3 ore sunt suficiente.
Noi iesim in parc la 18.00 si stam pan la 20.00 cand fugim sa ne luptam cu dumicatzii.
So, e bine asa.

mami de TEODORA (1 apr. 2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tonic spune:

PERFECT

catalina, mama Antoniei 07.04.2000 si a lui David-Luca zis Luki/Oaca -1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Avem si noi 2 coltisori de maseluta afara, m-a terminat zilele astea, vad ca acuma ies dintii ca popcornu, mai are 2 masele in curs de umflare, plus 3 dinti umflati, cred ca asa o doare pe saracuta....numai cu nurofen mai doarme noaptea cat de cat.

A, si eu am ajuns de la 61 de kg, la 57.5 pune seama pe mancat putin seara, ca nu-mi trebe mai mult si toata ziua tre s-o pazesc pe diana sa nu faca prostii si poate si din cauza oboselii, naiba stie.

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca, mami de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tonic spune:

Luny as cam vrea sa-l intarc, dar fara ajutor va fi greu...Si daca nu o fac atunci, mai ramane varianta de sarbatori, ca tb sa fie vacanta sa-mi permit sa urle noaptea dupa mine si sa o deranjeze pe Antuca. Cred ca daca las dupa doi ani va fi si mai greu, ca ne vom intinde pana la vacanta de Paste. Nu e nimic stabilit inca, dar cred ca asta ar fi varianta cea mai buna, vremea e si ea OK, sper sa imi iasa.

Mimo spor la treaba, felicitari pt rezervare, sa fie cu noroc!

Valentina pt deranj si implicare, abia astept sa ne vedem. La noi e OK, e si fata in vacanta, putem sta oricat, numai vreme buna sa fie, desi nici ploaia nu ne sperie .

catalina, mama Antoniei 07.04.2000 si a lui David-Luca zis Luki/Oaca -1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Bun si ora 17.00 si fara meniu!...vreau si eu adresa, punct de reper, plssss..

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Luny, Str. Ghe Dem Teodorescu, nr 16 bis. Este langa Biserica Delea Noua si langa La Mama.

Valentina si Matei (10.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Sa ma dau cu capul de pereti si in capitolul asta...

Un caz de scarlatina la gradi la Stefan... la o alta grupa, dar merg impreuna in sala de mese... Nu-i asa ca daca nu a luat varsatul de vant nu a luat-o nici pe asta???



Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca2107 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nicoleta

Sa ma dau cu capul de pereti si in capitolul asta...

Un caz de scarlatina la gradi la Stefan... la o alta grupa, dar merg impreuna in sala de mese... Nu-i asa ca daca nu a luat varsatul de vant nu a luat-o nici pe asta???



Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei



Briana nu a avut nici o boala de copilarie, desi la gradi au cam fost de toate. O fi bine o fi rau , om vedea. Deci mai sunt sperante.

Raluca - mami de Briana Maria (06.06.2001) si Sabin Matei (13.03.2008)
poze
www.onetruemedia.com/shared?p=831d37be48d348ed78a9b4&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj primul anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Vad ca va faceti planuri de intalnire,bravo voua!
Nico???hai,ma sa ne intalnim si noi
Naty,nici al meu nu imi zice cum sa imbrac copii.e exact ca si Cuscru,in calduri permanent!deci,daca se poate cat mai la piele goala sa stea copii!
Ciresele i-am dat cu coaja cu tot
Luny,si io facusem ciorbita de salata si vroiam sa o pun pe Bucataras,dar mi-ai luat-o inainte!
Bravo pt somnicul bun al lui Mufa
Zoze,sa dea DD sa fie bine Bunelu
Bravo Kity pt kg date jos
Ramo,l-am vazut pe Andru ecologistu
Gecko,hai ca iti mai dau caldura si de la noi:m-am topit cand l-am dus pe David la gradi
Tonic,Sam e incantat de batranele.cum vede o batranica,hop vrea la ea,sa o ia de mana.chiar radeam cu Geo,ziceam ca e Babofil.iar de copii,nu mai zic cu ce tipete de bucurie vrea la ei.ii plac mult copii lui David de la gradi,am fost intr-o zi cu el sa il luam de la gradi,si am ajuns mai repede ,a avut timp sa se joace cu ei.era asa de incantat.astia toti erau in jurul lui,fiecare vroia sa ii dea cate o jucarie,iar el nu mai putea de fericit!
Mihutza,facem pachet si trimite pufuleti.ce zici?
Cuscra,nu ai bagat de seama ce a zis Mihutza?ca ai ginere gospodar:cu casa,masina,tractor
Clodute,ce ai patit mami????




Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

salutare ..am un moment de respiro,am facut ciorbitza de vitel pt andru,am mai mopuit un pic prin baie ,bucatarie si hol si acum imi beau si eu cafeaua si sa ciripesc un pic pana se trezeste andru..

mihutza cu siguranta ajunge sportiv..ta'su sportiv la tinerete ca de cand a inceput sa-i creasca burtica s-a lasat de meserie ,socrelu proofesor de sport iti dai seama ca nu are cum sa scape sa nu iubeasca mingea sau fluierul...

bai merci pt complimentili aduse la persoana mealuny pt maseluta,mstela vad ca si voi aveti un coltisor noua nu ne apare nimic desi de cateva zile e tot mai balos,tonic si mie imi place f mult verdili,clodute de ce bre' esti suparici?eu credeam ca te intorci acasa dar vad ca tu azi dimm ai fost la plaja,kytzi si voua pt maselutze,zoze doamne ajuta cu bunelu bine ca nu e f grav...restul stolului nenominalizat il pupacesc apasat...ma bucur pt voi ca va faceti planuri de intalneala


naty nici cata nu se baga peste mine,eu fac ce vreau si cum vreau cand e vorba de andru...ba din contra in privinta frigului eu de multe ori zic sa pun ceva peste andru ca poate ii e frig,desi sunt 27-28 de grade in camera ,iar cata face misto de mine zice sa iau o suba ca e f frig

andru a invatat sa se dea jos din pat ...yuuupiii..vine pana aproape de marginea patului si se intoarce intr-o parte si hop cu c..ru in sus si se da jos sa daca e pe burta in pat se taraste pana se da jos..





RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput