Mamici de Albinutze de Mai-Iunie 2009(89)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxi2000_ro spune:

salut fetele!
Felicitari Maria! Bravo,sa va traiasca bebe sanatos, mancacios si destept!Refacere rapida!

Hai Strunfita, ma rog pt tine!

La multi ani pt toate mamicile si burticutzele care isi serbeaza azi ziua! Va pup


Roxi, 38 s, Ruxandra Maria si Sebisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarlaV spune:

"La multi ani" Elenelor si Constantinilor care se serbeaza astazi!

Happymum, nu te mai stresa, poate este o usoara sangerare de la implantare, sau inca nu se pune problema?
Gabrilici, si tu ai tensiunea foarte buna, nu-ti fa griji.
Cris, daca nu ti-e greu sa scrii adeverinta, te rog frumos . Eventual pe PM sau pe YM (cernatanca) daca nu sunt interesate si alte fete.
Yioanna, hi hi, proteze mamare . Ar putea fi o chestie daca nu s-ar face cu anestezie, taieturi etc. Eu ma gandesc ca o sa lupt cu gravitatia facand putin sport, asta dupa ce termin de alaptat.
Dani3lla, vezi ce ai pierdut ca nu te-ai "cultivat" cu babutele mai din timp? Acum erai doctor .
MamicaLaura, pentru cercei noua ni s-a spus sa punem kanamicina sulfat de cateva ori pe zi si sa miscam cercelul in gaura pana cand se elimina cojitele.
Deea, sunt medici si medici, intotdeauna va fi cineva care te va sfatui sa alegi calea mai usoara. Eu cred ca inca poti alege alaptatul exclusiv, o sa mearga, doar ca ai nevoie de 3-4 zile cu nervii tari.

Carla, s.36 Larisa si mama www.sabina.geneza.ro" target="_blank">Sabinei din 07/07/07

Saby in burtica *******poze 15-18 luni *******Burtica bebe2
"Yesterday is history. Tomorrow is a mistery. Today is a gift. That's why it's called Present"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymum spune:

carla mersi...
pai tocmai asta e bai-ul... de joia trecuta, undeva pe parcurs a fost vremea buna...
si bineinteles ca ma rog in continuu sa fie ceva cu ochi...
dar nu ar fi prea devreme? cine stie...
acum chestia e ca mi-e greu tare...... cat de smechera m-am dat eu, ca nu o sa cad in capcana autosugestiei... daca e doar in mintea mea?
of..... va bat la cap cu ale mele, cand voi aveti destule pe cap...
trebuie sa astept...
dar stiti ca o iau razna, nu?

va


Alex, hai la mama! Cand sa vie... ? Repede sa vie...
www.feminitate.org/" target="_blank">A fi femeie------Amintirea cea mai draga mie------Poze noi cu maruta mea
blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiralina spune:

Buna fetelor,

Maria, felicitari pentru nastere!! Toate cele bune, bebe sanatos si mancacios. Asteptam detalii

La multi ani tuturor Elenelor.

Eu ieri am umblat destul de mult, dar e asa bine sa te poti misca :) Cred ca sambata merg la BabyExpo. Mai avem de luat masa de infasat plus o gramada de prostioare gen termomentru, pompa etc.



36+ saptamani cu Ada Ruxandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymum spune:

cine stie, poate laura are dreptate... ce-as mai iubi-o, sa fie asa...


Alex, hai la mama! Cand sa vie... ? Repede sa vie...
www.feminitate.org/" target="_blank">A fi femeie------Amintirea cea mai draga mie------Poze noi cu maruta mea
blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonaiani spune:

AlexSiMatei sarbatoarea si ziua libera mie imi suna a Christi Himmelfahrt . In ce tara esti de fapt?

Mari, mami de dulceatza Eliza (06.09.07) ... www.flickr.com/photos/21231089@N02/3494955449/" target="_blank">(re)Amintiri de la primul bb
34+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Serialbastre spune:

Happymum, tin pumnii sa fie bine! Si nu ne stresezi cu asta, noi abia asteptam sa te gasim la odisee. Si nu-i asa ca ai sa ne mai urmaresti, din cand in cand, si la scutece?!


Andreea 38+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymum spune:

cu drag o sa va citesc, mereu...



Alex, hai la mama! Cand sa vie... ? Repede sa vie...
www.feminitate.org/" target="_blank">A fi femeie------Amintirea cea mai draga mie------Poze noi cu maruta mea
blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarlaV spune:

Happymum, nu ar fi prea devreme. Tin pumnii sa nu fie alarma falsa .

Carla, s.36 Larisa si mama www.sabina.geneza.ro" target="_blank">Sabinei din 07/07/07

Saby in burtica *******poze 15-18 luni *******Burtica bebe2
"Yesterday is history. Tomorrow is a mistery. Today is a gift. That's why it's called Present"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bebe Beca spune:

"Am o fetita frumoasa de 52 cm si 3850gr cu o gramada de par in cap"

Felicitari Carmina, sa fie sanatoasa, voioasa, voinica si tu sa te refaci repede repede!!!

Ioana, Rebeca (16.05.2004) si Sara (17.04.2009)

http://community.webshots.com/user/bebeca2004
http://community.webshots.com/user/Berecutza
http://community.webshots.com/user/bebebeca



Mergi la inceput