Gravidute si mamici de Constanta (55)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

eu zic ca buchetul il poti face cu niste flori grena sau rosu mai inchis cu un galben ca sa se asorteze cu amandoua sau il poti face cu galben daca te hotarasti sa te asortezi numai cu rochia de seara.

adriana&razvan-mihai 01.11.2004
varsta lui razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mocutza spune:

Salutare si de la noi!!!

Angeliquedes eu am luat aminte la ce ti s-a intamplat pt ca e posibil sa ajung si eu in aceeasi ipostaza.
Madalutace ai facut la examen???....stiu despre ce vorbesti cu SNSPA pt ca si eu imi fac acu disertatia ...o alta bataie de cap pt ca nici nu iti raspund la email sa te indrume intr-o mica masura..... nu mai vreau sa aud de ei dupa disertatie...
Docam incercat sa imi imaginez cum arata copilul tau imbracat asa cum ai descris....si imi pare rau ca nu ai poze pt ca mi s-a parut ff haios..

Eu incep de la 1 iunie munca si sper sa ma descurc......Si oricum peste ceva timp revine si tati acasa si sunt destul de optimista in privinat programului meu. Piticul e deja obisnuit cu bona numai eu perturb apele din cand in cand ca sunt prezenta in casa.

Unde gasesc sandalute marimi mici din piele, pentru 10-11 luni?...Am fost la targ dar aveau marimi prea mari gen 17,18 (pe probate).....nu ma pot plimba tot orasul mai ales ca masina abia azi am bagat-o in service dupa 3 saptamani de asteptari.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adabalan spune:

Sandalute din piele bune, glezniere, piele in interior si talonete am gasit in piata grivitii in galeriile de langa supermarketul max. Nu stiu daca aveau si numere asa mititele, dar am vazut ca aveau si 16. Dar 17,18 e mic pt 11 luni? Depinde cred ca de masuri. Daca vrei poti sa incerci si acolo. Au pe diferite nuante, pt baieti bleu cu albastru, sau kaki cu bej, pt fetite cu portocaliu de exemplu. Mie mi s-au parut tare bune, facand raportul calitate-pret. Pentru ca apropo costa 30 de ron. Sper sa-ti fie de folos informatia.

Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

...Pt viitoarea noastra mamica de gemeni:


www.legislatiamuncii.ro/Stiri/n2/2687/indemnizatie-crestere-copil--pentru-fiecare-copil-in-cazul-sarcinilor-multiple.html" target="_blank">Indemnizatie crestere copil - pentru fiecare copil, in cazul sarcinilor multiple 20/05/2009




Mami de baieti nazdravani: Sebi(4 feb 2004) si Antonio(27 oct 2008)



Iubirea ne face sa plonjam in necunoscut si apoi ne da curajul de a rezista!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larisel spune:

mav Multam de informatie . Au dat deja si la stiri la tv.

8

asa incepe odiseea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

www.youtube.com/watch?v=LvHkQqVpOmc" target="_blank">iarta-ma ca te-am ranit!


ps:revin.....



..................................................
diamantu' si safira'
poarta-ma mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

Hello hello!

Scriu repede ca sunt cu fii-mea in brate:

Pentru cele care au fost azi sper din suflet ca v-ati simtit bine si ca o sa mai vreti sa veniti. Imi pare rau ca nu am stat mai mult locului sa vorbim. Multumum mult de cadouri.
Aveti aici poza cu obiecte care nu ne apartin si astept sa le revendicati.

Pentru cele care nu ati venit....nu aveti scuza data viitoare.

Revin mai tarziu.....


Cris mami de Teodora
"Cele mai importante lucruri in lume au fost realizate de oameni care au continuat sa incerce chiar si cand se parea ca nu mai este nici o speranta." - Dale Carnegie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralina spune:

Citat:
citat din mesajul lui dandusa

www.youtube.com/watch?v=LvHkQqVpOmc" target="_blank">iarta-ma ca te-am ranit!


ps:revin.....



..................................................
diamantu' si safira'
poarta-ma mami


M I N U N A T



Thea,minunea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui dandusa

www.youtube.com/watch?v=LvHkQqVpOmc" target="_blank">iarta-ma ca te-am ranit!


ps:revin.....



..................................................
diamantu' si safira'
poarta-ma mami


beyy,esti de belea!foarte tare!

votati,daca vreti,bineinteles:
http://www.4club.ro/alocatie/

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Despre noi,aici!
A&M


BAZARUL LUI MIHAITA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamacita spune:

bine ne-am regasit la un capitol...senin.
Nu am apucat sa citesc din el nici un mesaj,asa ca sa stiti ca nu raspund acum nu pe baze"ignore",ci din lipsa de secunde.
Doar voiam sa fac ceva ce-mi propusesem demult si-mi murea ideea inainte de a o pune in aplicare:eu am comandat "Omida mancacioasa"si mi-a venit extrem de prompt,plus niste mici bonusuri de hartie glasata etc.de aici
http://www.carteacopiilor.ro/catalog.php
Au si alte carti dragute.
Ne "auzim" mai tarziu.

Mergi la inceput