Mamici de Fulgusori de Nov.Dec2009(21)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Simonette! Ce mai faci? Nu ai mai zis cum iti merge?


monis 14

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

frumos capitolul asta nou!
maine dau eu ceiutul. facem 11 saptamani

10+
http://bd.lilypie.com/XrZ1p3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madyna spune:

Fetelor am mancat pepene rosu rece-rece cum imi place mie, si m-a luat durerea de amigdale de nu mai pot bea nici apa

Nu stiu ce sa fac!!!! Ca e rosu si umflat in interiorul gatului

Ceva retete babesti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauradi spune:

Salutare!

Fetelor ,azi dau si eu un suculet de portocale,fiindca am implinit 10 saptamani.

Simina,imi pare rau ca te-ai enervat asa de tare;intr-adevar neplacut ce s-a intamplat.Bine ca s-a rezolvat!
Hmmm,doar baietei pana acum? Felicitari,fetelor!Asteptam si carucioarele roz...sper sa am si eu unul

Laura, (10+) a lui Radu Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Citat:
citat din mesajul lui monis5

Simonette! Ce mai faci? Nu ai mai zis cum iti merge?

Ba am mai zis!!! Suntem bine in concediu medical pana luni de la scurgerea cu pricina! Pe samburik am vazut-o ieri si are 2 cm, activitate cardiaca ok, 8s5z!
monis 14


mami de Luca(02-02-2006) si de Yannis-Cristian (13-02-2008)si acum cu bb 3 in 8+
www.flickr.com/photos/12117325@N08/" target="_blank">Poze cu baietii mei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauradi spune:

Citat:
citat din mesajul lui M_Alexa

Fetelor voi aveti dureri de cap? Ca pe mine ma apuca des in ultima vreme. Sunt foarte obosita si durerile astea sunt nesuferite rau.....
De la ce ar putea fi? Si....ce sa fac sa scap de ele?

9+

"Rasul este ca stergatorul de parbriz, nu opreste ploaia dar te ajuta sa iti vezi de drum"

Si eu am ,cam des vad.Eu am zis ca de la tensiune mica si am probat intr-o zi band o cafea;m-a lasat.Alteori iau No-spa.Si,da,cred ca si de la oboseala,caci si eu sunt rupta de oboseala uneori,fiindca se trezeste Ducu des noaptea.

Laura, (10+) a lui Radu Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Simonette, iarta-ma then. Nu stiu unde-mi sta capul. Citisem ca esti in medical, dar dupa aia nu am mai 'inregistrat' semne de la tine, sry. Am si avut niste zile mai incarcate la munca... si atentia si memoria sunt in scadere . Ma bucur ca esti bine, spor la leneveala, daca reusesti cu copilutii in jurul tau.
Madyna si eu am avut o super raceala prin sapt 8-9 parca si am mancat un borcan mare cu miere adevarata in 6 zile si ceai zi-lumina (urmat de stat constant la pipi) si spray cu apa de mare pe nas, cat de des suportam. Nu am luat nici o singura pastila. A fost greu dar a trecut. Totul e sa nu faci febra. Multa sanatate

monis 14

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

BUNA,FETELE!! Ma bucur ca s-a rezolvat problema ,SIMINA iti multumim pt rabadarea care o ai ..si cred ca ai dreptate e mai bine sa nu ne bagam la ceva ce nu ne pricepem..
DORIS FELICITARI PT.,SA DEA DD SA FIE SANATOS SI SA TI ADUCA NUMAI BUCURII!
SIMONETTE ..nu te-am vazut demult ..cum esti? ...apropo de teste,cum e cel cu ata ..ca nu-mi aduc aminte..

miany
14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madyna spune:

Monis saru-mana o sa iau niste miere poate imi face bine, eu nu sunt racita doar gatul meu a luat-o razna, am mai avut crize de amigdale in trecut si doar stiam dar la mine poftele sunt mai puternice decat ratiunea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauradi spune:

Rony, si eu voi naste la Filantropia,cu dr. Turculet, dar slabe sanse sa ne intalnim.

Laura, (10+) a lui Radu Mihai

Mergi la inceput