Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (301)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Yaia

Piciuliko, de ce nu-i zici lui Rox ca nu trebuie sa faca fondue, ca sunt branzeturi acolo la voi care necesita doar deschiderea ambalajului si voila putoarea! Imi amintesc de vizita din vara lui 2007, la prietenii nostri din Zurich, gravida fiind. Si evident ca ne-au asteptat cu tot soiul de branzeturi, care de care mai...hm...aromate! Credeam ca mor acolo! In final, am gasit o branza cu nuci care imi placea, dar mai rau ca ei toti mancau puturosenii de alea de branzeturi..si mancam toti la masa. Dar am indurat...ca e frumoasa Cascavalia!

==================================
Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze


nu te supara pls dar nu m-am putu abtine,am ras cu lacrimi la postarea ta,mai ales aia cu:voila putoarea!!!


pozici
vine BEBE 2
Ebonee (02.10.2007)
Melissa (09.08.2009 DPN)




pozici
vine BEBE 2
Ebonee (02.10.2007)
Melissa (09.08.2009 DPN)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

Preocupari de baietel!!!!

Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit
Mihnea in actiune
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonaiani spune:

Citat:
citat din mesajul lui slippers76
Ramonaiani, ma bucur ca totul e bine. Faza cu soricelul mi-a dat si mie o idee de dezvatz de anumite obiecte care au devenit obsesie pentru fi-miu. Si baga-i odata fetii pringel-sii aia ca ramaneti in urma cu ecuatiile


esti o dulce. Multam!

Citat:
citat din mesajul lui slippers76

Piciu, ce-i aia "nuca muscat"? E cumva nucsoara?


DA!

Mari, mami de dulceatza Eliza (06.09.07) ... www.flickr.com/photos/21231089@N02/3494955449/" target="_blank">(re)Amintiri de la primul bb
33+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonaiani spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihailescu teodora

Mariana,ce putin a mai ramas!!!!!
Noi suntem dependenti de


Si noi eram dependenti de plusuri. Insa cand am vazut problema cu dintele crescut stramb mi-a venit rau, si-am zis ca trebuie sa o dezvat. Azi noapte nu a urlat decat de la 2 la 2.40 (chiar ma intreb cand or sa se revolte vecinii de deasupra ).
Stiti de fapt de ce-a urlat la ora aia? Ca avea Pampersul plin, dar nu vroia schimbata, vroia sa ramana fara el . Ca atare am cedat si m-am ales cu o pata frumos mirositoare pe salteaua de burete de langa pat, aia pe care stau eu cand o adorm seara .
Nu-l mai suporta, insa nici nu sta la olita sa faca. Nu mai stiu ce sa fac - am incercat si puterea exemplului (eu stau, ea se scoala si pleaca), am lasat-o si fara pampersi - doar cu chiloti si panataloni, si cand face si se simte uda incepe sa urle. Azi ne-am incuiat amandoua in baie (ajuge si stie sa deschida orice usa - de-aia trebuie sa tin usa de la intrare incuiata, ca altfel pleaca pe scari), am pus-o pe olita, si in timp ce eu spalam ceva rufe, s-a ridicat, s-a asezat pe cantar si a facut acolo .

Papanash - doarme de multa vreme in patul mare. Chiar ma mira ca nu vrea sa doarma in patul parintilor nici macar la somnul e pranz - tto la ea in pat fuge si se culca.

Mari, mami de dulceatza Eliza (06.09.07) ... www.flickr.com/photos/21231089@N02/3494955449/" target="_blank">(re)Amintiri de la primul bb
33+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

Bravo Kriss!!!!!!!!
Ce bune-s vestile de la voi!Asa te vreau!!!!!!
Individul?S-a tirat?Sau s-a cumintit?
-ici multi-multi!!!!!
Iti sta minunat asa!!!!!!!
Alessia e o scumpa si jumatate si ce mare a crescut!

Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit
Mihnea in actiune
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Marunzika, tu ce faci, ai inceput serviciul si nu mai ai timp de noi ? Energia ce mai face ?

............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )
www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi-poze
Ghighi- filme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

Kriss felicitari , am vazut si si pozele noi cu Alessia e o scumpa, am regasit si un amic din Piatra Neamt in una din pozele din mall ce mica e lumea

Teo ce tare e nazdravanul cu toboganul in casa

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

ziua buna si de la noi.
kriss - imi place cum iti sta asa!bravo!
ramonaiani - pai poate nu-i place olita.pe reductor de wc ai incercat?sau s-o "momesti" cumva....sa primeasca recompense cand face.zic si io...
noi sunt bine, eliza a inceput sa mearga...timid...putin cate putin.
stef de ieri e stirb.am fost la dentist ca-i crestea dintele nou in spatele celui de lapte si trebuia scos....ca nu se dadea cazut.asa ca azi-noapte a venit zana maselutza si el a fost foarte fericit.
va pup dulce.sa auzim numai de bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Gabitz, bravo pt pitica, de-acum sa vezi ce-mi alearga baiatul

Kriss, felicitari pt tonusul ridicat si pt noul look !

Slippers, io inca mai astept sa ne zici de ce n-ai dormit azi-noapte , ai lasa-o asa ...cam in coada de peste

............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )
www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi-poze
Ghighi- filme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Luy, iar ai disparut ? Cum se mai simte Me ? Ati reusit inscrierea la gradi ?

Valentina, multa bafta la examen . Cand e ?

Sabina, si tu ai disparut, te-ai ascuns intre poze ? Care-i chestia pt bucataria aia, e vb de a ta sau cum? Asta din Bucuresti sau pt Busteni ?

............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )
www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi-poze
Ghighi- filme

Mergi la inceput