Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (299)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Maria,daca el nu vrea sa lupte pentru casnicie,familie...poti sa-i tot dai 'n' sanse...degeaba,parerea mea...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceamica spune:

Erika tare frumoasa esti !

Roxana ,Yaia, Cecilia

Carpatina , desi a fost totul in max 2 min , am simtit ca nu am aer ! ma tot gandeam ca visez , ca acum ma trezesc si gata dar si asa refuzam sa cred ca l-am pierdut !! Nici nu-mi imaginez jumatatea de ora a Roxanei....ma ia cu palpitatii!
Pupam trandafirasul tare suparat si pe mamica lui

maine , de fapt azi , merg la dr dupa un car de ani sa vad ce mai face cezariana mea!

am pus cateva poze de la nunta
http://family.webshots.com/photo/2232550490104704476UYiCgo?vhost=family

aaaaaaaa, minunatul imi arata degetele si spune ,,digitzei'' cu tz . Este primul lui cuvant cu dedicatie.

noapte buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

ceamica, eu am patit doar cateva secunde asta cu ai mei...eram cu Sofia la Busteni si avenit exact atunci fratele lor cel mare de pe munte. Noi eram la un chiosc cu ziare pe bulevard, el venea , nu l-am observat si a luat-o in brate si s-a ascuns dupa chiosc, am intrat in panica urgent, a fost f aiurea din partea lui, cica, sa vezi ca ti-o poate fura oricine! Asta cam asa e, numai ca ea n-a spus nici pas pt ca il cunostea:)

A doua oara a fost acuma, de Pasti, cand a iesit Gh singur in strada.

Edit.Ceamica, ce frumosi ati fost la nunta:)



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:



-eleeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!Numai Carte Noir!

Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit
Mihnea in actiune
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Neataaaa. Azi muncesc cu zel, dar dupa ce dau o tura la infrumusetari, ca tot vorbiram noi pe aici ca trebuie sa fim mereu scoasa din cutie.

Annisia, am inteles foarte bine ce ai spus, insa indiferent ca este vorba de a crea doar o imagine, in realitate efortul este acelasi. Chiar si simplu PR, asta presupune sa acorzi priotar atentie problemei respective...ceea ce uneori mi se pare nedrept, iar alteori nefezabil. Probabil unora le vine mai usor, poate chiar de la sine, pentru altii e un efort. Eu nu fac parte din prima categorie.
Sunt de acord cu tot ceea ce ai expus legat de relatii, de compromisuri, de inselat, de mers mai departe, este una din concluziile la care viata te conduce uneori. Este o cale, poate nu cea ideala, dar eficienta. Trebuie insa sa ai structura si puterea sa o urmezi.

Rox , mamica
Alexandrei Maria (10.02.2004) si a lui Andrei Serban (31.08.2007) Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Citat:
citat din mesajul lui Sabina

Rox, tot desfac bagajele...mi-am dat seama acuma ca bocancii mei cei mai comozi sunt la busteni, adidasii imi fac sa mi se umfle picoarele,pt ca n=-au pioc de relief si eu am platfus, mai am niste bocanci aici la bucuresti dar sunt cam duri...o sa fie greu:D (ca stau practic 3 zile in picioare la pozat)
Inca nu mi-am pregatit tot echipamentul foto...si colac peste pupaza am de trimis o compozitie la un concurs.
Si maine vine tanti sa golim niste biblioteci, ducem din catrafuse la Busteni in vederea renovarii la Bucuresti...sa mai zic?






Auch, sper ca asta nu e un pretext sa te fofilezi de la plecare? Sa stii ca eu pot face poze si in pantofi obisnuiti, inclusiv in balerini.

Rox , mamica
Alexandrei Maria (10.02.2004) si a lui Andrei Serban (31.08.2007) Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Maria, eu preferam sa nu avem subiect de discutie si sa fii tu fericita.

Rox , mamica
Alexandrei Maria (10.02.2004) si a lui Andrei Serban (31.08.2007) Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Ceamica, sunt super pozele de la nunta, va sta foarte bine. Sebi cel scump!

Rox , mamica
Alexandrei Maria (10.02.2004) si a lui Andrei Serban (31.08.2007) Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Neata'.
Doamna Teo, multumim de cafeluta, dar o vorba nu ne spui,ai bagat capul si ai dat bir cu fugitii?

Maria , cumnata ta are putina dreptate, ar trebui sa-i dai timp sa-si analizeze sentimentele si sa vada pecine iubeste,asa o sa vezi cum stai si tu cu inimioara, un vant cu matura pt o perioada si apoi vedeti ce se intampla cu dragostea voastra, asa va chinuiti amandoi...

Cecilia si Cristian Matei(07.09.2007)


asa crestem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Ceamica, superbe pozele, dar mai ales ultima

Luy, ce mai face Maria?

Cecilia si Cristian Matei(07.09.2007)


asa crestem

Mergi la inceput