Strumfi de iul-aug 2007 (139)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns musso17 spune:

neatza
cafera,tare frumos ati petrecut.
vio,te pup..ti-ai adus aminte!..am un gol un stomac,mai,mai!!!
..mai scrie despre voi,sper ca nu esti suparata
mychy,fii-miu a avut icter prelungit si da,dupa trei saptamani dr ne-a dat fenobarbital,i-a trecut in trei zile...nu stiu ce sa zic,mie imi e cam teama de fenobarbitalul asta,dar i-am dat ca dr a avut grija sa ma sperie destul de tare si n-am putut risca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

multumesc de raspunsuri.........o sa-i zic si prietenei mele. ea era cam circumspecta cu fenobarbitalu ala...........

sunflower, andrei e mai bine. vad ca tusea aia n-a evoluat. o mai are, mai fornaie in somn , dar il las asa........voi vad ca ati tras-o zdravan! bine ca e mai bine acum. e si vremea asta ........eu aseara am bagat caloriferul electric ca altfel nu i-am putut face baitza.

* "Romania, the land of choice".......of going anywhere else in the world*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

ola!
am ajuns cu vesti tere naspa...sarcina a alunecat,am ditamai decolarea de placenta,in fine,stau in pat si sper sa se opreasca...am asa un nod in gat si disperarea aia...

anto v-am vazut in poze,ce au crescut copiii,si sunt asa frumosi impreuna...imi aduc aminte prin cate ai trecut si tu cu sarcina,cu sonia si uite ca a ramas ca un vis urat,ai doua minuni

alina mamica bulinei Elisa(20 iunie 2007) .....si hapy 8+




povestea noastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musso17 spune:

antoanela,intr-adevar am vazut poze din 2008..dar astea noi,mai ales cele in care sunteti printre lalele sunt
ioana,ai niste copii frumosi foc.
sa va traiasca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

Alina, ufffffffff, stai linistita, nu te mai da jos din pat. Lasa totul si ai grija de tine. Eu iti tin pumnii si sunt sigura ca o sa fie bine. Pupam fata frumoasa si luptatoare.

Ioanaiub, frumosi puiutii tai. Mi se pare mie sau ai slabit?

Floare de Soare, bine ca ati trecut si de asta. Sanatate multa! Nu ne pui niste poze?

Am facut si eu mancarica; traiasca oala minune! astept sa faca ochi Ilincuta si fugim afara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Andicu, multa sanatate tatalui tau! Sa dea Dumnezeu sa traiasca mult si bine langa voi!
Ioana, ce poze frumoase si vesele! Aia cu ceaunu' e tare rau!
Alina.a, multa sanatate si sa urce sarcina repede! Offf, iti tin pumnii!
Georgi, sigur ca mi-am amintit. Nu sunt suparata, doar ca ori n-am chef ori vad ca nu prea aveti voi chef si atunci ma mai duc si io pe la alte subiecte, ca nikole Unele sunt chiar haioase, mai ales acolo unde se cearta lumea. La noi parca e prea liniste Vezi? De-aia rezista oteveu'


Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007
poze Laurash

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

ioanaiub, tare frumoase pozele. mi-a placut aia cu ceaunu de......mamaliga?

alina.a, uf, uf, uf. sper sa iti fie bine. avand in vedere ca si sarcina trecuta a fost mai dificila, probabil si asta e la fel.....ai tu o predispozitie pt chestii complicate. sper din tot sufletu sa-ti fie bine.

* "Romania, the land of choice".......of going anywhere else in the world*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

ioana v-am admirat in poze,niste frumosi,mi-e tare drag de voi ca sunteti ca noi cu dor de duca si mereu pe drumuri.io numai la aia ma gandesc cum sa ma fac bine si sa ajung la "tuci" cum zice eli
vio te anunt ca azi am chef de vorba,si asa n-am alta alternativa,stau in pat cu laptopul langa mine.stiu ca ma pot baza pe tine michy si cafera
unde ati citit de nikole sa-mi bag si io ochiu' poate vad niste poze la semnatura cu albastrel ca mi-e dor de ei.
sunflower bine ca e bine strumful tau.
am uitat sa va scriu,i-am auzit inimioara,era asa de "viguroasa" m-am topit...

alina mamica bulinei Elisa(20 iunie 2007) .....si hapy 8+




povestea noastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

alina, stai linistita ca va fi bine. garantez eu!!!! de icter la bebelusi ce-mi poti spune? ca intrebam io mai devreme. mi-au raspuns fetele dragutele dar vroiam sa stiu si parerea ta........

* "Romania, the land of choice".......of going anywhere else in the world*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

Citat:
citat din mesajul lui mychydutza

alina, stai linistita ca va fi bine. garantez eu!!!! de icter la bebelusi ce-mi poti spune? ca intrebam io mai devreme. mi-au raspuns fetele dragutele dar vroiam sa stiu si parerea ta........

* "Romania, the land of choice".......of going anywhere else in the world*



da imi iesise din cap scuze.inainte de toate o mica intrebare prietena ta alapteaza exclusiv?

alina mamica bulinei Elisa(20 iunie 2007) .....si hapy 8+




povestea noastra...

Mergi la inceput