Minunate Scorpiute *68* Cu un licurici in suflete

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

scorpiutele si va doresc un we minunat..
nu-i asa...ce repede a trecut sapt...
sa va distrati fain


monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Papa de post



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Buna, fete minunate !
Monica, la voi vine iarna, la noi, vara ! In ciuda celor - 5 grade C de azi dimineata, acum aveam 20 grade C.
E rau cu schimbarile astea bruste de temp., astea dau organismul peste cap.
Ana, multumesc ca mi-ai povestit cum este la voi !
Si sora mea mai mare asa incearca sa o lase afara pe Medi, in weekend sau in alte 2 zile din sapt. cand nu are prea multe pt. scoala. dare a tot timpul gaseste motive de plimbat cu un caiet, proiect sau reviste de scoala, ori ramas dupa ore pe undeva. Ceea ce nu este corect. Si eu sunt adepta metodei, suntem corecti cu tine, daca si tu esti corecta cu noi. Si in plus, cine face regulile, copilul sau parintii ?
Macar de era mai studiasa, sa stii ca are nevoie de recreere, dar nici spre carte nu trage. Are cu totul alte preocupari.
S-a schimbat lumea. Eu, la 12 ani alergam pe afara, ea la 12 ani, vrea muzica, net, mai multe minute pe mobil si plimbari cu prietenele. E greu cu adolescentii... Nu degeaba se spune, cresc copiii, cresc si problemele.
Asadar, este vara la Timisoara ! Numai s anu vina ploile, ca as am vazut pe net, in zilele urmatoare, 30% sanse de ploaie.
Un weekend minunat, tuturor ! Si sa nu va gasesc lancezind cu subiectul nostru !
Poate mai apuc, maine, sa mai intru pe net.





Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Scorpiutze

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Da Nina,este greu cu adolescentii....e adevarat.Tocmai de aceea trebuie o "mana de fier" cum se zice,si totodata rabdare si ingaduinta.
De maine si pana pe marti-miercuri incolo,vor fi temperaturi intre 28-32 de grade Celsius,la Timisoara si nu se arata de ploaie.
Sa aveti drum bun!


Week end super la toate!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana


Album pi casa

Pi casa nou



Amalgam de ganduri





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

nina, wow ce temperaturi aveti si voi si o veni ea si vara aia...
ana...asa este...e tare greu
noi ne luptam acum sa nu mai uitam diverse chestii pe la scoala la voi se intampla? sau doar noi suntem imprastiati...in spetza alex...

monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Papa de post



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna minunatelor,
Nina drum bun;
Monica toti copii au o astfel de perioada
Ana voi ati luat tot soarele?





Blogul lui Bogdan-Andrei
Varsta lui Donu' Bodo
Varsta Isabella-Elena
goblenuri-relatii pe blogul Donului
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Dodolico...ce sa facem?Acilea in sud-vest,clima e mediteraneana...vara tanjesc dupa briza marii...

Monica,din cate am observat eu de-a lungul vremii...nu prea sunt probleme cu pierdutul si uitatul...as putea zice chiar deloc...Am incercat sa-i explicam don'sorului ca de pierde ceva,pierdut ramane si exista o regula si niste calcule dupa care se cumpara ce-i este necesar...asa ca sa faca bine sa aibe grija de lucrurile lui,ca s-ar putea ca altele sa nu mai vada sau,daca ii sunt musai necesare,le va cumpara din bugetul sau.

Pup scorpiile si va doresc sambata faina!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana


Album pi casa

Pi casa nou



Amalgam de ganduri





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mina spune:

Salut minunatelor!

Sper ca nu m-ati dat disparuta, suntem bine cu totii dar eu am doua dead line-uri cumplite saptamana viitoare de n-am timp nici sa respir.
Va dau un pup la toate si sper sa vina vremuri mai lejere!

We fain va doresc

Mina si
Matei-Costin, sensu'lu'viata lu'mami si tati
din:09.09.2004

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57655" target="_blank">cronicile vizigotului
Some people dream of success...while others wake up and work hard at it

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna scorpiutelor
ana, multam cam asa am zis si noi ca deja...e prea de tot...uituc din cale afara oare cu cine-o semana?
mina si spor la treaba sapt ce vine

pe toate sa aveti un we fain


monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Papa de post



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:


Suntem gata de plecare, maine dimineata.
Ana, sa se mentina temperaturile de vara si cat stam noi la Buzias !
Aici, a fost cam innourat dupa-masa, iar spre seara a tras si o ploicica.
Monica, noi n-avem probleme din acestea, in schimb de cateva ori s-a intamplat sa nu mai stie exact care e tema pt. acasa, Cristina, adica sa noteze gresit.
Mina, spor la treburi !
Gabi, sanatate si sa creasca frumos domnisoara voastra !
Imbratisari si pupici, tuturor si sa ne "revedem" cu bine, dupa 20 mai !




Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Scorpiutze

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

drum bun ninuta, sa ajungeti cu bine, sa aveti vreme buna si sa va intoarceti sanatoase o sa ne fie dor de tine

monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Papa de post



Mergi la inceput