Fiv in Europa (19)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Luca, si se pare ca totusi un sufletel te-a alea sa-i fi mamica acum si sa nu mai astepti. Bafta multa!!!
Liliana, sa fie intr-un ceas bun si un rezultat pe masura!!!!
Kitta, cred ca emotiile incep acum cu fecundarea outelor. Iti doresc sa se fi rezolvat problema si sa fii mamicuta de gemenuti.

28+Laura Ioana Irina Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Luca multumesc frumos pentru raspuns!Iti doresc baftaaaa maximaaaa!Doamne ajuta!

Kora

CARPE DIEM!(Traieste clipa!)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

Luca bafta multa. Tinem pumnii stransi sa reusesti.

Kitta oare ce face. Abia astept sa se intoarca cu vesti bune.

Kora multa bafta si sa fie fivul norocos.

Va pupam dulce si va asteptam la odisee. Sa veniti repede ca sa ne prindeti si pe noi.

elena +27 Ana Maria & Matei Stefan
Burtica mea la 22 sapt
Lucrusoare bebelusi


***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

elenada multumesc frumos! Sarcina cat mai usoara in continuare si bebelasi sanatosi!!!x3!

KITTA BAFTA MAXIMA!

Kora

CARPE DIEM!(Traieste clipa!)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OneFineDay spune:

Hej fetelor

Doamne ce de lucruri pozitive s-au intamplat pe aici in ultima vreme! Nu am intrat de o perioada dar inca mai am zambetul pe buze dupa ce v-am citit. Felicitari celor care poarta una SAU DOUA minuni si bafta celor care sunt in tratament, Luca tinem pumnii!!!!!

La noi e pauza deocamdata. Luna asta, in doua sapt, scoatem eschimosii la lumina sa vedem daca vor sa fie ai nostrii. Avem doi blastocisti frumosi-frumosi din decembrie, sunt foarte curioasa daca vor rezista procesului.

Dupa asta in iulie e timpul sa mergem in Vienna la Wunschbaby la tratament, o sa facem tot ce se poate in principiu - IMSI, polar body, injectii cu IVIg samd....Tare as vrea sa intru in contact cu fete care au fost la Wunschbaby....am o groaza de intrebari!

Elenada scumpa, nu poti sa ma treci si pe mine la aspirante de Austria, mi-ar mai da si mie un pic de putere? Merci mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristal1995 spune:

In primul rand FELICITARI norocoaselor!!!!
Luca: sa fie cu noroc!
OneFineDay: eu am fost la Wunsch. Daca te pot ajuta cu ceva, aici sunt.
Ieiri am vorbit cu Kitta, careia i-au prelungit tratamentul ca au mai aparut vreo 4 foliculi si au zis sa-i astepte sa creasca. Deci nu face inca punctia, marti mai face o echo si punctia spre sfarsitul saptamanii. Va mai tin la curent.
Va pupic pe toate si sa auzim numai vesti bune

Aly-in cautare de mama-purtatoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Luca, toate gandurile mele bune sunt spre tine! Meriti numai lucruri bune si vor veni cu siguranta!

Kitta, tin pumnii stransi-stransi!

22+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luck spune:

kora
imi aduc aminte ca dupa ultimul fiv nereusit dr.Cocei ti-a dat sa faci analizele genetice parca.Te rog din suflet spune-mi daca le-ai facut si unde pt ca mi-au fost recomandate si mie dupa ultima nereusita pt care nu am nici o explicatie inca.
Iti doresc multa , multa bafta !!!
lilianaFi
multa bafta , inca o data !!!
kitta
te asteptam cu vesti bune !!!
LucaLuca
bafta multa , sunt sigura ca acesta o sa fie fiv-ul norocos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

OneFineDay te-am trecut pe prima pagina. Sper sa iti poarte noroc si sa ramai graviduta. Iti tinem pumnii.

Kitta sa iti creasca mari foliculii si sa iasa din ei niste ovocite sanatoase si frumoase. Tinem pumnii stransi.

Fetelor fiti optimiste si sa vedeti ce gravidute frumoase o sa fiti. Psihicul ajuta mai mult decat credeti.

La cat mai multe gravidute va doresc.
Pupici

elena +27 Ana Maria & Matei Stefan
Burtica mea la 22 sapt
Lucrusoare bebelusi
Camera piticilor


***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilianaFi spune:

Elenada multumim.esti o scumpa......eu sint optimista ...nu stiu nici eu de ce...fac fivul cu Platonel in bruxel

Oanademunck multumesc mult iubita...abia astept sa ne intilnim in B.

Pisix tu ce mai faci iubita?

Moniland

Luck multumesc si eu inca o data...sper si eu sa fie bine acum ca dupa cine stie cind mai pot incerca daca nu trec direct la rusi...sper si pt tine ca urmatorul fivet sa fie ultimul cel norocos....am asa senzatii optimiste...anul asta pare anul cu multe beta pozitive

Kora iubita..mi-ai luat-o inainte.mergi miine la echo...eu marti...te astept cu vesti bune... baaaaaaftaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cristal tu ce planuri mai ai?.. si muuuuultaaaaaa bafta Kittei!!!

Looana multumesc iubita ..tot binele si tie

LucaLuca ce mai faci...multa bafta..sa auzim de bine

Dragaica multa bafta iubita..sa ne tinem de minute la odisee

Ice sarcina frumoasa iubita!

Blanche Magduta Yoana Fieyes OneF.D. Melutzica Cami 30 Irina Arina Lavinutza Capi Raluca79 Blondy....nu mai ziceti nimic fetelor dragutelor...un tren de pt voi si numai bine......


tuturor!

Mergi la inceput