Mamici recunoscatoare de Nov.Dec2009(16)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dienutze spune:

Neata fetele!
Si eu fug acum la munci.
Ce credeati ca sunteti singurele...nuu!
Eu ma simt f sfarsita, nu am forta deloc, imi vine sa zac in pat pur si simplu.
Of si acum la munca pana pe la 10


9+
Astept pe VEDETUTZA pe 30 noiembrie :) sa fim sanatosi!
VEDETUTZA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dienutze spune:

Nu pot sa cred!!! Cum Alina, mama lui Bradut!?
Dumnezeu sa o odihneasca si sa aiba grija de baietii ei!

9+
Astept pe VEDETUTZA pe 30 noiembrie :) sa fim sanatosi!
VEDETUTZA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

Dumnezeu s-o odihneasca pe Alina, acolo unde e...Imi pare rau de ea...

11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricik spune:

Off Doamne...o veste mai rea ca asta nici ca puteam primi.
Ce trist...Sunt socata... zilele trecute a scris aici si acum nu mai este printre noi.
Dumnezeu sa o odihneasca .


8


http://bd.lilypie.com/iQIrp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

Doamne nu pot sa cred!!!!!!!
Alina noastra, mama lui Bradut????

nu pot sa cred.... ce tragedie!!!

si tocmai am vazut la stirile de la ora 5 ca o femeie de 35 de ani s-a sinucis pentru ca nu putea sa aiba copii (pierduse vreo 3 sarcini)

vai, ce vesti proaste azi!!!

Dumnezeu s-o ierte!


Ramonika si pisicile www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550848/" target="_blank">Vladutz www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550510/" target="_blank">Maritza www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550608/" target="_blank">Fulgushor www.flickr.com/photos/11125714@N02/2227425419/" target="_blank">Miki
Directionati 2% din impozitul pe venit si viata animalutelor comunitare va deveni mai buna www.asociatiaclopotel.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitasica spune:

buna dragele mele!
din pacate eu astazi m-am externat:ceea ce va spunea acum vreo doua saptamani, s-a adeverit - puiutul meu s-a oprit din evolutie
marti am fost chiuretata, si am fost la un pas se septicemie pentru ca m-am incapatanat, crezand ca bebita va misca in cele din urama, dar nu a fost sa fie...
poate peste 3-4 luni voi ave acuraj si ma voi apuca cu iubi iar de "treaba",in speranta ca de data aceasta va fi mai bine...
nu stiu, oricum, acum nu imi trebuie nimic...

va doresc din tot sufletul sarcina usoara si frumoasa si nastere de prunci sanatosi!

va rog sa ma scoateti din listuta cu gravidute...
din pacate eu ma opresc aici...
mult succes tuturor si multe impliniri!
pupici, gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

alta veste proasta

imi pare rau Gabi! nu mai am cuvinte...


Ramonika si pisicile www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550848/" target="_blank">Vladutz www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550510/" target="_blank">Maritza www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550608/" target="_blank">Fulgushor www.flickr.com/photos/11125714@N02/2227425419/" target="_blank">Miki
Directionati 2% din impozitul pe venit si viata animalutelor comunitare va deveni mai buna www.asociatiaclopotel.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

Numai vesti proaste azi...
Gabitza iti dorim sa te intorci cat mai curand in odisee...Ai grija de tine.
Pupici

11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larisel spune:

Doamne! da de ce se intampla atatea?!

gabitasica Hai fruntea sus, trebuie sa mergi mai departe. Te inteleg perfect pentru ca si eu am trecut prin acelasi lucru acum acum 6 luni (am pierdut o sarcina la 10 saptamani) si iata-ma din nou cu samburel in burtica. Ai sa vezi ca ai sa reusesti si tu. Uite un de incurajare.

5+

dovada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Offf...Doamne..de ce se intampla numai nenorociri? De ce ii iei pe cei buni dintre noi??
Doar ce vorbisem cu Alina aici pe forum..si acum sa aflam ca nu mai e printre noi!!! Offf... Cata nenorocire! Si ma bucuram asa mult sa ii citesc mesajele, cand ne incuraja, desi chiar ea trecea printr-o suferinta datorita pierderii sarcinii. Mare incercare pentru familia ei! Dumnezeu sa o odihneasca in pace! Si multa putere familiei, sotului si mai ales baietelului Bradut!

Gabitasica, multa putere, trebuie sa treci peste! Si sa aveti cat mai repede curaj sa faceti un bebe!

Ce sa mai, intrasem sa citesc cum ati petrecut la gratare, si la iarba verde..si ce sa imi vada ochii aici, doar suparare...

Doamne, ajuta odiseea asta, sa nu se mai intample atatea nenorociri! offf



'Love doesn't make the world go round, but it makes the ride Worthwhile' Franklin P.Jones

Laura, 12+
poze

Mergi la inceput