Pestisori... pestisori... (35)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Bey, joaca - nejoaca... io dau in dambla pe aici ... mie, ultimile doua poze, ale lui Marami, mi-au iesit claaar.. le vad clar... primele doua, nuuu ! Iar, amu... nici ce poza a pus Elyanne nu mai vad ! Ai sters-o cumva?!? Nu-mi mai apare...
Fetele, fug un pic la treaba... si dupa aia, vin si explic ce si cum... nu ma pricep in IT!!! Doar le dibui... vad la altii si incerc si io ... cand o sa-mi dau seama de "problema" revin cu amanunte... cand pusei poza lui Robert, ati vazut-o, nu? Clar, nu? O sa revin cu amanunte... despre cum am facut... & sper ca nu va suparati pe mine ...





#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

cryna n-am spers nimic...

Dany n-avem voie sa ne jucam?

Fug sa mananc ceva, ca la 3 juma ma duc sa conduc... sa stati prin case, ca cine stie pe ce strazi mai ajung




Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Booon... o sa va scriu un supermesaj amu' ... sper sa intelegeti ceva si sa dibuiti si voi metoda ...

Asadar, prima data... vazui poza pusa de Elyanne... foarte clar si frumoasa... o ramura de copac inmugurit, nu?!? Amu', n-o mai vad... e spatiu gol... Daca tu zici ca n-ai sters nik... singura concluzie e ca: calculatorul meu n-o mai "vede" ... deci, e problema de la mine... maine o s-o vad... problema de rezolutie, "cache" (sau cum li s-or mai zice la chestiile astea )... stiti voi... nu-s experta io in calculatoare ... dar, mai citesc, vad pe altii, fur ... ... in fine, macar aici, stiu ca-i de la mine problema nou aparuta ...
Amu'... problema Marami ... prima ei incercare fu catre albumul de poze, nu spre poza ... incercai io sa fac exemplificare... dar, nu reusii (cel putin asa cred io), pt. ca nu sunt eu user-ul albumului ... logic si normal, nu? Deci, explic ce am facut eu si cum mi-a iesit mie... si cam ce ar trebui sa faceti voi , ca sa iasa bine...
Prima data, am intrat in albumul lui Marami... la poza respectiva... si am dat "link to it"... preluat link, pus la "[ tube ] [ /tube ]"... iesit poza neclara... la mine cel putin ... nu stiu la voi cum e... ca nu-mi zisese nimeni ...
A doua incercare... am dat "click" la poza... sa mi-o arate in marime naturala... marita... preluat link... pus la "[ tube ] [ /tube ]"... mie imi apare clara, frumoasa... doar ca este o mentiune in poza, din partea "webshots" -ului... cum ca: "This photo may only be saved by friends" ... Deci, gandii si io c-o s-o pot vedea doar eu... dar, imi incercai norocul ... Drept care, Marami zise ca n-o vede... lucru bun, zic io ... merge protectia pozelor in momentul in care ar vrea sa le preia altcineva... le poate lua, dar nu le poate da la altcineva... intelegeti voi... Dar, daca au iesit primele doua clare... nu mi-ati zis nik inca despre ele... inseamna ca, totusi, pot fi preluate de altcineva... io is mai paranoia ... mno, astept raspunsul vostru ...
In fine, primele poze puse, cu link-ul direct, pus de mine, le vedeti? Marami pe alea le vezi? Pozele tale ma refer... Pusei 4 in total... primele doua nu le vad clar... ultimele doua le vad clar, dar nu le vedeti voi ... zi-mi, ca sa stiu ce si cum... cum le vezi pe primele? Dupa aia... sa le sterg si ti le pui tu ... bine asa?




#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Concluziune ... io facui cam asa...
Intrai in album... fiecare poza are link-ul ei... nu stiu cum e in Picassa sau Webshots... io folosesc acum Photobucket... dar, sub fiecare poza (la mine asa e, cand am pozele toate, insirate una dupa alta ), sau in dreapta, sau in stanga ei, deasupra... undeva... logate fiind in album... trebuie sa gasiti link-ul ei, al fiecarei poze in parte. Pe ala il preluati si-l puneti la "[ tube ] [ /tube ] ".
Ati inteles ceva?!? Sau explic degeaba?





#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Si... momentan... ma dau batuta ... nu mai stiu ce si cum ... imi merge si DC-ul cam naspa ... astept si "parerile" voastre... ce vedeti, cum vedeti, bla-bla-bla... Pan' la urma, invatam impreuna ... va zisei ca nu-s experta ... nu facui scoala in IT... absolut deloc...




#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Io vad asa: poza mea se exista... primele doua poze "furate" de la Marami se exista, dar pixelate... iar ce poze ai mai pus, nu se exista... doar un spatiu mare si goooool. Asa-i la mine

Daca albumu' este pe webshots nu poti vedea linku cu .jpg in coada... doar marami sau pretenii ei ... ceva de genu asta zice webshots-ul cand maresti poza...

Marami sughiti sau nu?




Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Aha... pixelate is amu si la mine primele doua ale lui Marami, neclare adica, cum incercai sa zic mai sus ... Amu', ultimele doua, pe care le vedeam clar, nu le mai vad deloc ... e spatiu gol... si la poza ta, Elyanne, la fel... tot nik... nu stiu de ce? Ca prima data o vedeaaam... mno, poate e si de la mine...
In fine... Marami, daca ai inteles procedura... puneti pozele! Singurica... Sa vedem care-i treaba pan' la urma ... Bafta.





#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Tot io ... sa inteleg totusi ca, paranoia mea e cam degeaba, Elyanne? Chiar nu-ti poate lua nimeni pozele din album chiar asa de usor? Si sa le "duca", puna in alta parte? Din oaresce discutii, de pe aici, de pe forum... cica s-ar face si lucruri d-astea ... mno, eu si paranoia ... e asa sau nu ? La cat ma pricep io ...
Aaaaa... si sa nu ma intelegeti gresit... ca vrui cumva sa "sutesc" pozele lui Marami ... ca va bat ... ... inteles???





#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Mey... si daca nu mai intrati azi pe aici... sau nu mai vad io ca intrati... va astept maine... cu noi impresii legate de "experimentele" istea ale noastre... facute pe "baza" lui Marami ... sper ca nu se supara pe noi asa tare ... ii dam sa-i treaca... si s-o asiguram ca suntem cu intentii pasnice ... io adica is cu... hmmmhhh, hmmmhhh ...

la toate de amu...





#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


'Neata sirenelor! Pe unde umblati?!? Bantui numai io pe aici & ???
Bun si asa ... hai sa va las o , un , un ... poate apareti totusi ...
Enjoy la:



E buna tare !

Treeeziiireeeaaaaa!!!!!!





#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput