Cluj rulz! - cap.91

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ad_rianna spune:

stanca ti-am trimis pm...m-a lasat bateria la mobil si nu te pot suna acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Am primit.Multumesc

Ei sunt norocul meu : Razvan si Maria
Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

seara buna fetelor

mi-a fost dor de voi 2 zile

noi suntem bine cu alergatura de zi cu zi...care la mine s-ar putea sa se intetzeasca extraoridinar de mult...o sa va dau detalii cand e ceva sigur, cert e ca viata mea se va complicat dar nu in sensul rau ci in sensul...complicat:)important e ca suntem toti 4+bunicii pretiosi

am fost cu Sofi azi la homeopat si am discutat si de problema leganatului(oricum mai urmeaza si un neurolog)...cica nu e f bine, e un soi de anxietate sau poate fi si un tic,nici dr astia nu stiu prea bine...sau e ceva absolut normal...lucru care ma mira profund dat fiind ca am un copil super iubit, super vesel, pozitiv, calm si prietenos.ma tot stressez, recunosc...am ajuns si citesc tratate de psihiatrie infantila...deh poate ma ajuta la un mom dat

Stanca super prima pagina, multumim!cred ca am putea actualiza si albumasul cu poze!cum e Maria?unde mergeti de 1 mai?

Manu, imi pare rau de stressuri, se pare ca in ziua de azi nimeni nu e ferit de ele

Roxa, Mariana, Simo ce faceti?

va pup, va dpresc noapte buna


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

Buna seara dragi clujence:)
Eu nu m-am bagat pe aici ca deja clubul era inchegat si nu am vrut sa va deranjez...

am o intrebare pentru voi: stiti in Cluj un salon de bronzat organic? 5 min, dureaza 7-9 zile, arata super, nu se coloreaza hainele si este 100%organic din miere sau nuca...la Bucuresti exista dar aici pe net nu am gasit(:

Multumesc si va doresc o seara buna!

www.de-azi.ro
poze familia mea


inspiratie, dragoste, putere ... pentru oricine crede ca nu mai poate...
http://www.youtube.com/watch?v=flRvsO8m_KI
http://www.youtube.com/watch?v=vMCnjMbUOFg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Cristiana nu stiu daca e cazul sa cauti acum anxietati si alte chestii complicate la un copil care abia incepe sa se incadreze in peisajul familial.Daca nu are probleme neurologice, desi sincer ma indoiesc sa aiba,poate ar trebui sa o iei asa cum e si sa te concentrezi pe alte aspecte.Gandirea negativa atrage energii negative.Maria e bine, e usor agitata si destul de bulversata.Abia astept sa terminam cu iesirea asta de 1 mai si sa ne intram si noi in rutina.

Deus imi pare rau dar nu te pot ajuta.

gagici si sa petreceti bine de 1 mai.Ne "vedem" luni

Ei sunt norocul meu : Razvan si Maria
Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucames spune:

buna dimineata dragelor!! io-mi beau cafeaua iar cu nasu'n calculator, e singurul moment de liniste din zi

Stanca, drum bun si distractie faina!!sau relaxare pe masura

Criss., cred ca te stresezi, dar ia-o incet si incearca sa nu te gandesti concentrat pe acest obicei al fetei, nu de alta, dar te obosesti inutil; pt. ca galusca are toate conditiile unui copil extrem de fericit, sigur o sa-i treaca!! iar energiile tale trebuie depuse-n "n" parti

Manu, Mariana, Roxa, Simona si restul gastii, si zile frumoase in acest vikend prelungit...

Deus, poti intra oricand la noi, esti binevenita, grupul e inchegat dar dornic de vorba si prieteni noi eu n-am auzit de acest tip de solar, dar daca percutez vreo informatie, iti dau cu placere

Nonna, intrebai zilele trecute de conditiile de la palatul copiilor de la inot: o prietena isi ducea baiatul acolo si a zis ca e ok., conditiile-s bune; succes!!

Mie nu-mi place la profu cu care face Stefi inot ca ii pune sa sara-n apa, iar galusca nu e dornica de sarituri in rest ii place, dar asa se scufunda si are "alergie" la aceasta metoda... mai avem 3 ore si vedem daca mai mergem... ieri a vrut la pictura, chiar daca nu a mai mers nici o prietena de-a ei si de luni mergem la engleza; deci-sa ne tina puterile, ca ea vrea

si noi plecam deseara la tara pana duminica, deci va pup cu drag pe fiecare si va doresc relaxare cat vreti voi!!
paaa

pozici Stefania si Luca-Mihai

mama si sotie fericita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

MULTUMESC

sa aveti weekend placut si caldut:)

www.de-azi.ro
poze familia mea


inspiratie si putere...pentru cine crede ca nu mai poate...NEVER, NEVER, NEVER GIVE UP !
http://www.youtube.com/watch?v=flRvsO8m_KI
http://www.youtube.com/watch?v=vMCnjMbUOFg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nonna spune:

Luca!!!!! Sa cresti mare, frumos si sanatos alaturi de familia ta draga!
Eu maine nu cred ca am cand sa intru pe forum, asa ca ma alatur si eu urarilor de astazi!

Asi, multumim de listuta. Eu sunt in 21 februarie dar mai e mult pana atunci

Erika, multumesc de mesaj. Stau acum mai linistita si continui cu Autan sau Off contra capuselor si incerc sa nu ma mai stresez atata.

Carrie, nu te stresa nici tu ca leganatul Sofiei, e ceva normal si e doar o etapa care va trece.

Va pup pe toate si va doresc 1 Mai cat mai relaxant si mai senin

Nonna si copiii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nana_sim spune:

La multi ani Luca! Sa fii sanatos, fericit si sa te joci mult si bine.

Manu sus inima ca trece! Sper ca v-ati rezolvat cu chiria. Ai nevoie de ajutor la mutare?

Cristiana fa controlul la neurologie si dupa aia lasa copila in pace, si stai si tu la locul tau, ca sa nu intretii inutil starea de agitatie si presiunea. N-are motive sa aiba comportament de copil lipsit de afectiune sau trist, are doar o toana de domnisoara.

Stanca pt lista.

Va doresc tuturor sa va tihneasca acest weekend extins si sa fie vreme buna ca sa se incinga gratarele pe toate dealurile Clujului Eu mi-as dori sa plec undeva unde nu e semnal, canta pasri, curge raul si nu e niciun om sa-mi deie buna ziua. Ce urat suna dar ce tare imi trebuie!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arleena spune:

buna fetelor
de ieri seara am niste trairi groaznice....eram cu alex si o vecina cu fiu-su in parc....tot cu ochii pe ei, dar no, mai povesteam si noi una alta...m-am intors o sec sa vad unde e tricicleta lui alex si vecina zice:uite la asta....cade....a incremenit...eram la 2 pasi de tobogan...intr-o fract de secunda baiatul a cazut de pe tobogan..in cap....l-a luat in brate si a fugit repede.....abia acum am aflat ca are maxilarul fracturat...
sa aveti mare grija cu copii, nu credeam ca li se poate intampla ceva....eram langa ei, la 2 pasi, dar se pare ca nu sufient de aproape. se dau pe toboganul ala de la 1 an si ceva....nu e ff inalt si totusi

Deus bine ai venit si pe la noi, sa sti ca mai primim membrii in gasca....si pe mine m-au primit fetele cu drag, si ma bucur ca le cunosc si m-au acceptat

petrecere frumoasa maine si sa avem parte de timp frumos.
va pup


de Alex SUPERSTAR (8 mai 2006)
www.flickr.com/photos/49551753@N00/sets/72157594507626190/" target="_blank">POZE
www.youtube.com/profile_videos?user=arleena79" target="_blank">Filmulete
nasterea

Mergi la inceput