Mamici &Gravidute Italia (52)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Berarpiri spune:

ely-ma bucur ca esti linistita,ai dreptate sa fii asa,oricum esti constienta ca nasterea nu e o plimbare...nu?...eu aveam emotii cand ma gandeam la momentul nasterii,pe care cred ca orice le are...Nu stiu dc,am impresia ca vei naste cat de repede...poate ca nu apuc sa plec,si iti vei tine printesa in brate...Stii ca te sun...nu?!
A plans asa de tare Ambra,ca mai aveam putin,si ma apuca si pe mine ...dar sunt fericita ca a fost ultimul vaccin,si pana la 6 ani nu mai avem nici unul...a zis pediatrul ca la urmatorul vaccin va merge cu bicicleta .

andreea, Ambra
cand implineste sufletelul nostru 2 ani
cu Ambra ;www.onetruemedia.com/shared?p=617ac8b91f0a1a8acaba53&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">puterea dragostei
,,In tot raul e umpic de bine,si in tot binele e si umpic de rau.''

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Berarpiri spune:

irina-voi cand mergeti in Rom?
puiutul sa se faca bine!Cum de a facut rosu in gat?De fapt cu vremea asta schimbatoare,nu ma mir!

roxali-sper sa fie bine cu serviciul!
Sonia ce mai face?


andreea, Ambra
cand implineste sufletelul nostru 2 ani
cu Ambra ;www.onetruemedia.com/shared?p=617ac8b91f0a1a8acaba53&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">puterea dragostei
,,In tot raul e umpic de bine,si in tot binele e si umpic de rau.''

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ely2304 spune:

andreea:ne-am spus totul,nush ce sa mai zic...ma bucur k suntem pe aceeasi lungime de unda!multi

ely 38+ sapt ....MARINA-DENISE


http://photobucket.com/ely2304

http://bd.lilypie.com/Yf15p1.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bionda spune:

Hristos a inviat!

Ce mai faceti gagici? Noi doar ce am scapat de musafiri glumesc mi-a facut placere sa avem oaspeti si acum mi-am facut putin timp sa va scriu.De Paste in prima zi am fost la biserica iar a doua zi am fost sa vizitam acvariul din Genova.Spre surprinderea mea bebe a stat foarte cuminte a dormit cat timp vizitam dupa am luat masa la un restaurant,vremea a tinut cu noi din fericire in concluzie am petrecut foarte frumos.

Ely ce zici scot majoretele?

Berapiri vazut pozici,tare mumosi sunteti

Pup toate fetele,revin spre seara sa pun pozici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irina20 spune:

Neatza fetelor!

Andreea nu stiu cand vom merge,vrem dar nu stim daca vom avea baniRosu in gat a facut deoarece el are prostul obicei ca atunci cand bate vantul sau e mai rece sa se apuce de facut vocalize pe strada

Bionda si noi am fost la acvariu din genova,am crezut ca nu se mai termina,cand ziceam ca sa terminat mai aveam nu stiu ce de vazut.A fost frumos,cel putin cu delfinii a fost minunat,am prins exact cand lea dat sa manance si au facut un spectacol pe cinste.Pt mine a fost obositor pt ca eram in ultima luna de sarcina.



www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=724e548b768b30618f9a7a&source=category&category_id=12" target="_blank">album 1;www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=7458c364f09f6e60b2d077&source=category&category_id=all" target="_blank">album 2; www.onetruemedia.com/shared?p=7e53fc2f14b83fa6df78e2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Faby la 8 luni;

www.onetruemedia.com/shared?p=7c6534b75f4fce2bec111f&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj nou; www.onetruemedia.com/shared?p=7e3f9de70122621331eba0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Fabi in girelo; www.onetruemedia.com/shared?p=801ef5ea45694371e9ba2d&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">mersul fara girelo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ely2304 spune:

bionda:eu zic sa mai astepti putin,sa nu cumva sa faca febra musclara pana se decide bblina sa vina...anunt oricum cand este cazul..miercuri merg din nou la medic..apoi mai vedem!ma bucur k te-ai simtit bn de paste..

irina:m-ati facut curioasa cu acvariul...cand o sa am ocazia o sa merg si eu..k asa mult imi plac delfiniisa treaca raceala lui FABI!

ANDREEA:voi ce ati facut astazi?ambra?

noi am papat in familie..apoi am stat la soare k o rama pana pe la 17..dupa care am mers in giro..am mai cumparat o lenjerie pt culla,si cam atat..nimic deosebit..iar pana la cina am stat in parculetul de langa casa...asa de multi copii erau..nush la care sa ma uit mai intai!

ely 38+ sapt ....MARINA-DENISE


http://photobucket.com/ely2304

http://bd.lilypie.com/Yf15p1.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_ary spune:

Salutare,


Mai, dar scrieti nu va jucati!!!!!!!
Am avut ce sa citesc de la ultima postare!!!!!
Nu ma treceti si pe mine in tabelul cu sarbatoriti?
A cui date trebuie sa va dau?


mary si gogoasa mica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica2008 spune:

buna fetele.ce faceti?
ely cum e bine vine bebelina mai repede sau respecta termenul?
irina fabi cum e mai bine?ia trecut raceala?
noi suntem bine ,bebe misca e activ

monica mamica in devenire+30denis stefan
doamne ajutane sa avem bebici sanatosi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bionda spune:

Salutare! Eu m-am pus pegatit,fac ciorba de burta mi-e o foameeee..de lup

Azi stam in casa,afara ploua... ce rau imi pare aveam de gand sa iesim la picnic.Voi ce planuri aveti?

Ely in cazul in care se grabeste bebelina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ely2304 spune:

monica:sincera sa fiu nush ce are de gand bblina,la vizita gine mi-a spus k este posibil sa se nasca inainte de termen..vom vedea..dk vine,nu o pot opri..o astept cu mare drageu m-am pregatit,cu valiza cu tot ce era de facut..sa vedem miercuri la medic ce si cum..sper sa ajung..

bionda:vroiai sa tragi chiulul,ai scos agitatele mai devreme..sa nu cumva sa ma trisezi...eu intru sa va dau de veste, dk voi putea..dk vedeti k trece tp-ul si nu "vedeti"nimic puteti sarbatori...eu sper sa ajung pana miercuri macar..dar nu depinde de mine

ely 38+ sapt ....MARINA-DENISE


http://photobucket.com/ely2304

http://bd.lilypie.com/Yf15p1.png

Mergi la inceput