Mladite si mugurasi mai-iunie 2008 (95)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

17 aprilie

Bogdan Silviu Tudor Dumitru

18 aprilie

Cristian AndreiSara Elena

20 Aprilie


Robert

La multi ani dragi puiuti, sa cresteti mari si sanatosi, voiosi, frumosi si destepti...Sa fiti o mandrie pentru parintii vostrii iar viatza voastra sa fie o continua sarbatoare.





Felicia, cea mai fericita al ursuletzului-pufarina Gabriel (23 Mai 2008)
Pozici cu noi in noua formula
Ursuletzul-pufarina
Povestea nasterii
M-am nascut de ziua mea
Sa revenim la normal
www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">Sustin campania pentru reproducere asistata. SEMNEAZA SI TU !


Simplicity is the key to excellency

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inais spune:

Terminat de cetit din urma.

Am vazut poze superbe de Gabitzam, Mihaser, Alysh, Esme, MissP, Sara & Cristian &Lorelei & Robert!
Nu mai scriu de fiecare in parte ca a facut-o MsBB. A zis cam tot ce as fi zis si eu.

Picolla bine ai re-venit...ai mai scris tu un mesaj mai demult...apoi ai disparut.

Uram si noi pentru 1 ANISOR urmatorilor sarbatoriti:

Bogdan Silviu de getutza

Tudor-Dumitru de dordia

Cristian Andrei si Sara Elena de mihbut

Robert de Simonix

Sa fiti sanatosi, cuminti si sa le aduceti numai bucurii parintilor vostri!

Urarile pentru lunite:

Alexia Nicole, Rares Sebastian, Eli , Ana Maria, Andra , Roxana, Delia, Beatrice, Daniel Christian, Alessia Clara si Bogdan.

Nu in ultimul rand DanaM...daca ne mai citesti!

Cred ca-s la zi cu urarile acum...asa ca pot spune ca ma retrag aici! Toate zilele astea mi-a stat pe cap ca nu am urat si eu de Paste si zile de nastere...acum m-am linistit!

Va






mamica Iasminutei...adica lui mami si a lui tati

Cat de maaaare sunt!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

LA MULTI ANI, ROBERTEL!!!

Simo, nu te superi daca zic, da? Robertel e nasvut in aceeasi zi cu Hitler! Si nepotica mea e nascuta in aceeasi zi cu Ceausescu! (26 ianuarie ptr. cine nu-si aminteste)...

_
Mami de Printesa Victoria Isabella

http://picasaweb.google.ca/nadia.boga/VictoriaIsabella02

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissParker spune:

Zic io ca n-am timp, dar m-am pierdut in pozele de Simonix, moaaamaaa, ce mai petrecere, ce bebei frumosi si ce de cadouri, ce mamici frumoase si elegante, ce atmosfera frumoasa, o incantare!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CamiM spune:

Salut fetelor si Christos a inviat!!

Inainte de toate:
LA MULTI ANISORI MLADITE SI MUGURASI DE 1 AN:
GABRIEL, ALESSANDRA, ANDREI RAZVAN, BOGDAN SILVIU, TUDOR DUMITRU,CRISTIAN ANDREI, SARA ELENA, ROBERT

Intru si eu dupa ceva absenta ca am fost bolnaviori: intai Sabina racita apoi si Sofia a racit, a facut otita si apoi am tras cea mai urata sperietura din viata mea si am ajuns la urgenta ca a facut convulsii( cred ca asa le zice in romana).. oribil...se pare ca de la otita i-a crescut febra brusc la 40 si ceva.. nu va pot povesti ce am simtit cand am vazut-o cum zacea moale si.. of...nu raspundea la nimic parca nu auzea si nu vedea....sper ca asta sa fi fost cauza si nu altceva, CT scan la capsor a iesit ok, radiografia la plamani la fel..off...respira dar nu parea sa auda sau sa vada era moale; va imaginati daca statea ea sa ii puna branula si sa ii ia sange si doar gemea usor, o strigam si nu intorcea capul se uita in gol.. oribil.. nici nu vreau sa ma mai gandesc.. si totul asa de la o secunda la alta; eram in masina si a stranutat si radeam ca ii curgea si nasul si o vad ca devine palida, da ochii peste cap, si tremura usor.. si de aici iadul s-a dezlantuit. off hai ca va plictisesc cu chestii asa urate. In fine ma bucur ca acum e mai bine. Speram ca si restul analizelor sa iasa bune.



Cami - mami de Sofia Alexandra - mai 2006 si Sabina Adriana - mai 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Cami Adevarat a inviat!
Multa sanatate! Doamne fereste de asa ceva! Incredibil...offf!
Va pupam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piccola spune:

sarbatoritilor....sa cresteti mari si frumosi si sa ascultati de mami si tati...
inais....da am mai scris o data dar dupa 2 zile tot mesaj ne-moderat era.....asa ca am lasat-o balta...eu as vrea sa postez ceva poze dar inca nu reusesc.....offff

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Citat:
citat din mesajul lui piccola

ciao fetelor.....
multumesc de primire...sunteti niste scumpe...
nu nu am nascut naural....mi-au facut cezariana...uff ce usurare....ca m-au lasat vreo 30 de ore ca sa stau in dureri...poate,poate oi naste natural....
o sa incerc sa pun si eu vreo cateva poze....numai sa reusesc si sa nu-mi prind urechile


Bine ai revenit. Scrie repejor 10 mesaje, ca altfel o sa fie putin greu sa-ti citim mesajele, ca pana apar, deja suntem trecute de pagina. Nu de alta, da' sa nu crezi ca nu vrem sa vb. cu tine.

_
Mami de Printesa Victoria Isabella

http://picasaweb.google.ca/nadia.boga/VictoriaIsabella02

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia83 spune:

hellau...noi tusim iara ofof...cornel de 2 zile face febra 38,6 augumentinul asta l-a terminat. bine ca nu mai are diaree. sper. n-a putut sa pape nimic saracu pastele asta. nici macar miel, care e preferatul lui

am vazut pozici frumoase cu iepurasi printre oua de Paste

vreau sa urez si eu un La Multi Ani copilasilor care au facut anucul sa cresteti mari si sanatosi:

pt 19: MARIA ELIANA, ANA MARIA, BOGDAN

pt 20: ROBERTZEL, ANDRA, ROXANA, DELIA ELIANA,

LMA DANA_M PT IERI [S]

va pup, ies ca-s terminata...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piccola spune:

multam mult desiree....pai si eu am observat ca vorbesccu peretii si nu cu voi.........aaaa si pentru albume foto e valabil?????cum pot pune poze cu sarah ca sa le vedeti si voi???? pt mamici si bebici

Mergi la inceput