Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (295)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Betty, la multi ani fericiti, sa ai parte de o sarcina f usoara, sa te ingrasi exact atata cat vrei tu si sa nu te mai stresezi deloc deloc , Te pup!



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

Hristos a inviat!

Betty, la multi ani fericiti, sarcina usoara, copii sanatosi si orice altceva iti doresti

Ana, mami de Miruna (16.05.2003) si Vlad (01.09.2007)
Pozele noastre le gasiti pe Flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

Adevarat a inviat !

Betty ! sa ai sarcina usoara si bebelush sanatos.LA MULTI ANI!


pozici
vine BEBE 2
Ebonee (02.10.2007)
Melissa (09.08.2009 DPN)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bernix spune:

Hristos a inviat!


La multi ami fericiti numai cu bucurii, betty!


Bernix si Degetica (Ana Elena - 27.08.2007)


www.flickr.com/photos/22336005@N05/sets/72157605291358063/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Adevarat a inviat !
noi am fost sa luam lumina la Casin, toti 3. L-am trezit greu pe Andrei, a fost ccuminte, era lume multa si omuletul statea in brate la mine sau tati.cand erala mine il striga pe tati, cand era la tati ma striga pe mine. ce ziceameu canu zice mama, acumma strigamereu cand nu e langa mine . vorbeste mult si face propozitii,mama bae ( vrea sa faca baie si ma duce de mana pana acolo), tati-pa-ti-ti, pa tititza ( sa mearga afara la fetitza),etc.papa-bu e papa bun.
azi-noapte a mancat drob cu ceapa verde. azi dimineata la fel, dar nu l-am convins sa papa ou, ii place sa le sparga si sa le curete.

............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )
www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi-poze
Ghighi- filme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

La multi ani Betty, sa ai parte numai de ce-ti doresti !
azi scapi usor cu sacosele

............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )
www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi-poze
Ghighi- filme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adimercedes spune:

Betty, La Multi Ani, sarcina usoara si un bebe frumos, sanatos, voias si istet ca Mario!!!



"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." --- Albert Einstein

"The pessimist may be right in the long run, but the optimist has a better time during the trip."

Povestea obtinerii primei sarcini

Lisa 01.10.2007

Samburel' 17.10.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Piciulika spune:

Hristos a inviat!

Am intrat sa va pup pe toate si pe puii vostri minunatzi!

Am ajuns acasa ieri seara tarziu din Italia (+ un pic Franta & Monaco), concediu de o sapt. A fost f fain si Michael zbenguit dar cumintel; si e un zburator taaare cuminte.
Tot ieri am sarbatorit frumos in Nisa 14 ani impreuna (oricum ii socotesc, Yaia, tot atata ies ) si apoi seara am zburat acasa. Ma duc la ciorba de miel, la un pranz tardiv...

Pusiii

Piciulika, mami de Michael (8.10.2007) www.unserbaby.ch/geomo/content.html" target="_blank">
Situl lui Michael - parola o stim toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Piciulika spune:

Betty, la multi ani fericiti, sanatosi si voiosi langa puii tai dragalasi! O sarcina usoara si frumoasa!
Pup burtik + mamik

Piciulika, mami de Michael (8.10.2007) www.unserbaby.ch/geomo/content.html" target="_blank">
Situl lui Michael - parola o stim toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

HRISTOS A INVIAT!!!!


FETELE DRAGELE, va pup cu tot dragul si Sarbatori fericite!!!
Am ajuns si no8i la Deva, la Cluj am ramas o saptamana fara internet, de-aia am absentat!!!

Betty, La Multi Ani!!!

Gabriela, mami de Sara (29.08.2007)

Mergi la inceput