Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (295)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Roxali spune:

Paste fericit alaturi de cei dragi!

Ali , Sonia 1 si 4 luni an si Enrico 9 ani
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

PASTE FERICIT tuturor!

Tare bine e de sarbatori, ca ies la lumina si fetele mai timide!

Sa aveti sarbatori fericite!


==================================
Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Yaia multumesc dragutza....mai grav este ca imi spune ca eu sunt rea si ca nu o inteleg...iar pe al meu frate il tine efectiv in carca si nu are decat 24 de ani...dar asta este alta treaba... cateodata sa ma ierte Dumnezeu, dar imi vine sa nu mai vorbesc cu ea deloc si in plus sotul meu care estu un mare intelegator s-a saturat si el de scuzele ei. Recent mi-a spus, dar de ce soacra mea nu ma ajuta - ea stand in Israel - deci efectiv nu mai stiu ce sa ii mai spun...

Carpatina iti multumesc anticipat pentru urari

Betty78 10+ si Mario-Alexandru 16 aug 2007
www.flickr.com/photos/15923681@N07/" target="_blank">Mario prima oara la mare
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Va doresc un Paste linistit alaturi de cei dragi! si multi, multi de la mine

Betty78 10+ si Mario-Alexandru 16 aug 2007
www.flickr.com/photos/15923681@N07/" target="_blank">Mario prima oara la mare
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

buna seara la toata lumea

am finalizat si eu treburile si sunt ca obosita, dar multumita, maine am oaspeti la masa ,iar bucatele au iesit toate cum trebuie
in rest toate bune, e foarte frumos la curte, cred ca nu o sa-mi fie greu sa ma acomodez chiar daca am stat numai la bloc, faza mai nasoala e ca aici e mereu ceva de facut , ma cam ingrozeste gandul ca nu o sa fac fata
Miru e bine, toata ziua a stat afara iar cum nu ma uitat la ea atenta la florile lui mamaie, sper sa mai ramana cateva pana se intoarce ca altfel nu stiu pe unde ne scoatem


poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Vad ca va laudati cu tot felul de bunatati...eu am spus pas de data asta si efectiv nu am gatit nimic, nici macar un ou nu am colorat



Betty78 11+ si Mario-Alexandru 16 aug 2007
www.flickr.com/photos/15923681@N07/" target="_blank">Mario prima oara la mare
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Paste fericit tuturor!


Jurnal de calatorii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

Betty lasa draga ca tu le iei gata facute , tu sa fii sanatoasa , adica toti sa fiti , dar acum tu esti piesa principala trimit eu niste oua

am pus cateva poze noi , i-am luat lui Miru tobogan si masinuta (e albastra, dar ea a ales) am vrut si casuta , dar nu mai erau , poate gasim dupa sarbatori




poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Noi suntem la Bacau, am fost pe la tara la bunica astazi. Stefan a alergat pe dealuri pe acolo, s-a jucat cu un iedutz curios care i-a papat nitel urechea , a ajutat-o pe bunica sa dea de mancare la gaini si cutu, a inspectat straturile de capsuni. A avut activitate mare, de altfel a si picat la somn de la 9, nici nu mai putea sa stea in picioare de atata alergat . Poate revin cu poze acusi, daca nu pic si eu la nani.


Jurnal de calatorii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Marta, cred ca e absolut incantata Miru de noile achizitii, sa le stapaneasca sanatoasa. Si eu am in plan un tobogan si o casuta pentru cand ne mutam la casa.


Jurnal de calatorii

Mergi la inceput