*LMA*!! Puiuti de Randunici 2008!! (247)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Citat:
citat din mesajul lui Simo27

Citat:
citat din mesajul lui ursuleata

Citat:
citat din mesajul lui Simo27

Ursulico,cred ca vroiai sa te "balacaresti" cu mine,ai?

............sa mai zic ceva???

Doamne Fere...da' ce am eu cu tine???
Ce-ti veni?







tiker
Mami de ursulet
glumeam!dar vad ca nici asta nu-mi iese

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008








Chiar nu m-am prins

tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

hai ca am aparut si eu..am stat afara pana la ora 20.30 ,am intrat am papat .ne-am mai jucat un picutz si pe la ora 22 a adormit ,a baut decat 160ml de lapte ,a adormit instantaneu la cat de obosit a fost...

lianam vad ca si tu ai patit-o ..doamne fereste ..bai dar ce au frate preotii astia..bine ca s-a terminat cu bine si nu ai ramas cu gustul amar teo papaciosa de anafura..io vreau sa ma pupi

naty eu am crescut la bloc si mi-a fost un pic greutz sa ma obisnuiesc la casa...dar e bine mai ales pt andru..

kya ca sa te mai linistesti un picutz andru meu gusta azi un picutz de pamant,gusta si cioflai la o crengutza de tuie pana o inghiti ..

myky frumoasa foc scumpa ta ..si ce tortulete ...

simo ai mare dreptate dar macar in biserica sa se vorbeasca si sa se explice cu calm ,sa nu se simta tonul ala de rautate...de spovedit nu m-am spovedit niciodata ..de ce nu stiu pur si simplu asa am simtit eu...eu am noroc ca merg la un singur preot ,cel acre la botezat pe andrei si sunt f multumita...

bubu superbeeee ce sa zic bravo tie...

la multi ani tuturor irinucelor si irineilor..iote ca n-am stiut..


ariel da am vazut la stiri..off doamne ...

kya distractie si plimbare placuta

soviiiii si ce burtica ai ..doamne ajuta ...important e sa fie sanatos...

si eu sunt VERDEVERDEVERDE PE SOVI SI KYA...

bitza antonia mergareata si ambitioasa,pai chiar asa ea sa fie mai prejos...hi hi antonia...

clau somn usor

yupiiiiiiiiii iote ma ca aparu olteanca mea..bai zoze am stiut eu ca ai intrat la smotruit si alte minuni... si ma bucur sa vad ca sunteti bine...

amira multumesc si distractie placuta si PASTE FERICIT SI VOUA!

hi hi ce dusa sunt am trimis mesaul in capitolul vechi...

a si am uitat sa va zic....GATA CU CURATENIA..YUPIIII...dar de maine incep bucatareala...si uite cata odihna pe capul meu...



RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Ramo, fata, ce casa frumoasa, si ce frumos se joaca puiul mic

tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Citat:
citat din mesajul lui gudinde

Ah da, am uitat.

Luny Schitul Darvari este un loc absolut binecuvantat de Dumnezeu si biserica Icoanei de langa este un loc special.



asa este, ptr noi este un loc unde ne simtim...acasa si safe..aici ne-am casatorit, aici mergem de Paste, Craciun si oricand simtitm nevoia..La Icoanei a fost botezat Muful, in lipsa Schitului, fain si acolo..

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

'na seara!
Eu azi am cumparat...am cumparat "d-ale gurii", decoruri,etc si m-am minunat cata lume era libera azi la pranz si umbla nestingherita prin capitala Eu sper ca de maine sa fie mai liber, sa mai plece lumea la malul marii sau prin strainataturi si sa fie liniste si p-aci Mie sa-mi spuneti daca stiti, ce mama lor au cozonacii facuti la Auchan in plus de era coada ca pe vremea lui Ceausescu Iar pe sosele era ceva, o crosetatura si-un blocaj general Oricum, am vrut sau nu, am reusit sa fiu pioasa toata saptamana pentru ca m-am tot crucit
Ca o paranteza va zic ca azi Sinteza Zilei a fost o emisiune cu tenta filosofico-religioasa de exceptie , mie mi-a placut teribil!
Si sa va mai zic ca zilele urmatoare (pana duminica inclusiv) in parcul Titan de la ora 18 vor fi spectacole pentru copii, numere de circ, muzica si dans...au renovat teatrul de vara din parc si il inaugureaza acum
Si ce sa va mai zic? La Multi Ani Irinelor , Sarbatori fericite Roxana,sanate lui Bubu de Cami spor la treaba cui mai are si noapte buna tuturor !
PS Am vazut ca ati eliberat-o pe Zoze de Pasti, nazdravanelor, pacat ca Gigi n-a avut acelasi noroc!

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (UN AN)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

da, ma simo, iti imaginezi...si Liviu e tare indignat de unchi-su ala, eu macar zic mersi ca nu-l cunosc prea bine, l-am vazut de vreo 2 ori, dar mi s-a povestit despre el..si il apreciez pe Liv, ca vazand si auzind atetea grozavii de la unchi-su, a avut mintea sa-l lase undeva, de-o parte, si sa-si caute in suflet credinta, sa nu amestece lucrurile!..
cuscra distractie placuta la munte, sunt green!! la si Sovi si Kya..vrerau si eu sa plec undeva, oriunde, numa sa pleeec niteeeeel

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

am citit pe fuga.. am si eu de facut curat ..
si apropo Naty.. vrei sa stii cum aspir eu? cu Andra intr-o mana si cu cealalta imi fac treaba, pt ca plange de numa cand vede aspiratorul.. si trebuie sa fac repede treaba ca nu se opreste pana nu il strang la locul lui.. ufff.. am oroare de dat cu aspiratorul din cauza asta..
iar restul de treburi tot cu ea in fundul meu, dar macar nu mai plange..

Cami am vazut si eu dansatoarea!
Ramo cata casa!!!
am vazut si eu stirea cu preotul ala..brrr... eu in schimb sufar de altceva.. eu am preotul meu acasa, si aici biserica e ff departe de mine.. si sincer abia astept sa ajung acasa sa ma spovedesc la duhovnicul meu..

back la treaba.. poate mai revin intr-o pauza!



Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Pozici
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5211d37ef93faf418fe040&source=category&category_id=all" target="_blank">Povestioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

Fetelor,

Tocmai am citit ca s-a facut la Bucuresti cu Alexandru Tomescu un experiment similar cu cel facut de Washington Post cu Joshua Bell.
Experimentul cu Bell il stiam si este un exemplu fantastic care arata cat de mult ne lasam influentati de aparente si cat de nepasatori putem fi.
Ei bine, trebuie sa recunosc ca m-a surprins si bucurat enorm reactia publicului bucurestean care a reactionat mult mai bine decat cel american.

Pt cine doreste sa citeasca mai mult:
http://www.romanialibera.ro/a151515/experiment-rl-concert-stradivarius-la-statia-de-metrou-piata-victoriei-video.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Salut.

Suntem ok, mai ok adica.

Multumim de suport... de urari de sanatate. Ne-au ajutat.

Eu sunt fericita ca inca am lapte . Si ca alaptez, fireste. 2010, remember?

Olgutzika, stiam de minunatul Rotavirus ca este extrem de contagios, ne-am ferit cat am putut, dar ne-a palit, doar cu nasul in scutecele lui am stat sa vaz daca mai miroase a... ce mirosea...

Ma retrag. Sunt inca obosita si slabita...

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Citat:
citat din mesajul lui mimonix


PS Am vazut ca ati eliberat-o pe Zoze de Pasti, nazdravanelor, pacat ca Gigi n-a avut acelasi noroc!

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (UN AN)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

poate te vizitez maine dupa masa in Titanii, daca scapa Liviu de zana zanelor, cea mai cea, printesa din turnul de fildes, n timp0 util, ca maine au zi de facut la ea cozonaci...a se citi soacra-mea, draga, nu alte prostii, dar ma esprimez mumos, nu mai zic ca-n 'mondenii'

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput