Ratusca din viata mea ... Concurs foto-Top Final

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns _giulianna_ spune:

Felicitari tuturor castigatorilor!

Mami de Eduard-Gabriel (17.08.2008)

Ticker Edi
Cat mai e?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

Desprecopii, eu am trimis pm in care intrebam ce date trebuie sa furnizez pentru a intra in posesia premiului, acum cateva zile. Nu am primit raspuns, si cum forumul a mers prost zilele trecute m-am gandit ca s-a pierdut mesajul meu, asa ca intreb si aici. Si datele unde sa le trimit, pe pm, sau exista o adresa de mail pentru acest scop?
Multumim anticipat de lamuriri.

Edit: acum abia am vazut subiectul de condoleante ; imi cer scuze, mai devreme nu-l vazusem; imi dau seama acum ca de aceea nu am primit raspuns...

pup you,

In concursul Klorane, ne puteti vedea www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cat%20de%20fericit%20e%20copilul%20tau%20KLORANE&page=3" target="_blank">aici, pozele cap1 si cap2

-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~

Caprioara, mami de Matei si de Ilinca
Povestea nasterii Ilincutzei
Blogul meu - manute talentate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Castigatoarea locului 1 nu m-a contactat inca si acest lucru este necesar pentru definitivarea premiilor. Daca nu ma contacteaza in urmaotarea saptamana, premiile se muta cu un loc in jos.



**************
Citesc cu placere: Supereva.ro | Blogul meu |

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

Ok, am inteles . Pentru noi e bine oricum ar fi, ca nu avem camera de filmat.
Multumim frumos pentru raspuns .

pup you,

In concursul Klorane, o puteti vedea pe Ilinca, si daca va plac pozele ei, vota, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cat%20de%20fericit%20e%20copilul%20tau%20KLORANE&page=3" target="_blank">aici,
in pozele cap1 si cap2
Multumim frumos.

-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~

Caprioara, mami de Matei si de Ilinca
Povestea nasterii Ilincutzei
Blogul meu - manute talentate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

tocmai am intrat si eu sa vad daca s-a primit PM-ul meu .. ideea e ca aveam niste intrebari pe acolo.. Mirela, te rog mult cand ai timp sa ma lamuresti, sau daca nu mai ai PM-ul sa imi zici ca il retrimit cu nelamuririle.
Multumesc mult!





Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Hoinarii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

Helau,

Vreo veste de la castigatoarea locului I?

pup you all,

In concursul Klorane, o puteti vedea pe Ilinca, si daca va plac pozele ei, vota, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cat%20de%20fericit%20e%20copilul%20tau%20KLORANE&page=3" target="_blank">aici, pozele cap1 si cap2.

-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~

Caprioara, mami de Matei si de Ilinca
Povestea nasterii Ilincutzei
Blogul meu - manute talentate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_alex spune:

Scuze pentru acest mesaj sunt tatal Petrei Maria ce a castigat locul intai la concursul RATUSCA DIN VIATA MEA sotia mea care a inscris fotografia in concurs intra foarte des de pe userul meu alex_alex am tot asteptat sa fim contactati de catre dumneavoastra citind in sensul acesta regulamentul unde nu scria ceva in mod special despre o cale ce trebuie urmata in acest sens noi apreciem in mod deosebit siteul acesta fiind cel mai bun site de profil din Romania ! este adevarat ca nu mai avem asa mult timp liber de navigat sotia mea fiind iar insarcinata in luna a 5 a plus grija fata de Petra de ocupa 100% din timp mai ales ca noi ne ocupam de cresterea ei ... ne am bucurat nespus de mult ptr acest concurs mai ales ca noi ii si spunem ratusca noastra http://picasaweb.google.com/brendioan speram intr o rezolvare pozitiva a acestei mici probleme si am incredere ca ne-ati inteles intradevar ! Cu stima Alexandru Ioan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brendimac spune:

Sunt mamica Petrei,castigatoarea locului I la concursul Ratusca din viata mea, .Imi pare rau ca am intarziat cu raspunsul, nu am stiut cum sa procedam,e prima data cand participam la un asemenea concurs si nici de pe site nu am inteles ce trebuie sa facem.
Sper acum sa fie ok si sa primiti mesajul nostru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brendimac spune:

Multumim mult mult de tot tuturor celor care ne-au votat ratzusca !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_alex spune:

asteptam cu nerabdare premiul

Mergi la inceput