Ratusca din viata mea ... Concurs foto-Top Final

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lavida spune:

Eu sunt noua pe forum si tin sa le multumesc tuturor care au votat ratusca mea.

Ratusca mea lav1 si lavi2 e aici http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=ratusca%20din%20viata%20mea&page=8


mamica de Eliza (24.09.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Gata! am papat toate punctele.. bine ca nu le papasem pe toate si am putut vota si eu si Burtica si fetita in piscina.. f frumoase amandoua..
si mai sunt cateva la care am mai impartit din puncte, pacat ca nu am putut sa dau tot cate 5p la fiecare..


Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Ratusca mea mih1 si mih2 www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=ratusca%20din%20viata%20mea&page=10" target="_blank">aici
Pozici
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Povestea americancei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelaim spune:

Caprioara - felicitari pt realizarea "ratzustei retro" Foarte reusita si poza - frumoasa si Ilinca! Sa va traiasca si sa va bucuratzi de ea!
Doar ca simpla curiozitate: ce tip de Picasa ai? cu ce Tool din Picasa ai reusit sa faci "background"-ul?

Un weekend fain va doresc tuturor!



Multzumesc frumos tuturor celor care ne-au votat la concursul Ratusca din viata mea.
pag 10 - http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=9
poza lore1 "doua ratuse fac acrobatie pe genunchii mei..."
poza lore2 "...o ratusca a cazut si a ramas doar una..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

Lorelai, io sunt blonda rau la chestii de astea . Vad ca scrie picasa3 pe icon, la asta tereferi? Am folosic din basic fixex, retouch. Apoi am facut-o sepia din effects. Si parca i-am dat de aici si un glow. Nu mai stiu exact ce am facut , ca m-am tot jucat cu poza in effects pana am zis gata, asta e . By the way, superba fotografia cu fetitza ta cu 1 ratza . Bine, si cealalta e frumoasa, dar dintre ele mie imi place lore2. Superba si fetitza !

pup you all

In concursul cu ratzuste ne puteti vedea www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=3" target="_blank">aici, pozele cap1 si cap2

-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~

Caprioara, mami de Matei si de Ilinca

mai multe poze cu ratuste

Povestea nasterii Ilincutzei
Blogul meu - manute talentate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Vad ca s-a corectat greseala... insa vi se pare corect? Unii au terminat deja punctele... iar concursul a inceput de ceva vreme... normal cele doua poze deja sunt in dezavantaj... Si nu din vina celor care le-au trimis... ci dintr-o eroare...



Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Vrem sa multumim si noi tuturor celor care ne-au votat poza cu Victoria, Des1.

http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=ratusca%20din%20viata%20mea&page=5

_
Mami de Printesa Victoria Isabella

Victoria Isabella, Printesa Noastra Perfecta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

multumesc si eu ca mi-ati votat ratusca http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=ratusca%20din%20viata%20mea&page=2 an1 si an2

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

Are mama o ratusca...
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=2" target="_blank">an1 si an2


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelaim spune:

Multzumesc Caprioara Bafta la concurs!
Multa sanatate si numai bine,



Multzumesc frumos tuturor celor care ne-au votat la concursul Ratusca din viata mea: pag 10 - http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=9

lore1 "doua ratuse fac acrobatie pe genunchii mei..."
lore2 "...o ratusca a cazut si a ramas doar una..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Va multumim si noi pentru voturile acordate!

Stie cineva pana cand se poate vota?






Si noi in albumul de ratuste ->>> www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=8" target="_blank">ki2 & ki2



Vreau sa nu mai fiu diferit!

Bazar pentru Mihaita
Bazar pentru Bogdan
Bazar pentru Sebi
Bazar pentru Ema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

Kid, in regulament nu am vazut scris pana cand se poate vota .. Banuiesc ca este o scapare care va fi remediata curand.
Nu mai tin minte, la ultimul concurs cat a fost perioada de votare?

pup you all,

In concursul cu ratzuste ne puteti vedea www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=3" target="_blank">aici, pozele cap1 si cap2

-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~

Caprioara, mami de Matei si de Ilinca

mai multe poze cu ratuste

Povestea nasterii Ilincutzei
Blogul meu - manute talentate

Mergi la inceput