*LMA!!* Puiuti de Randunici 2008!! (239)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

Hello everybody!

Sper ca sunteti bine, sanatoase si puiutii la fel.

Eu sunt in viata si multumesc mult celor care nu m-au uitat.
Muncesc mult si am mai avut si o serie de probleme in familie, plus ca am ramas fara licenta la antivirus/firewall saptamana asta, deci probleme cu calculatorul.

Anunt ca nepotik are primul boyfriend la 2 ani si 6 luni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

gudinde

Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

Viata in 3 + La 2X9 luni
Luca creste
Miha scade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Helau!

iar am vazut pui frumosi: ochisori albastri, Amira botosica si un baimarean mergacios.. aa sa nu uit de operele de arta inconfundabile ale lui Tea! mami se duce pictura de pe pereti?

si vad ca iar sunt bolnaviori pe aici si mici si mari.. la toti Multa sanatate!

Giani ce fain ai zis de Andrei! ce bucurie pe capul lui cu animalute prin preajma.. chiar voiam sa te intreb cand il aduceti acasa.. si pt cat timp?
Cuscra

vai nu mai stiu ce voiam sa zic.. mi-e somn.. de ce oare?

aaa... am fost ieri si noi toti 3 pe afara si am facut poze.. le incarc imediat..


Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Pozici
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5211d37ef93faf418fe040&source=category&category_id=all" target="_blank">Povestioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

Miha si eu, si eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Hello, hello, zi plina, plina si la noi. Si frumoasa tare! O sa incerc sa descarc si eu niste poze pentru maine dimineata la cafea, sper sa si reusesc.

Gudinde, bine ca ai aparut putin si ne-ai dat vesti de tine. Hai mah, primul boyfriend la nepotica? Pai sa fie intr-un ceas bun!

Merg si eu sa vizionez poze ca am destule si nu vreau sa raman restanta.

mami de 2 minuni, Razvan si Rebecca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

Clau,

Si noi am ramas masca. Si cum numele nu poate sa i-l pronunte ca lumea, ii zice "iubi"

"Cu cine te-ai jucat in parc?"
"Cu iubi."


Habar n-am pe cine o fi auzit ea ca zice iubi de a preluat acest cuvant. Cert e ca noi intai am ramas absolut socati si acum ne prapadim de ras.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

Fetelor,

Nu stiu daca ati vazut aceasta campanie la umanitare: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=135755

Eu intentionez sa directionez si cei 2% din impozitul pe salariul meu catre aceasta cauza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Am vazut asa:

-Pui frumos de Miha, vai ce-a crescut si vad ca si el este cretofan! Mie mi se pare ca seamana tot cu tine!

-Ochi superbi de Matei de Nicoleta dar si fratior frumos care se joaca cu sabia.

-Amira intradevar cam suparacica, dar ce bentita mumoasa i-a luat mami.

-Filmulet cu indragostitii crengutei, Andra si Adrian, cat de frumos se impaca ei doi, le sta tare bine impreuna.


Gudinde, ce tare, "iubi"!!!! Cred si eu ca va prapaditi de ras, mai dar ce precoci sunt ei in ziua de azi.

mami de 2 minuni, Razvan si Rebecca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Aaaaaa Giani, da si eu voiam sa zic ce frumos ai scris de pui mic si scump. Dar are un program excelent acolo, cred ca se simte minunat. Si mai e putin si il aduci acasa, acus' trec 2 saptamani!

mami de 2 minuni, Razvan si Rebecca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

www.onetruemedia.com/shared?p=86f2e37b8c7fabcc7e6dc4&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> La baita

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
www.onetruemedia.com/shared?p=7f4020c8ca8fe8c9c90c20&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul an al Iuliei...

Mergi la inceput