Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (291)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns greyeras spune:

LA MULTI ANI! ANNISIA



Mamica de Ana-Adelina (24.09.2007)

www.flickr.com/photos/21859608@N04/3026513257/" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greyeras spune:

Buna seara fetelor!
Sper din suflet ca toata lumea este bine, acum de cand cu vremea asta frumoasa stam mai mult pe afara.
Noi suntem bine, Adelina e pe zi ce trece mai minunata, cuminte si tarrre rasfatata (aici avem de lucrat).
Incerc sa intru in urma sa vad ce mai faceti ca tare mi-e dor de voi.


Mamica de Ana-Adelina (24.09.2007)

www.flickr.com/photos/21859608@N04/3026513257/" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angipangi spune:

va multumim
nu am vrut sa o tund dar cu a zis si Pinacolada avea parul foarte mare,ce mi/ar pare rau ar fi sa nu ii mai creasca carliontii
Annisia la multi ani

teodorade angi pangi28-10-2007 si Roberto 28-06-1999 http://community.webshots.com/album/563642807EqHYOU
teodora




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Buna seara si noapte buna! Vad ca nu va inghesuiti la scris, asa ca nu am nici eu mare lucru de povestit. Banuiesc ca munca mea nu e de interes, asa ca...

Dar m-ati ajuta cu o impresie despre concedii in Malta, Gran Canaria sau Sardinia. Nu ma intereseaza musai plaja si soare, ci o combinatie de mare, soare si vizitari, preferabil natura si nu muzee sau altele asemenea (ma rog, un castel acolo ar merge). Sau ma rog, daca recomandati alta destinatie europeana ar fi super: natura frumoasa si fara prea mare aglomeratie.

Va pup.

Rox , mamica
Alexandrei Maria (10.02.2004) si a lui Andrei Serban (31.08.2007) Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Vad ca nu ati fost fff active azi, spre norocul meu....noi am fost toata ziua plecati, dimineata parc(11-16), am luat masa in aer liber(ce buna a fost la castronel)si am dormit in carut, apoi o tura de sopingareala, iar la 18 am fost la ziua finutei care a facut azi 5 ani....si ca sa inchei ziua si mai bine am primit o super veste o sa fiu matusica, din partea fratelui mai mic...asa ca anul asta sunt de doua ori matusica(si sotia fratelui sotului e graviduta) si nasc cam in aceeasi perioada...

Cecilia si Cristian Matei(07.09.2007)

poze noi

asa crestem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Annisia La multi ani, iubita! Sa fi sanatoasa, fericita si sa ai cat mai multe impliniri.

Betty78 8+ si Mario-Alexandru 16 aug 2007
www.flickr.com/photos/15923681@N07/" target="_blank">Mario prima oara la mare
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Ieri am fost la eco, iar bebelusul nostru are 1.56cm si exact 8 saptamani incheiate. Imi amintesc ca Mario pe vremea asta era cu mult mai mare....asa ca poate de data aste este o fetitza. In rest nu mai am nici un simptom, am scapat si de balonare dupa ce am bagat 2 herbolax si azi o sa mai bag o doza.
In rest m-am apucat de un curs pentru administrare proprietati, pt ca vreau sa pun mana pe un proiect mare de administrare si este imperativ sa il fac. Nenorocirea, ca persoana care o programasem sa il faca a facut fertilizare si acum trebuie sa ma duc eu, iar programul e supar tampit adica de la 16-20 in fiecare zi, iar sambata de la 10-20 parca, iar pentru mine e deja prea mult. Sper ca macar efortul asta sa imi fie rasplatit si sa castig proiectul

Betty78 8+ si Mario-Alexandru 16 aug 2007
www.flickr.com/photos/15923681@N07/" target="_blank">Mario prima oara la mare
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Buna seara!


La multi ani Annisia, sa fii mereu sanatoasa si vesela si sa ai parte numai de clipe fericite alaturi de Yannis si sotul tau!!!

Astazi am sarbatorit-o si noi pe mami de Matei. A fost foarte frumos si relaxant. La multi ani draga Oana!!!

Daria e bine dar eu ma gindesc deja ca imi va foarte dor de ea. Noroc ca ramine pe miini foarte bune.

Mamici rochita e Vera Amarini, cred ca e o marca locala. Sper sa fi ales bine si sa nu fiu nici overdressed nici..."downdressed". Problema e ca sunt vreo trei evenimente toata dupa-amiaza, ultima fiind receptia si de aici teama mea. Cred ca voi lua incaltaminte de schimb daca nu cumva si ceva de imbracat...


Ne auzim miine din Bucuresti!
Numai bine si o noapte linistita!!!


-------------------------------

Erina si Daria (18.09.2007)

Asaaa daca tot am dat edit mai spun:

Betty bafta mare cu proiectul si felicitari pentru simburelul maricel.

Roxana vad ca si tu tinzi spre destinatii mai interesante si nu neaparat all inclusive.

Intru pe mail sa fac cunostinta cu Matei de mai singura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandarinutza spune:

Annisia La Multi Ani!!

Mandarinutza mamica de Antonia Maria 30.08.2007

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEA11 spune:

Annisia La multi ani!!
Cecilia nepotei sanatosi! Maine nu sh dc ajung in IOR, insa poimaine sigur, poate ne vdm. Sper ca ai primit sms meu!
Betty sa fie bebe sanatos si sa fie ce vreti voi!

Mergi la inceput