Pepenasi de iul-aug08 (104) -alaturi de EMMA

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns narcisa.s spune:

L-am vazut pe ginerica...Cum se prajea el frumos la piscinele Floridei.Doamneeeeee...Ca-mi vine sa-l mamanc!!Si pe cuscra-mea in piscina cu Anna

Boti, cat e de scupica Nancy si ce clamite faine faine aveti voi amandoua

Mai Capri dar rockerita are un par mai...Sunt invidioasa rau#

Ioi, Amalia a lui Irinuca ce freza mishtoaca are!!!

Ma duc sa ma mai uit



Blogul meu - artizanat din dragoste pentru copii



Povesti de seara - Amin si ceilalti licurici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

Helau,

Anna, La multi ani! Sanatate, bucurii, fericire si noroc! Sa te bucuri de familie

Narci, daaa, avem un par .

Xena, ce face Maria?

Cu intalneala, ma gandeam ca ora 13 nu e chiar buna, ca e pranzul. Si acum deja s-a schimbat ora si se intuneca mai tarziu. Ce ziceti de un 16 sau 17?

Io sunt rupta, azi am gatit si am facut un pic de ordine.

pup you all,

In concurs, pozele noastre sunt www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=6" target="_blank">ca1 si ca2; daca va plac va rugam sa ne votati


Caprioara, mami de Matei si de Ilinca

Povestea nasterii Ilincutzei
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tecky spune:

Fetelor cum pot pune un filmulet cu Ralu?
Caprioara e buna ideea sa ne intalnim mai tarziu ca si Ralu papa la ora 13 si apot la 17 deci cred ca ora 15 ar fi o.k..Sa vedem ce zic fetele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana81 spune:

ANNA, LA MULTI ANI FERICITI, MULTA SANATATE SI BUCURII NENUMARATE ALATURI DE CEI DRAGI
Narci am vazut Sirena frumoasa burtoasa bronzata
Eu mi-s cu un picior in butoi dar pana maine sper sa ies

MAMI de CLARA ANDREEA

06.08.08

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narcisa.s spune:

Danuta dar ce-ai patit de esti cu piciorul in butoi?Ia spune aici
Sirena (si noi) vom manca azi supa crema de mazare...Ah, si avem deja 3 dinti!!Doi au aparut sus azi dimineata

Blogul meu - artizanat din dragoste pentru copii



Povesti de seara - Amin si ceilalti licurici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AnnaBaby spune:

Multumesc tare mult tuturor fetelor pt urari, am primit asa de multe incat chiar ma simt ca intr-o mare familie aici cu voi ! Kamelya, Gini, Ile, Gabriela, Violeta, Ariadna, Tecky, Atb, Ralu, Ankuta, Iriss, Dia, Dr Anca, Madina, Sibylle, Ana a, Narcisa, Capri, Dana

Noi am avut musafiri si aseara si azi, Ioana a fost la maica-mea, am balotat tort la greu ca am avut doua, si mi-am bagat picioarele in diete si alte chestii de astea, dar numai pt weekendul asta

Si se pare ca in sfarsit ii ies si Ioani 2 dintisori, jos, i-am vazut sub gingie, ca e asa cam transparenta si i-am zarit cand tipa ea cu gura mare iar eu eram mai sus, ea era in carut, altfel nu pot vedea, ca am mai incercat si degeaba, strange gura, plus ca nici nu insist prea mult ca oricum nu i s-a prins inca buzita crapata, , parca e o idee mai bine dar nu e vindecata inca. O tot dau cu crema de galbenele...

Anna de Ioana Maria 11.07.2008
Ioana povestea nasterii

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=4" target="_blank">poze in concurs ann1 si ann11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileanna spune:

ana_a

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

Fetele, ce de dintisori noi raportati azi ! Felicitari pepenasilor cu dintzi noi!

pup you all,

In concurs, pozele noastre sunt www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=6" target="_blank">ca1 si ca2; daca va plac va rugam sa ne votati


Caprioara, mami de Matei si de Ilinca

Povestea nasterii Ilincutzei
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maitreyi spune:

neata

noi am inceput ziua cu voma X 3. dupa masa a mai vomat o data asa ca am sunat pediatra. si asa ne-am petrecut ziua la urgente in perfuzii ca era deshidrata cand am ajuns noi. a plans azi baby cat nu a plans in 9 luni acum e bine, suntem acasa, a mancat cereale 100 g si acum i-am dat 100 ml lapte ca mi-a zis pediatra sa ii dau mai putin si mai des. la analize a iesit ca are o infectie si au cautat-o si au descoperit putin rosu in gat. pediatra vrea sa elimine varianta cu infectia urinara da' de 2 ori i-a pus punguta si de fiecare data s-a dezlipit si a facut pe langa. ne-a dat augumentin, nurofen, tantum verde si biotics.

sanatate bebelusilor bolnaviori si celor sanatosi si LA MULTI ANI ANNA, CU SANATATE SI VOIOSIE

-------

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202008&page=16" target="_blank">ALEXANDRA IN CONCURS - MAY1 + MAY2

-------


Ana-Maria de iepuras coconas

-------

Cine-ti saruta genele-n somn ?
Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?
Toate zanele bune sa te ocroteasca...
Toate florile campului sa te infloreasca...

Minunea de la Doamne-Doamne 17.06.2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

Maitreyi, sanatate Alexandrei! fetitza sa treaca.

Syb, ma bucur ca ai mai scris . Felicitari de .

pup you all,

In concurs, pozele noastre sunt www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=6" target="_blank">ca1 si ca2; daca va plac va rugam sa ne votati


Caprioara, mami de Matei si de Ilinca

Povestea nasterii Ilincutzei
poze

Mergi la inceput