FIV 219

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

ellanik incerc sa gandesc pozitiv dar e greu! Iti multumesc mult!
fivoase si eu vreau in listuta! FIV 1 - Marinescu si Dascalescu; un singur ovocit la punctie! vedem zilele urmatoare soarta lui! Multumesc

Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns frank spune:


buna seara!
fetelor care ati facut ET cu embrioni congelati va rog sa-mi spuneti in ce zi a CM ati facut ET? la inceputul lunii martie am avut o incercare in ziua 18 si nu am avut succes. oare cat trebuie sa mai astept pentru urmatorul ET - mai avem 5 embrioni congelati. ce pot face mai mult sa am sanse mai mari de reusita?
multumiri si succesuri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hope2009 spune:

alsima- am activat PM, poti sa-mi trimiti intrebarile
mami_vreau- sa fie unul si BUN!!!! Eu data trecuta am avut o "recolta" f. bogata dar nu a fost sa fie. Eu cred ca minunile vin de la Dumnezeu asa ca roaga-te Lui sa te ajute sa ti se implineasca visul! Te astept cu vesti bune maine! si o pereche de pumni stransi de la mine!!!
si bafta multa fetelor in focuri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Neata!

Daca tot se fac modificari pe listuta, modificati si la mine 4 fiv-uri ...nereusite!
Mami vrem veste buna!
Luca esti in gandurile mele azi! Doamne-ajuta!


Anto
"Cea mai mare iluzie este ca oamenii au limite!"

www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

Neatza fete dragi!

hope multumesc pentru pumnii stransi!
antosit inca nu am nici o veste! Am sunat de 2 ori la dascalescu dar nu mi-a raspus... imi intra mesageria vocala. Cum aflu ceva va anunt!

Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

frank - 14 zile (cand se presupune ca ai fi avut ovulatia/punctia) +varsta emrionilor. Daca au 72 ore , in ziua 17.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaele spune:

Va rog modificati si la mine pe rpima pagian fiv-2 este facut tot la Gynera
Catalina bafta multa
Mami fi increzatoare in sansa ta va fi luptator puiutul tau
Kora
Luca ma rog sa fie bine astept vesti bune de la tine
Dragele mele va doresc tot bienle din lume si sa aveti numai reusite vreau sa plang de bucurie pentru reusitele vostare va pup si va imbratisesz cu darg nu am sa plec de aici am sa va urmaresc pas cu pas




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras26a spune:

Buna,

Laura, ti-am scris si pe mess, poate ca unul a trebuit sa fie, ca sa fie puternic! Doamne ajuta si te asteptam cu vesti bubne, bune!
Cata, te sun.
Sheri, sar'na pt tot.
bafta multa fetelor care urmeaza sa afle!

Eu luni ma internez sa-mi faca profu' histeroscopia (z15), dupa care sper ca in z20-21 sa incep tratamentul. Doamne ajuta!

Ingeras, mami de Maya
Campania noastra
www.petitieonline.ro/petitie/sustinere_pentru_reglementarea_legala_a_reproducerii_umane_asistate_medical_si_pentru_introducerea_procedurilor_inseminare_artificiala_si_fertilizare_in_vitro_in_programele_nationale_de_sanatate-p28651051.html" target="_blank">Petitia noastra - semneaza si tu!!
Infertilitatea este o boala!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

ingeras saru'mana mult de tot! pe mess nu pot vedea nimic momentan! abia diseara cand ajung acasa!
Bafta multa luni la histeroscopie! Iti tin pumnii! Si stai linistita ca va fi bine!

Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iana_mari spune:

Mami vreau hai sa-ti povestesc cand am facut eu al doilea fiv era o doamna de 42 de ani care a avut un singur ovocit,iar eu imi ziceam in sinea mea (saraca n-are nici-o sansa),dar surpriza a fost ca sa format un embrion frumos care s-a si prins.\Am vrut sa-ti ridic putin moralul.Sa auzim de bine!
Antosit

Mergi la inceput