FIV 219

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

huski multumesc!
ralu ... voi incerca sa aflu ce s-a intamplat! stiu ca la mine se face punctia doar pe un ovar dar chiar ma asteptam (sau speram) la mai multe ovocite!
alina_iulia bine ai venit si multa bafta sa treci cat mai repede la odiseea! Scrie repejor 10 mesaje ca iti vedem postarile in timp real!
medut nu voi renunta! iti dai seama ca nu mi-as lasa puiul de izbeliste daca rezista!

Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_iulia spune:

Poate FIV pentru varsta, poate pt ca am o trompa infundata, poate pt ca vreau un BB si nu mai vreau sa astept...Fiv la cabinetul Gynera cu D-na doctor Laura Dracea. Vreau sa va spun ca nu voi renunta indiferent ce se va intampla. Mi-ati dat putere, va urmaresc in fiecare zi. :))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Off, mai mami! E tare greu dar acum ca esti in hora trebuie sa joci...de multe ori nu este asa cum ne dorim dar, ce sa facem? Ma rog pt. tine maine sa primesti vesti bune si sa ai un luptator mic pe care sa il pui la caldurica!

Anto
"Cea mai mare iluzie este ca oamenii au limite!"

www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

Sa dea Dumnezeu antosit sa vin maine cu o veste buna!
Raluca dar la al doilea FIV cate ovocite ai avut recoltate?

Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Laura, la al doilea fiv am schimbat medicul, protocolul,medicatia si am avut 5 ovocite. Dar nu mai retin cati foliculi s-au vazut la echo. Mi s-a explicat ca ovarele mele sunt greu de punctionat si ovocitele sunt foarte lipite de peretii foliculilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns medut spune:

Dragile mele, cu toate ca imi ling inca ranile, sunt fericita ca am reusit sa imi fac o prima programare la Dr. Cocei pe 6 mai.
Poate e prea repede, reamintesc ca sambata am primit raspunsul de Hcg negativ, dar trebuia sa fac primul pas sa ma linistesc un pic.
Nu sunt hotarata inca catre cine sa ma indrept la urmatorul Fiv, imi fac programari si am sa vad.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_iulia spune:

Medut.sa dea DD sa fie bine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

Merci raluca de informatii! Eu cred ca o sa merg tot pe mana profului si la urmatorul! sau de fapt sa vad ce zice, mai intai!
bravo medut! te indrepti cu pasi repezi spre reusita!

Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellanik spune:

mami_vreau de ce te descurajezi asa repede?Stii vorba cu "unu' si bun" ?Trebuie sa il rogi pe Dumnezeu sa il faca mare pe puiutz si cand iti va zambi deja vei fi uitat toate zbaterile astea pe care le ai acum.Te pup si iti urez succes!
alina_iulia iti urez succes la FIV.
fivoase sa ma treaca si pe mine cineva in listuta cu ET cu congelati in iunie sa-mi mai creasca si mie increderea.Mersic!
Pup toate fetele , mai ales cele care sunt in focuri! Va tin pumnii!

Oare voi fi si eu vreodata mamica?Siiiiigur ca da!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_iulia spune:

ellanik multumesc din suflet.sa te auda Dumnezeu...si le doresc noroc tuturor fetelor.

Mergi la inceput