MAMICI &GRAVIDUTZE DE ITALIA (51)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica2008 spune:

ely2304

monica mamica in devenire+25denis stefan
doamne ajutane sa avem bebici sanatosi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns neliaCris spune:

neatza fete..poftiti la o canutza de laptic cald

14 martie 2008 m-am nascut!!!!deja am un anishor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica2008 spune:

neata fetelor ce faceti?bebici sunt bine?
noi suntem bine bebe e activ azi mergem la cumparaturi pt bebe poate reusesc si eu sa pun niste poze sa ma vedeti sa stiti si voi cu cine vb si sa imi spuneti daca sunt frumoasa sau nuglumesc va pupacesc si ne auzim mai tarziu


monica mamica in devenire+26denis stefan
doamne ajutane sa avem bebici sanatosi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica2008 spune:

imi spune si mie cineva cum sa fac sa pun pozele...va rogggggggggg

monica mamica in devenire+26denis stefan
doamne ajutane sa avem bebici sanatosi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Berarpiri spune:

www.photobucket.com Trebuie sa-ti faci account pe adresa respectiva, br / dupa aia aici,pui [url=copiezi link-ul de la poza" target="_blank"> b monica /b -sunt mai multe adrese pe care poti pune poze br / depinde pe care vrei s-o folosesti.eu,de ex.,folosesc br / www.photobucket.com Trebuie sa-ti faci account pe adresa respectiva, br / dupa aia aici,pui [url=copiezi link-ul de la poza,si iti
apare poza.Daca e cevz ce nu ai inteles,intreaba linistita,ca nu ma
deranjeaza sa iti explic.
Ce ai cumparat pt. bb?

andreea, Ambra
cand implineste sufletelul nostru 2 ani
cu Ambra ;www.onetruemedia.com/shared?p=617ac8b91f0a1a8acaba53&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">puterea dragostei
,,In tot raul e umpic de bine,si in tot binele e si umpic de rau.''

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

buna !
multumesc tuturor de ganduri bune si de sfaturi....noi ne'am mai revenit un pic ..stefy azi a inceput totusi sa mai pape cate ceva..mergte bine..eu totusi nu cred ca era virusul ala..cum zic ei..s'ar fi comportat mai rau(zic eu)sau l'a dus bine pe picioare..cine stie..poate ii iese si vreo masea...ast'noapte iar nu a dormit..adica plangea prin somn si eu nu stiam cum sa fac sa o trezesc..cred ca visa..saracutza..dar odata trezita..am reusit abia la 6-7 dim sa adormim..in fine important e ca o vad eu mai bine.

nu prea am chef de net..am o gramada de treaba si in casa de facut,dar tb sa-mi fac chef,din urma tot n'am reusit sa citesc... as vrea sa ma bag si la gimnastica ca tot n'am facut de vreo 2 zile..si zilele astea am cancat ca o scrofitza..am deja 500g repuse[xx)]
in rest mad' sa citesc si mai revin...

va pup pe toate un we placut!


"omul e cu atat mai puternic cu cat duce mai multe sarcini in spinare... viata e o adevarata scoala, unde dai examene zi de zi si ceas de ceas, obligat fiind sa treci prin nenumarate probe"

Stefania X2 (22.12.07) eu, broscutz :) ...pe la 7-8 lunitze,
Nasterea unei stele...numita Stefania!
papa buuun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Berarpiri spune:

Oare ce s-o fi intamplat cu mesajul?......
monica-daca nu ai inteles,intreaba-ma.

ely-ma gandeam eu ca ai mai mult de 33 sapt.
Denise ce mai face?E tot la fel de activa?
Iti dai seama ce putin mai ai? Ma iau emotiile cand ma gandesc
ca peste putin timp nasti...

stefania-cum se simte Stefy?Sper ca e mai bine!


andreea, Ambra
cand implineste sufletelul nostru 2 ani
cu Ambra ;www.onetruemedia.com/shared?p=617ac8b91f0a1a8acaba53&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">puterea dragostei
,,In tot raul e umpic de bine,si in tot binele e si umpic de rau.''

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Berarpiri spune:

Ma bucur ca e mai bine Stefy!Un weekend placut si
voua!

andreea, Ambra
cand implineste sufletelul nostru 2 ani
cu Ambra ;www.onetruemedia.com/shared?p=617ac8b91f0a1a8acaba53&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">puterea dragostei
,,In tot raul e umpic de bine,si in tot binele e si umpic de rau.''

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

Citat:
citat din mesajul lui Roxali


Stefi stam in Ro o luna fara o zi...sotul pana pe 24, imediat dupa nunta acasa cu el...am de facut dinti mamei si mie...Bucovina mea draga de revazut+ rude...cine stie cand mai apuc...


pup toate fetele

Ali , Sonia 1 si 4 luni an si Enrico 9 ani
poze
ali iti zic de pe acum ca la cum sunt eu zapacita sau la cum intru eu pe net s'ar putea ori sa uit ori salt
cum s'a intamplat in cazul lui raluka..
apropo raluka hai dane detalii cu niste foto..cum a fost? cum s'a distrat Anais?

asa ca ali va spun de pe acum "distractie placuta " va urez din tot sufletul..si cu bani cat mai putin cheltuiti..aici e bubaaaava pup


"omul e cu atat mai puternic cu cat duce mai multe sarcini in spinare... viata e o adevarata scoala, unde dai examene zi de zi si ceas de ceas, obligat fiind sa treci prin nenumarate probe"

Stefania X2 (22.12.07) eu, broscutz :) ...pe la 7-8 lunitze,
Nasterea unei stele...numita Stefania!
papa buuun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

Citat:
citat din mesajul lui Berarpiri

stefania-cum a fost cu Stefy la control?
Ce ti-a facut la dentist?Ti-a pus plomba?



la dentist, cica am castigat la loterie..adica avea buna dispozitie de am scoate maseaua care imi provoca nevralgie
si pt restul sa se masi uite in gura mea sa vada cam ce mai poate repara abia pe 18. 05...se la prendonno comodo astia...da' na ce sa'i fac daca mi'as permite as face la privat...dar inca nu imi pot permite..deocamdata abia astept cu locul ala de munca care l'am gasit daca ma suna pe 1 apr..sau inca tre sa mai astept...


"omul e cu atat mai puternic cu cat duce mai multe sarcini in spinare... viata e o adevarata scoala, unde dai examene zi de zi si ceas de ceas, obligat fiind sa treci prin nenumarate probe"

Stefania X2 (22.12.07) eu, broscutz :) ...pe la 7-8 lunitze,
Nasterea unei stele...numita Stefania!
papa buuun

Mergi la inceput