Teoria conspiratiei mondiale

Teoria conspiratiei mondiale | Autor: StMihaela

Link direct la acest mesaj

Un reportaj care m-a lasat fara cuvinte

http://video.google.com/videoplay?docid=230199065448731761&ei=nAiUSebLNpOuiALX2dy3Cw&q=noua+ordine+mondiala&dur=3

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ilse spune:

Te anunt de pe acum ca se va rade la greu la subiectul tau
Asta ca nu pui la suflet.



eu si 3 banditi: ilse, sven si thor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns StMihaela spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionica spune:

De la bun inceput a acestui film se vede clar ca este un mesaj anti-evrei si masoni.
Slabut material,de fapt ce te-a lasat fara cuvinte in film?

Sophia 2ani 06.09.06
+37 Sarah
http://community.webshots.com/photo/2379816330104564034uhnTsy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns P&ANA spune:

Am vazut documentarul si sincer, nu am gasit nici urma de comedie Arata cum interesele unor grupuri de persoane cu influenta ne dirijeaza destinele tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissParker spune:

Mie mi-a placut mult de tot discursul lui JFK din acest filmulet. Plin de adevaruri neplacute, exprimate vag si pe vremea aceea probabil ignorate de majoritatea ascultatorilor, dar nu si de cei care au considerat ca acest om trebuia sa moara...


Participam si noi la concursul www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202008&page=17" target="_blank">Clipe de viata 2008 - mis1 si mis2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loryi1974 spune:

Si pe mine m-a lasat fara cuvinteatata cat am putut vedea,dar mi-am revenit repede si cred ca mergem in directia buna.
Ii invingem
Pai nu-i mare lucru ca asemenea dezvaluiri socante au trecut de cenzura railor?
PS:Propun ca toate subiectele conspirationiste sa fie puse laolalta.Pentru o vedere de ansamblu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Pe mine m'a lasat fara curent.
Cum i'am dat drumul cum mi'au sarit sigurantele.

Acum sint probabil singurul care nu cunoaste in detaliu aceasta conspiratie secreta :(

Come to The Dark Side ... we have cookies!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

Zice-acolosa la "reportaj" ca masonii se inchina la doo tablouri alaturate: tabloul lui Bush si tabloul lui satana?
daca nu zice, e slabut. Mai bine cititi lunar revista Lumea .


StMihaela, si cum anume o sa deschizi tu ochii? Concret, acum ca te-a impresionat "reportajul", imi poti spune cam ce plan de siguranta ti-ai facut?


Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !


Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitză" :-)) - din jurnalul unei mămici de băietel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyJ spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina71

Arata cum interesele unor grupuri de persoane cu influenta ne dirijeaza destinele tuturor





Dap, am auzit io ca se lucreaza cu magie neagra...cica trag la sorti care ce destin are, chestii din astea.Da inca de la nastere se face treaba asta. Pana si zodia in sine in care te nasti este chestiune de conspiratie. Nah..ce sa faci, destinul asta..
Nasol rau de tot, nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariamunteanu spune:

Xenocid, ti-au facut-o ! Gata, esti pe lista lor ! Azi sigurantele, maine se strica masina de spalat vase - asa incepe.

Ai grija cu ce picior iesi din casa caci de asta depind multe.

Maria

Mergi la inceput